JAGUAR XF

Neprilygstamos kokybės, meistriškumo ir modernaus britų dizaino derinys – XF yra išskirtinio grožio ir dinamiškos prabangos automobilis.

IŠORĖS DIZAINAS

Įvertinkite išorę - ji subtili ir atletiška. Dailiai išlietos linijos automobiliui suteikia gyvybingumą. Pasitikėjimą keliančios priekinės grotelės, įspaustas ženklas variklio dangtyje tik sustiprina tą įspūdį. XF puikias proporcijas turintis profilis pabrėžtas vienintele elegantiška linija, besitęsiančia per visą kėbulo ilgį ir užbaigiančia išskirtinius LED žibintus, akivaizdžiai įkvėptus F-TYPE modelio.

PRIEKIO PROFILIS

 • Kilstelėtos priekinės gruotelės karūnuoja naujojo XF išvaizdą.
 • Išskirtinio braižo LED dienos žibintai suteikia naujajam XF pribloškiančią išvaizdą kelyje.
 • Priekiniai žibintai naujoja galingą LED technologiją.
 • Dramatiškas variklio dangčio paviršius ir galingas įspaustas ženklas sustiprina bendrą naujojo XF išvaizdą.

Šono profilis

 • XF glotni, sportiška ir progresyvi forma kartu su nepriekaištinga kėbulo architektūra sukurta, kad sukurtų pažangią aerodinaminę elgseną. Tai garantuoja maksimalią degalų ekonomiją bei visišką stabilumą.
 • Naujojo XF aerodinaminiai rezultatai - vos 0,26 Cd pasipriešinimo koeficientas. Tai vienas geriausių rodiklių klasėje. 
 • Kiekviena naujojo XF detalė ir forma optimizuota kuo optimalesnei aerodinamikai. Nuo integruotų formų variklio dangtyke iki subtilaus kraštelio ant bagažinės dangčio, kiekvienas elementas suprojektuotas taip, kad sumažintų pasipriešinimą, esant didesniems greičiams.
 • Naujasis XF pasižymi stipria vizualine architektūra ir dideliais langais, taip automobiliui suteikiant erdvumo ir talpumo. 

Galinis profilis

 • Vienas iš daugelio išskirtinių elementų naujajame XF - apgaubiančios, plonytės grafinės linijos ant galinių LED žibintų.
 • Galiniai žibintai atpažįstami iš F-TYPE modelio ir turi dvigubą apvalų LED žiedą su horizontalia linija. 
GROŽIO LINIJA

GROŽIO LINIJA

Idealiai proporcingą automobilio „XF Saloon“ profilį paryškina viena elegantiška, per visą korpuso ilgį einanti arka, kurios pabaigoje sumontuoti išskirtiniai apgaubiamieji galiniai LED žibintai su F-TYPE stiliaus dvigubu žiedu.

TIKSLINGAI PRAKTIŠKAS

TIKSLINGAI PRAKTIŠKAS

„XF Sportbrake“ yra dar erdvesnis ir praktiškesnis – tai patobulinta „XF Saloon“ modelio versija. Automobilio dizainas atitinka kupė stiliaus profilį su galingu dinamiškumo pojūčiu. Aerodinaminiai šonai, griežta apatinė langų apvado linija, nenutrūkstamai integruotas aptakas ir galiniai LED žibintai užtikrina tikslingą ir praktišką modelio „Sportbrake“ išvaizdą.

PANORAMINIS STOGLANGIS

PANORAMINIS STOGLANGIS

Iš vienos stiklo plokštės pagamintas ir papildomai pasirenkamas modelio „XF Sportbrake“ 1,6 m2 dydžio panoraminis stoglangis yra didžiausias savo klasėje, pro kurį be jokių kliūčių galima stebėti dangų.

„F-TYPE“ STILIAUS GALINIAI ŽIBINTAI

„F-TYPE“ STILIAUS GALINIAI ŽIBINTAI

Vienas iš daugelio išskirtinių „XF Saloon“ apdailos elementų yra unikaliais ruoželiais papuošti išskirtiniai, „F-TYPE“ stiliaus galiniai LED žibintai.

RYŠKUS APŠVIETIMAS

RYŠKUS APŠVIETIMAS

„XF Sportbrake“ galinių LED žibintų dizaino centre – elegantiškas, „F-TYPE“ stiliaus viengubas žiedas. Todėl juos lengva iš karto pastebėti tiek dieną, tiek naktį.


INTERJERO DIZAINAS

Įlipus į vidų, naujasis XF siūlo nepriekaištingą prabangos pasirinkimą ir nuostabią erdvę - tai daugiausia erdvės keliams siūlantis automobilis klasėje. Išmanusis dizainas ir šiuolaikiška kokybė sukuria prabangią ir patogią aplinką. Viskas atgyja, kai tik paspaudžiate raudoną pulsuojantį "Start" mygtuką. Lyg šokėjos, treniruotos geriausios choreografės, pasisuka ir atsiveria ortakių angos, o "JaguarDrive" pavarų perjungimas švelniai iškyla. Variklis suriaumoja ir kvieste kviečia leistis į kelią. 

2016 XF - Design - 1

VAIRUOTOJO VIETA

 • Teatrališkas naujojo XF užvedimas tiesiog praneša, koks malonumas jūsų dar laukia.
 • InControl lietimui jautrus ekranas pasižymi gausia informacijos, pramogų ir sąsajų pasiūla.
 • Platus prabangių interjerų derinių pasirinkimas leidžia susikurti asmeninį XF pagal save.
2016 XF - Design - 2

VIETA ATSIPALAIDUOTI

 • Naujasis XF išsiskiria didžiausia erdve keliams klasėje, tad galinių sėdynių keleiviai mėgaujasi dar didesniu komfortu.

 • LED vidaus apšvietimo ir skaitymo šviesos suteikia švarų apšvietimą kiekvienam individualiai

 • Papildomai pasirenkamas raminantis apšvietimas viduje pabrėžia XF elegantišką interjerą. Pasirinkite konfigūruojamą interjero apšvietimą savo XF ir galėsite rinktis spalvas, atitinkančias jūsų nuotaiką.
MĖGAUKITĖS GRYNU ORU

MĖGAUKITĖS GRYNU ORU

Oro kokybei pagerinti automobilyje „XF Sportbrake“ papildomai gali būti sumontuota naujoji jonizavimo sistema. Šioje sistemoje oras, prieš cirkuliuojant jį salone, pučiamas pro jonizatorių, kuris orą filtruoja ir išvalo. Taip neutralizuojami kvapai ir sumažinamas bakterijų ir teršalų kiekis, kad salono aplinka būtų malonesnė ir sveikesnė.

LENGVAS RANKOS MOSTAS

LENGVAS RANKOS MOSTAS

Papildomai pasirenkamas ir modelyje „XF Sportbrake“ montuojamas, savo klasėje didžiausias nejudamas 1,6 m2 ploto panoraminis stoglangis, pagamintas iš vienos stiklo plokštės, suteikia salonui erdvumo ir dar natūralesnį apšvietimą. Taip pat galite pasirinkti judesiu valdomą stoglangio užuolaidėlę, kurią, neatitraukiant akių nuo kelio, galima atverti ir užverti lengvu rankos mostu.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible