PRAKTIŠKAS IR SAUGUS

XF savybės – universali erdvė, praktiškos funkcijos ir 5 žvaigždučių saugumo lygis „Euro NCAP“.

PRAKTIŠKOS SMULKMENOS

Universalus automobilio XF salonas padeda jums išlaikyti savo gyvenimo būdą. Kiekviena kelionė yra lengvesnė ir labiau atpalaiduojanti dėl salono praktiškumo ir pažangiųjų, į vairuotoją orientuotų technologijų.

VALDYMO APYRANKĖ

VALDYMO APYRANKĖ

Tik „XF Sportbrake“ modeliui papildomai užsakoma valdymo apyrankė leidžia dar lengviau išnaudoti visas automobilio teikiamas galimybes. Tvirta ir vandeniui visiškai atspari apyrankė suteikia tiesioginę prieigą prie automobilio bet kuriuo metu ir leidžia imtis įvairios veiklos – nuo šuolių parašiutu iki plaukimo. Įprastą automobilio pultelį galite palikti automobilyje, nes saugumo tikslais jo veikimas išjungiamas.

BAGAŽINĖS ERDVĖ

BAGAŽINĖS ERDVĖ

Universalus automobilio „XF Sportbrake“ salonas suprojektuotas taip, kad atitiktų jūsų gyvenimo būdo poreikius. Bagažui skirtos erdvės talpa yra 565 l* (nenulenkus sėdynių). Nulenkus sėdynes sudaroma dviejų metrų ilgio ir daugiau nei metro pločio siauriausioje vietoje erdvė, kurios talpa yra 1 675 l, neįskaitant nedidelės erdvės po grindimis.

ELEKTRA VALDOMAS PRIKABINIMO ĮTAISAS

Pasirenkamas elektra valdomas prikabinimo įtaisas yra sumontuotas už buferio ir iš po patrauklios apdailos nesimato. Įtaisu galima vilkti iki 2 000 kg svorio priekabą.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible