JAGUAR XE

”SPORTINIO SEDANO” SĄVOKĄ PERKELIA Į KITĄ LYGMENĮ.

XE Važiavimo dinamika

„XE“ išsiskiria neprilygstama „Jaguar“ dinamika, patobulintomis savybėmis ir važiavimo kokybe – visa tai leidžia pasiekti pažangios aliuminio konstrukcijos kėbulas ir gausybė modernių technologijų.

PAŽANGI VAIRAVIMO DINAMIKA

Tvirtas valdymas posūkiuose ir nepriekaištingas stabilumas bet kokiame kelyje – preciziškai sukurta „XE“ važiuoklė ir pažangi vairavimo dinamikos sistema užtikrina nepakartojamą sportinio automobilio veikimą nuolat besikeičiant eismo sąlygoms. „XE“ kėbulas – vienas lengviausių šioje automobilių klasėje, jo standumas prilygsta sportinių automobilių rodikliams – 22 kNm/laipsn.

VISŲ VARANČIŲJŲ RATŲ SISTEMA IR INTELLIGENT DRIVELINE DYNAMICS funkcija

XE įrengta visų varančiųjų ratų sistema (angl. All Wheel Drive; AWD) užtikrina sklandesnį ir saugesnį važiavimą bet kokia danga. Sistemoje integruota kompaktiška ir itin sparčiai reaguojanti skirstomoji dėžė su įdiegta Intelligent Driveline Dynamics (IDD) programine įranga. Šioje „Jaguar“ sukurtoje unikalioje IDD programinėje įrangoje naudojami sudėtingi algoritmai, padedantys sistemai išmaniai reaguoti į kelio sąlygas. Intuityvi ir greitai reaguojanti sistema padeda ne atkurti sukibimą, o jo neprarasti.

NAUJOS KARTOS VAIRO STIPRINTUVO SISTEMA

Naujos kartos elektroninė „XE“ vairo stiprintuvo sistema (EPAS) užtikrina greitą reakciją, kontrolę ir reikiamą galią konkrečioje situacijoje. Sistema vairuotojui suteikia pasitikėjimo, pranešdama apie sukibimo ribas staigiuose posūkiuose. Ji įjungiama tik tada, kai būtina (galimybė tausoti galią ir degalus). EPAS itin tiksliai apskaičiuoja tinkamą stiprinimo lygį, taigi tikslus valdymas užtikrinamas tiek važiuojant dideliu greičiu, tiek lėtai manevruojant.

PRISITAIKANTI DINAMIKA

Prisitaikančios dinamikos sistema padeda koreguoti „XE“ reakciją į aplinkos sąlygas ir Jūsų vairavimo stilių. Ji analizuoja greitėjimo ir stabdymo, posūkių, akceleratoriaus ir stabdžių pedalų naudojimo ypatumus.

NAUJOS KARTOS STABDYMO SISTEMA

„XE“ naujos kartos stabdymo sistema išsiskiria aukštu efektyvumo lygiu ir mažesniu svoriu. Ant priekinės pakabos įrengtų oro sklendžių tiksliai nukreipiamas oras aušina stabdžius ir sumažina aktyvaus vairavimo stiliaus keliamą dilimo riziką. Naujoji stabdžių kaladėlių technologija sumažina dulkių įsiurbimo tikimybę ir padidina stabilumą. Tai leidžia prailginti stabdžių diskų tarnavimo trukmę ir išsaugoti tvarkingą ratų būklę.

SISTEMA „JAGUARDRIVE CONTROL“

Kontrolės sistema „JaguarDrive“ leidžia pasirinkti standartinį, ekonomišką, dinaminį ir žiemos režimą, kurie skiriasi vairo valdymo ir greičio pedalo nustatymais. Ekonomiškas režimas užtikrina mažesnes degalų sąnaudas – pateikiama informacija apie pavarų perjungimą ir degalų sąnaudų efektyvumą. Dinaminis režimas padidina greičio pedalo jautrumą ir vairo standumą. Pasirinkus dinaminį režimą automobiliuose su automatine pavarų dėže, pavaros keičiamos greičiau, esant didesniems variklio sūkiams. Įjungus žiemos režimą, sistema automatiškai slopina greitėjimą ir didina sukibimą su slidžiu kelio paviršiumi.

SUKIMO MOMENTO REGULIAVIMAS STABDANT

„XE“ sukimo momento reguliavimas stabdant maksimaliai padidina automobilio valdymo kontrolę staigiuose posūkiuose. Ši technologija, užtikrinanti kontroliuojamą stabdymą vidinėje galinių ratų dalyje, automobiliui suteikia puikaus sportinio manevringumo, o vairuotojui – pasitikėjimo.

EKSTREMALIOMIS SĄLYGOMIS

Jeigu savo „XE“ vairuojate aktyviai arba tiesiog trokštate būti įsitikinę, kad automobilis išliks stabilus besikeičiančiomis sąlygomis, „Jaguar“ stabilumo sistema padės išlaikyti saugų „XE“ balansą net labiausiai netikėtose situacijose.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Ačiū už atsakymus. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

Jei norėtumėte, jog su Jumis susisiektumėme, palikite savo kontaktus. Jūsų duomenys yra konfidencialūs, jais nebus dalinamasi su jokiomis trečiosiomis šalimis.