DINAMIKA

TVIRTO ALIUMINIO ARCHITEKTŪRA

Nepaprasto vairavimo, valdymo ir dinamikos pagrindu naujajame XF yra "Jaguar Aliuminium Intensive" architektūra. Ji pasižymi kone idealiu 50:50 balansu, prisidedančiu prie klusnaus ir preciziško vairavimo. Lengvasvoris ir tvarus kėbulas užtikrina naujojo XF, kaip vieno lengviausių automobilių klasėje poziciją. Svorio mažinimas taip pat prisideda prie degalų naudojimo efektyvumo, itin sumažintos CO2 emisijos (vos 104 g/km). Aliuminio lydinys sudarytas iš aukštos kokybės perdirbto aliuminio, naudojant 95% mažiau energijos, nei pirminei gamybai, tad XF gamybos poveikis aplinkai minimalizuojamas toliau.

IŠMANIOJI ELGSENA

Savo tvirta, lengvasvore kėbulo konstrukcija ir naujos kartos aukštos galios varikliais ir transmisijomis, naujasis XF suteikia plačią nuostabių vairavimo potyrių gamą.

Žema 104 g/km CO2 emisija ir vos 4 l/100 km degalų sąnaudos, varikliai su maksimaliu greičiu iki 249 km/val. bei įsibėgėjimu iki 100 km/val vos per 5,1s - toks yra XF kiekvienam vairuotojui.

VAŽIUOKLĖ IR PAKABA

Tvirtas ir lengvas aliuminis panaudotas ir priekinėje, ir galinėje pakabos dalyse, tad XF reaguoja paklusniai, elgiasi dinamiškai, tačiau užtikrina komfortą. Priekinė dviguba balansyro struktūra, panaši į F-TYPE, užtikrina vieną geriausių valdymų klasėje. Integruotos pakabos sistema gale užtikrina tvirtumą tikslesniam vairavimui ir malonią kelionę. Kontrolė, paklusnumas ir atgalinis ryšys, siūlomas šios pakabos, yra tai, kodėl XF toks gyvybingas.

VAIRAVIMAS IR VALDYMAS

Naujasis XF pakelia Jaguar garsųjį vairavimą ir valdymą dar į aukštesnį lygmenį. Jis pasižymi tikru sportiniu charakteriu, o tuo pačiu užtikrina išskirtinį tikslumą. Iš dalies tai yra ir dėl XF "Aliuminium Intensive" architektūros, garantuojančios nepaprastą standumą. Tai ideali platforma pažiangiai priekinei ir integruotai galinei pakabos sistemai. Jaguar šias sistemas tobulino metų metus, tad dabar gali užtikrinti puikiausią dinamiką ir važiavimo komfortą. 

ELEKTRINIS VAIRO STIPRINTUVAS

XF elektrinis vairo stiprintuvas (EPAS) suteikia puikų grįžtamąjį ryštį ir kontrolę. Stebėdamas automobilio greitį ir vairuotojo elgseną, EPAS idealiai kalibruoja stiprintuvą kiekviename kelio linkyje, kiekvieno manevro metu. EPAS taip pat veikia kartu su kitom asistavimo programom vairuotojui, todėl užtikrina patogumą ir saugumą.

TRANSMISIJA

Automatinė transmisija yra ir greita, ir stubinamai atnaujinta. Aštuonios pavaros palaiko variklio darbą pačiame efektyviausiame darbo režime, tačiau reaguoja į kiekvieną vairuotojo elgsenos momentą.

Naujasis XF taip pat siūlo rinktis 6 pavarų mechaninę transmisiją tiems, kas mėgsta kontrolę ir efektyvumą. Lengvesnės konstrukcijos, nei kituose šios klasės automobiliuose, ji yra sklandi, lengvai valdoma ir labiau įtraukianti į vairavimo džiaugsmus.

XF 2016 - ADAPTIVE DYNAMICS

ADAPTYVINĖ DINAMIKA

Nesvarbu, ar jūs greitėjate greitkelyje, ar sukate į posūkius vieškeliu, ar sukinėjatės nelygiais paviršiais priemiesčio keliais, Adaptive Dynamics sistema instinktyviai modifikuoja XF reakciją į sąlygas ir jūsų vairavimo stilių. Ji analizuoja akseleraciją, įvažiavimą į posūkius, sankabos ir stabdžių pedalų aktyvumą, taip pat perjungimą į žemesnę pavarą. Vairo sistema ir kėbulo judesiai taip pat analizuojami iki 500 kartų per sekundę. Naudodamasi šia informacija, elektronikos valdomi amortizatoriai nuolat prisitaiko, kad optimizuotų pakabos parametrus. 

KONFIGŪRUOJAMA DINAMIKA

Technologija, atkeliavusi iš F-TYPE modelio, vadinasi "Configurable Dynamics" sistema ir leidžia jums nustatyti jūsų XF dinamiką pakabai, galios perdavimą ir vairo mechanizmą, kad jūsų poreikiai būtų patenkinti. Jūsų nustatymai gali būti išsaugoti kaip jūsų asmeniniai, arba suprogramuoti pagal Jaguar optimalų nustatymą, ir aktyvuojami, kai "Dynamic Mode" režimas yra pasirenkamas. 

"Dynamic Mode" režimas stebi automobilio programinę įrangą ir žadina XF sportišką charakterį. Jis paaštrina degalų padavimą, sustandina vairo mechanizmą ir reguliuoja greitesnį pavarų perjungimą prie didesnių variklio sūkių. "Dynamic Mode" režimas padeda jums pajausti sąsają su XF - tikru "Jaguar" sportiškumu.  

IŠMANIOJI VISŲ RATŲ PAVARA

Naujojo XF visų ratų pavara AWD garantuoja stabilų važiavimą bet kokiu paviršiumi. Geriausia klasėje technologija yra lengvasvorės konstrukcijos ir efektyvesnė, nei prieš tai buvusiame XF modelyje. Sistema naudoja naują išmaniąją "Intelligent Driveline Dynamics" operacinę sistemą, kuri stebi vairavimo sąlygas iki 100 kartų per sekundę, užtikrindama teisingus galios paskirstymus tarp ašių. Tai padeda naujajam XF išlaikyti visišką stabilumą bei maksimizuoja valdymą sudėtingomis sąlygomis. 

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible