ATRODO AGRESYVUS? SUTRAMDYKITE JĮ

VISŲ LAIKŲ GERIAUSI PASIŪLYMAI. NAUDA JUMS NUO 7.000 IKI 19.000 EUR

JAGUAR XJ

BEGĖDIŠKA PRABANGA

XJ IŠORĖ

XJ pribloškiantis profilis ir išraiškingas stilius pabrėžiamas gausia įranga jūsų komfortui ir saugumui.

PRO SKAIDRŲ STIKLĄ

XJ erdvus ir patogus, o kartu ir privatus: nuostabus interjeras sukuriamas panoraminio, šilumą atspindinčio tonuoto stiklinio stogo dėka. Stogo stiklas apima visą stogo plotą, pasibaigiantis jau už galinių sėdynių zonos ir filtruoja UV spindulius bei užpildo saloną natūralia šviesa. O galinio lango stiklas nepastebimai sulieja visa į vientisą tobulą kūrinį, ir stogo linija kartu su stiklo langais sudaro vieningą, ilgą, žemą ir platų XJ profilį.  

Tiesą sakant, XJ estetiškas kėbulas buvo pirmo svarbumo užduotis mūsų dizaineriams. Prieš liejant metalines dalis, XJ buvo virtualiai sukurtas pažangiausioje pasaulyje virtualioje simuliacinėje dizaino sistemoje Jaguar Virtualios Realybės centre. Kiekvienas komponentas buvo modeliuojamas daugiau nei 43 000 atskirų 3D simuliacijų. Daugiau nei 4 milijonai kilometrų buvo nukeliauta virtualių kelionių metu pačiais prasčiausiais pasaulio kelių paviršiais.

NUOSTABUS STILIUS

Pažvelgus iš arčiau, unikalios dizaino detalės paryškina XJ linijas, o išskirtiniai stiliaus elementai, tokie, kaip katės letenos tipo galinių XJ LED žibintų formos, sukuria nepaprastą vaizdą. 

Ratlankių dizainas taip pat išreiškia galingą XJ stilistiką: galima rinktis iš plataus skirtingo dizaino ratlankių nuo 18" iki 20" dyžio.

KOMFORTAS IR VALDYMAS

Galite susitelkti į vairavimą bet kokiomis sąlygomis, o jūsų bendrakeleiviai gali tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis vaizdais. Visa tai dėl gausybės patobulinimų langams ir veidrodžiams. Automobilio stiklai yra laminuoti, todėl išorės triukšmas itin sumažintas, o saulės blyksniai netrikdo žiūrėjimo. Priekiniai ir galiniai langai, veidrodėliai gali būti šildomi, kad nutirptų sniegas ar drėgmė išorėje. Prikiniame stikle esantys lietaus jutikliai nuo pat pirmųjų lašelių įjungia valytuvus, prisitaikančius prie greičio.

ELEKTRINIS BAGAŽO DANGTIS SU AUKŠČIO NUSTATYMU

Bagažinės dangtis atidaromas ir uždaromas elektronikos pagalba, naudojant nuotolinio valdymo pultelį arba mygtuką bagažinės viduje ar išorėje. Dangčio atidarymo aukštis lengvai programuojamas pagal jūsų pageidaujamą aukštį.

XJ SPORT IŠORĖS PAKETAS

Susikurkite dar sportiškesnį stilių su XJ Sport paketu. Išskirtinės detalės apima priekinių grotelių, šoninių angų ir žemesnio bamperio dažymą specialia blizgia juoda spalva, 20 colių Venom lengvo lydinio ratlankius, raudonos spalvos stabdžių suportus ir žemesnius priekinius oro skirstytuvus, pagerinančius dinamiką. Spoileris padidina slėgio jėgą esant dideliam greičiui, tačiau kartu pagerina valdomumą. Interjeras taip pat gali būti papildytas unikaliu sportišku stiliumi ir spalvų pasirinkimu iš dviejų variantų.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible