ATRODO AGRESYVUS? SUTRAMDYKITE JĮ

VISŲ LAIKŲ GERIAUSI PASIŪLYMAI. NAUDA JUMS NUO 7.000 IKI 19.000 EUR

JAGUAR XF

IŠSKIRTINIS JAGUAR. XF IŠRAIŠKINGAS DIZAINAS IŠSISKIRIA IŠ MINIOS.

JAGUAR XF

Akivaizdu, kad tai "Jaguar". Naujasis dizainas išskiria automobilį iš minios. Bekonkurencė vairavimo sistema, važiavimo komfortas, prabanga ir galia - tai vos kelios savybės, kuriomis išsiskiria šis verslo klasės sedanas. Patobulintos moderniausios technologijos saugo jus, sujungia jus su pasauliu ir kelionę paverčia nepamirštama. Jaguar Care galioja visiems XF modeliams ir siūlo savininkams 3 metų patirtį be jokių rūpesčių.


„SALOON“ ARBA „SPORTBRAKE“

Nesvarbu, pasirinksite išskirtinį verslo modelį „Saloon“ ar stilingą ir universalų modelį „Sportbrake“, automobiliai XF užtikrins dinamišką vairavimo potyrį.


ŠIUOLAIKIŠKAS GROŽIS, PROGRESYVUS STILIUS

Naujasis XF - provokuojantis ir atletiškas. Dailiai išlietos linijos išreiškia gyvybingą charakterį. Išraiškingos viršutinės grotelės ir gilus galios įspaudas ant variklio gaubto sustiprina ryžtą. Vienintelė elegantiška arkinė linija tęsiasi per visą ilgį, apgaubdama galinius LED žibintus, įkvėptus F-TYPE grafikos.

PENKIŲ ŽVAIGŽDUČIŲ EURO NCAP ĮVERTINIMAS

Jaguar XF įvertintas maksimaliu 5 žvaigždučių saugumu 2015 m. Euro NCAP saugumo testuose..

Užtikrinantis puikų saugumą susidūrimo atveju, XF surinko ypatingai daug balų visose kategorijose, įskaitant keleivių ir pėsčiųjų apsaugą, bei pateko tarp aukščiausiai įvertintų modelių segmente.

XF taip pat siūlo plačią aktyvaus saugumo sistemų gamą, įskaitant autonominį avarinį stabdymą, ir toliau kelia pasaulinius saugumo standartus.

Jaguar XF - LENGVASVORIS, INSTINKTYVUS, PAKLUSNUS

LENGVASVORIS, INSTINKTYVUS, PAKLUSNUS

"Jaguar" intensyvios aliuminio architektūros dėka, naujasis XF yra vienas lengviausių automobilių klasėje. Ši konstrukcija itin prisideda prie efektyvumo, kai kalbame apie degalus ir CO emisiją, kuri tėra 119 g/km. Naujojo XF lengvasvorė dviguba priekinė ir integruota galinė pakaba veikia išvien, kad užtikrintų nuostabų komfortą ir valdomumą. Važiuojant, adaptyvinė dinamikos sistema instinktyviai modifikuoja automobilio nustatymus, kad prisitaikytų prie jūsų vairavimo stiliaus. Be to, F-TYPE modelyje pritaikyta konfigūruojamos dinamikos sistema suteikia galimybę personalizuoti jūsų naujojo XF nepriekaištingą laikyseną.

Jaguar XF 2016 - INNOVATION FROM START TO STOP

INOVACIJA NUO STARTO IKI SUSTOJIMO

Likite prisijungę per "InControl Touch", XF informacijos ir pramogų sistemą. Ji itin greitai reaguoja į jūsų norus ir pasižymi šiuolaikišku grafiniu interfeisu papildomai pasirenkamame lietimui jautriame 10,2" dydžio ekrane, turinčiame funkcijas, kaip ir įprastiniai planšetai. Išmanioji "Jaguar" technologijų gama nuolat seka informaciją apie jūsų vairavimo patirtį. Galite pasirinkti matyti pagrindinę informaciją, įskaitant navigacijos nuorodas, ten, kur norite - priešais save - pasirinkdami vieną iš mūsų siūlomų technologinių sprendimų. Priekinis ekranas su lazerine technologija arba konfigūruojamas 12,3" HD TFT prietaisų skydelis. Paklusnus, intuityvus ir nepastebimai integruotas - "Jaguar" sprendimas, inovatyviai pagerinantis jūsų kelionę.

Jaguar XF 2016 - CRAFTED TO PERFECTION

IŠDAILINTAS IKI TOBULYBĖS

Naujasis XF - tai galimybė rinktis prabangą pagal užsakymą. Čia premium klasės medžiagos elegantiškai pritaikytos prie dizaino, teikiančio gryną, apgaubiantį komfortą. Spustelkite pulsuojantį "Start" mygtuką, ir XF atgis. Tobulai choreografiškai atsiveria ortakių grotelės, švelniai iškyla "JaguarDrive" pavarų perjungimo ratukas, variklis suurzgia, jūsų nugara perbėga šiurpuliukas. Malonumas tęsiasi ir gale, kur XF keleiviai mėgausis didžiausia erdve kojoms tarp šios klasės automobilių. Nesvarbu, kur jūs pasirinksite sėdėti, šiuolaikiškas naujojo XF dizainas, gausi natūrali šviesa, preciziška kokybė kiekvienoje detalėje sukuria erdvės ir malonumo atmosferą.

DESIGNED FOR LIFE

SUKURTAS GYVENIMUI

XF modelio automobilyje dera viskas – kategoriškas stilius, universalumas ir saugumas. Pažangiosios vairuotojams skirtos pagalbinės technologijos leidžia jums atsipalaiduoti žinant, kad XF modelis užtikrins jūsų saugumą, o jo praktiška bagažinė ir įvairios pažangios ir dar daugiau patogumo suteikiančios savybės padės jums išlaikyti savo gyvenimo būdą.

Automobilis paveiksle: „XF S Sportbrake“ su sumontuota papildoma įranga (priklausomai nuo rinkos).

Jaguar Care

JAGUAR CARE

3 metų arba 100 000 km garantijos be papildomų mokesčių.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible