PAŽANGI TECHNOLOGIJA

BET KOKIO KELIO PAVIRŠIAUS KONTROLĖ

Unikali Jaguar "ALL SURFACE PROGRESS CONTROL" sistema suteikia vairuotojui pasitikėjimo, kai yra slidu, kai reikia pajudėti iš snieguoto kelkraščio, kai netikėtai pasitaiko plikledis ar tenka išvažiuot ant šlapios žolės.

ASPC sistema yra kaip autopilotas, veikiantis prie nedidelio greičio tarp 3 ir 30 km/val., ir padeda XF susidoroti su mažo sukibimo situacijomis bet kokiu oru ir leidžia vairuotojui susikoncentruoti tik į vairavimą. ASPC yra standartinė visų versijų su automatine pavarų dėže įranga. 

EKraNAS SU LAZERINE TeCHNOLOGIJA

Susikoncentruokite į kelią su naujojo XF pažangia rodmenų sistema, naudojančia lazerinę technologiją. Ši papildomai pasirenkama moderniausia sistema projektuoja visą gamą svarbiausios informacijos tiesiai ant priekinio stiklo. Net ryškiai plieskiant saulei, vaizduojama informacija yra ryški, tiksli ir gali rodyti greitį, navigaciją, autopiloto nustatymus ar kelio ženklų atpažinimo informaciją.

VIRTUALUS PRIETAISŲ SKYDELIS

Papildomai pasirenkamas itin aukštos raiškos XF skydelis teikia visą informaciją - 12,3 colio TFT ekranas pakeičia įprastą prietaisų skydelį. Šis galingas virtualus ekranas apjungia nepaprastą naują dizainą ir visiškai naują grafinį interfeisą, o taip pat turi daug pažangių funkcijų maloniam važiavimui. Galite pasirinkti iš keturių siūlomų temų arba įsijungti pilno ekrano navigaciją.

GARSO SISTEMOS

Nuostabios XF garso sistemos atneša tikrą skambesį jūsų gyvenimui. Jaguar garso sistema sudaryta iš 8 garsiakalbių. Papildomai pasirenkama Meridian garso sistema, sukurta britų audio ekspertų iš Meridian kompanijos, pasižymi inovatyviais audio technologijos sprendimais ir precizišku garsiakalbių išdėstymu optimaliai garso kokybei išgauti.

Rinkitės iš siūlomos audio sistemų gamos, įskaitant ir naują skaitmeninę 380W garso sistemą arba skaitmeninę 825W Surrount Sound sistemą. Visos užtikrina, kad XF vietoje jūs ar jūsų keleiviai besėdėtumėte, visi mėgausitės turtingu, švariu audio garsu.

SOUND SYSTEMS*

XF’s superb sound systems bring your music to life. The Jaguar Sound System provides acoustic range through 8 speakers. Offering more breadth of performance are the optional Meridian Sound Systems. Designed in conjunction with the British audio experts Meridian, these systems use innovative audio technology and precise speaker placement to give perfectly optimised sound quality.

Choose from a range of audio systems, including the new digital 380W Sound System or the digital 825W Surround Sound System. All ensure that, wherever you or your passengers sit in XF, everyone will enjoy a rich, enveloping audio experience.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible