Jaguar XE
SPECIALUS PASIŪLYMAS

JAGUAR XE 
PASIŪLYMAS

Jaguar XE sandėlio išpardavimas! Specialios kainos ir lizingo pasiūlymai sandėlyje esantiems Jaguar XE su Pure, Prestige, R-Sport ir Portfolio komplektacijų lygiais.

Sportiškas Jaguar sedanas XE, su Jaguar Care 3 metų garantijos ir priežiūros programa be ridos apribojimų dabar su iki 12 000 EUR nuolaida!Lizingo paiūlymai Jaguar XE:

Jaguar XE - LT_1

1. MĖNESINĖ ĮMOKA NUO 295 EUR

Automobilio kaina – 37.800 EUR su PVM. Pradinė įmoka – 7.560 EUR (20%). Sutarties terminas – 60 mėn. Likutinė vertė – 15.120 EUR (40%) su metiniu ridos apribojimu iki 25 000 km. Kintamos palūkanos – 2,35%. Vienkartinis administravimo mokestis – 0,7% nuo automobilio kainos su PVM. Mėnesinė įmoka – 295 EUR. Bendra kredito gavėjo mokama suma – 40.497 EUR.

Jaguar XE - LT_2

2. JŪSŲ SENAS AUTOMOBILIS - DALIS NAUJOJO JAGUAR XE KAINOS

Mes įvertinsime jūsų seno automobilio būklę ir kartu susitarsimė dėl finansavimo sąlygų. Pateiksime objektyvią ir profesionalią automobilio įvertinimo ataskaitą – susitarsime dėl geriausios atpirkimo kainos.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Ačiū už atsakymus. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

Jei norėtumėte, jog su Jumis susisiektumėme, palikite savo kontaktus. Jūsų duomenys yra konfidencialūs, jais nebus dalinamasi su jokiomis trečiosiomis šalimis.