ATRODO AGRESYVUS? SUTRAMDYKITE JĮ

VISŲ LAIKŲ GERIAUSI PASIŪLYMAI. NAUDA JUMS NUO 7.000 IKI 19.000 EUR

JAGUAR XJ

BEGĖDIŠKA PRABANGA

KOKS YRA XJ?

XJ yra apibrėžimas, koks turi būti prabangus automobilis. Tai išraiškingiausia grožio, prabangos ir galios kombinacija. Sklandus paklusnumas ir dinamiška vairavimo patirtis. Keleiviams - salonas, kuriame atsipalaiduojama. Joks kitas automobilis taip neatrodo ir nesukelia tokio jausmo, kaip XJ.

ATRASKITE KITOKĮ PASAULĮ

XJ tobulas ir tada, kai norite vairuoti, ir kai norite būti vežamas. Išskirtiniais prabangos standartais savo keleiviams, XJ siūlo tokią patirtį vairuotojams, kokios galima tikėtis tik iš Jaguar. Ar vairuotojas, ar keleivis būtumėt, atrasite precizišką rankų darbą kiekvienoje detalėje. Atidžiai parinkti spalvų, medžiagų ir apdailos variantai nustebins net išrankiausius. 

VIDINĖ RAMYBĖ

Susikurkite idealią erdvę sau XJ salone - raminanti aplinka stimuliuoja visus jūsų pojūčius. Atsipalaiduokite visiškoje prabangoje, apgaubiančiose minkščiausios odos sėdynėse, mėgaukitės šiuolaikiškomis medžiagomis, kurias itin malonu liesti - menkiausias detales galite išsirinkti patys. Pradėkite nuo vidaus spalvinių temų ir derinių pasirinkimo, tada pasvarstykite, kokių norėtumėt medžio apdailos intarpų. Tai Jūsų asmeniniai akcentai Jūsų erdvėje.

Kiekviena apdailos dalelė preciziškai pritaikyta konkrečiai vietai, tad visas automobilis nuo veidrodėlio iki veidrodėlio yra tiesiog tobulas. Pasirinkite Piano Black ar Carbon Fibre apdailą, jei mėgstate modernumą. Užbaikite rinkdamiesi atidžiai iš geriausių tiekėjų atrinktos odos sėdynes iš plačios spalvų gamos.

XJ LUXURY INTERJERAS

Cashew sėdynės su Truffle paviršiais, Bond oda ir  Canvas stogo medžiaga.

APDAILA

Satin American Walnut

XJ PREMIUM LUXURY TRIM

Ivory seats with Oyster upper facia in soft grain leather and Ivory headlining

VENEER

Gloss Burr Walnut

PRABANGUS JUDĖJIMAS

Vairuoti XJ - nepamirštama patirtis. Paklusnus, dinamiškas - dėl itin lengvasvorės aliuminio konstrukcijos ir kone idealaus svorio balanso. Intuityvios technologijos vairavimą paverčia dar malonesniu - nuo sklandaus pavarų dėžės darbo ir vairavimo valdymo per JaguarDrive Selector™ ir JaguarDrive Control™ iki šviesos greičiu persijungiančių Jaguar Sequential Shift™pavarų, prisitaikančių prie Jūsų važiavimo stiliaus. Tuo pat metu, Adaptive Dynamics sistema stebi vairuotojo elgseną ir optimizuoja automobilio pakabos režimą maksimaliam komfortui ir valdymui.

IŠSKIRTINĖ GALIA

Dinamiška elgsena egzistuoja kiekviename XJ variklyje - užtikriname aukščiausio lygio galimybes ir valdymą. Visi trys varikliai derinami su 8 laipsnių automatine pavarų dėže ir yra itin tikslūs, sklandžiai perjungiamomis pavaromis bei efektyvūs degalų atžvilgiu. Gama apima nuostabų 3,0 l V6 275 AG turbininį dyzelinį, 3,0 l V6 340 AG turbokompresorinį benzininį ir 5,0 l V8 510 AG ir 550 AG turbokompresorinius benzininius variklius, galimus XJ Supersport ir XJR modeliuose. 

VIDINĖ JĖGA

XJ grožis nėra tik išorinis. Viduje slypi aliumininė monokoko konstrukcija, kuri yra ypatingai tvirta, bet lengva, ir pasižymi kone tobulu svorio paskirstymu. 

Neįtikėtinas tvirtumas užtikrina saugesnį, preciziškesnį valdymą bei sugeria daug didesnę smūgio jėgą, nei plienas. Be to, lengvumas garantuoja geresnius degalų suvartojimo rodiklius bei sumažina CO2 emisijas. Tai ne viskas - 50% aliuminio naudojama iš perdirbtų žaliavų.

VALDYTI IR PRISIJUNGTI

XJ Jūs visada žinote informaciją, kurios Jums reikia - pavyzdžiui, kur yra kitas išsukimas iš greitkelio arba artimiausia degalinė. Tai Jūs matote ekranuose - Virtual Instrument konsolėje. Be abejo, galite vien balsu valdyti audio, navigacijos, telefono sistemas per 8 colių lietimui jautrų ekraną centrinėje konsolėje.

VIDINĖ ERDVĖ

Prabangus komfortas apgaubs jus, kai tik įsėsite į vidų. Atsipalaiduokite, ištieskite kojas - LWB versijose turėsite net metro ilgio vietos kojoms. Arba, jei norėsite, galėsite dirbti - dėklai, staleliai ir apšvietimas pritaikyti būtent tam. Priekinės sėdynės šildomos, pasirenkant - gali būti ir vėsinamos bei turėti 5 skirtingas masažo funkcijų programas, pritaikomas pagal jūsų pageidavimus.

Jaguar Care

JAGUAR CARE

3 metų arba 100 000 km garantijos be papildomų mokesčių.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible