ATRODO AGRESYVUS? SUTRAMDYKITE JĮ

VISŲ LAIKŲ GERIAUSI PASIŪLYMAI. NAUDA JUMS NUO 7.000 IKI 19.000 EUR

JAGUAR XJ

BEGĖDIŠKA PRABANGA

XJ INTERJERAS

XJ interjeras šiuolaikiškas ir prabangus; sukurtas pamaloninti kiekvieną pojūtį ir suteikti jaukią aplinką.

JŪSŲ SPALVŲ IR MEDŽIAGŲ PASIRINKIMAS

Karaliauja komfortas ir kokybė, formas apgaubiant dvigubomis siūlėmis susiūta minkšta oda bei siūlant šiuolaikiškų apdailos medžiagų pasirinkimą tarp kruopščiai pagamintos piano black, anglies pluošto arba tikro medžio dekoracijų. Medžio faneros lapai yra vos 0,5 mm storio ir, siekiant absoliutaus tikslumo, pjaustomi lazeriu; tuomet nepaprastai kruopščiai išdėstomi taip, kad tas pats raštas būtų simetriškai atkartotas abejose salono pusėse. Aplinkoje su optimizuota oro temperatūra ir drėgnumu fanera lakuojama, prispaudžiama ir poliruojama.

Siūlomos trys sėdynių odos faktūros: stambaus grūdo, smulkaus grūdo ir pusiau anilino. Visos odos, gaunamos iš geriausių Jungtinės karalystės ir Italijos tiekėjų, užtikrina pirštinėms prilygstantį švelnumą ir natūralų pojūtį. Visos odos apdorojamos nuoseklaus proceso metu, apsaugant medžiagą ir išsaugant jų natūralią išvaizdą ir pobūdį. Siekiant patikimumo, XJ naudojamos dvigubos siūlės, užtikrinančios neprilygstamą Jaguar kokybę. Pasirinktuose modeliuose, kontrastuojančių spalvų siūlės sukuria dar didesnį personalizavimo pojūtį.

PREMIUM GALINIŲ SėDYNIŲ PAKETAS

Siūlomas platus sėdynių versijų pasirinkimas, kur rasite ir elektrinį jų valdymą bei atminties funkciją, atsimenančią jūsų nustatymus. Premium galinių sėdynių paketas, galimas tik ilgos ratų bazės versijoms, suteikia išskirtinę prabangą. Čia yra dvi individualios aviacinio tipo išsitiesiančios sėdynės, kurios yra ne tik šildomos, bet ir vėsinamos, turi tris masažo funkcijas, keturių zonų automatinę klimato kontrolės sistemą, elektra valdomas šoninių langų užuolaidėles ir kojų "poilsio" atramas. Oda aptraukti verslo staleliai ir kita įranga jus malonins visada - nesvarbu, dirbate, ar ilsitės. Kad visiems keleiviams būtų gera keliauti, čia taip pat yra 10,2 colio du LCD ekranai su Rear Media interfeisu, nuotoliniu valdymu bei dvejomis poromis belaidžių skaitmeninių WhiteFire® ausinių.

SPORT INTERJERO PAKETAS

Savo XJ Premium Luxury ir Portfolio modelius galite patobulinti unikaliu sportiniu stiliumi. Paketas apima patobulintas 18/18 krypčių elektra valdomas priekines Sport sėdynes su trimis atmintimis, galines šildomas ir vėsinamas sėdynes. Galite rinktis iš dviejų papildomų  vidaus apdailų su nerūdijančio plieno pedalų apdaila ir keturių zonų automatine klimato kontrolės sistema. Taip pat galite užsisakyti Sport Išorės paketą.

VAIRUOTOJO IR KELEIVIŲ KOMFORTAS

Komfortas atsiranda iš kontrolės. Paprasti, penki valdikliai ant vairo rato jums leidžia valdyti dažniausiai naudojamas funkcijas. Virtualių prietaisų meniu pagalba tai galite daryti, nepatraukdami savo rankų nuo vairo ar nežiūrėdami į jutiklinio ekrano meniu. Žemiau vairo rato esantys papildomi valdikliai skirti pastovaus greičio palaikymo sistemos, telefono ir interaktyvaus balso funkcijoms. Papildomam komfortui šaltais rytais XJ papildomai siūlo šildomą vairo ratą.

Maksimaliam vairuotojo komfortui ir gerovei ilgų kelionių metu priekines sėdynes galima rinktis su penkiomis skirtingomis masažo programomis, kurių intensyvumas gali būti reguliuojamas, siekiant atitikti individualius poreikius.

UŽ STIKLO

Kiekvienas įvertins erdvų, talpų ir kartu privatumą suteikiantį saloną, slypintį po panoraminiu, šilumą sulaikančiu, tonuotu stoglangiu. Jis apima visą automobilio plotį ir siekia galinę sėdynių eilę, filtruodamas UV spindulius ir užpildydamas interjerą natūralia šviesa. Galinis stiklas atrodo, tarsi be sujungimų apsukantis visą automobilį, sukurdamas ore kabančio stogo įspūdį – visa tai pabrėžia ilgą platų ir žemą XJ profilį.

VERSLO STALELIAI

Naujojo stiliaus verslo staleliai, galimi LWB modeliuose, paverčia XJ dar geresne vieta, jei tenka dirbti. Nuostabiai pagaminti, centre aptraukti oda, jie suprojektuoti taip, kad susilenktų atgal į priekinių sėdynių atlošus, kai nebėra reikalingi.

ŠVELNUS DURŲ UŽVėRIMAS

Ši ypatybė užtikrina, kad durys pilnai uždaromos vos švelniai palietus ir be jokio trinksėjimo. Siaurose parkavimose vietose ar tuomet, kai reikia švelnaus durų uždarymo, ši įranga yra itin patogi.

APGALVOTA KIEKVIENA DETALĖ

Jūsų kelią į XJ saloną nušviečia raminanti, mėlyno fosforo šviesa. Šis švelnus atspalvis yra ir praktiškas, ir malonus, pradedant centrine konsole, durelių apdailomis ir baigiant analoginiu laikrodžiu. JaguarSense™ technologijos dėka, vienu prisilietimu jūs galite atidaryti dėtuvę arba įjungti salono apšvietimo lemputę.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible