ATRODO AGRESYVUS? SUTRAMDYKITE JĮ

VISŲ LAIKŲ GERIAUSI PASIŪLYMAI. NAUDA JUMS NUO 7.000 IKI 19.000 EUR

JAGUAR XJ

BEGĖDIŠKA PRABANGA

XJ MULTIMEDIA

Jūsų pramogai – muzika, radijas, televizija ir filmai. Jūsų patogumui – telefonas ir navigacijos sistema.

JAGUAR GARSO SISTEMA

Be jokių iškraipymų ir suspaudimo, tik iš Jaguar 250W garso sistemos sklindanti muzika: 12 garsiakalbių su aukštai įmontuotais žemų ir aukštų dažnių garsiakalbiais kiekvienose durelėse. Visos mūsų garso sistemos komplektuojamos su skaitmenine ir AM/FM radijomis ir yra derinamos su WMA ir MP3 grotuvais.

MERIDIAN™ GARSO SISTEMA

Britų garso ekspertų Meridian specialiai XJ sukurta sistema siūloma trijose versijose: Meridian 380W Audio System, Meridian 825W Surround Audio System ir Meridian 1300W Reference Audio System. Visos jos aprūpintos pažangiomis technologijomis, kaip skaitmeniniai garso procesoriai, aukštos klasės stereo garsą kabinoje sukuriančia ir kiekvieno elemento optimizavimą užtikrinančia programa ir Meridian Cabin Correction sistema, ypatingai pagerinančia jūsų muzikos raiškumą ir ypatingumą. Meridian 380W Audio System turi 14 garsiakalbių, įskaitant 2 žemų dažnių generatorius ir 2 x 8 colių priekinių durų garsiakalbius jaudinančiam garso poveikiui. Meridian 825W Surround Audio System naudoja net 20 garsiakalbių, įskaitant 2 žemų dažnių generatorius su Audyssey MultEQ tembro derinimo technologija, pateikiančią 7.1 erdvinio garso skambesį; su išskirtine Meridian Trifield TM technologija, užtikrinančia tobulą stereo garsą kiekvienam keleiviui – nesvarbu, kur jis sėdėtų.

Paskutinė gamos naujiena yra Meridian 1300W Reference Audio System, naudojanti įspūdingą 26 garsiakalbių sistemą. Ši ypač aukštos klasės sistema naudoja psichoakustiką, generuodama tokius natūraliems artimus garsus, kad smegenys juos priima kaip tikrus, sužadindamos atitinkamą psichologinę ir emocinę reakciją.
XJ yra vieta, kurioje susitikimas arba neformalus bendravimas gali vykti kelionės metu. Ir jums neprireiks kelti balso. Kartu su Meridian Reference Audio System derinamas bendravimo asistentas leidžia vairuotojui arba priekinėje sėdinčiam keleiviui lengvai bendrauti su gale esančiaisiais. Ir priešingai. Virš kiekvienos sėdimos vietos įrengti mikrofonai, garso aparatūros pagalba, sustiprina žmonių balsus, padarant juos ženkliai geriau girdimus.

PRAMOGOS KELEIVIAMS

Pradžiuginkite galinių sėdynių keleivius su galinių sėdynių pramogų paketu. Tai yra du 8 colių ekranai, pritvirtinti ant priekinių sėdynių galvų atlošų, o norint dar geresnių įspūdžių, siūlomi ir 10,2 colių ekranai. Gale esantys keleiviai gali žiūrėti televiziją, DVD ar, naudodamiesi galine medijos įranga, vaizdo įrašus. Sistemoje yra dvejos WhiteFire® belaidės ausinės ir skaitmeninis siųstuvas.

VIRTUALŪS PRIETAISAI

XJ inovatyvus ir derinamas virtualių prietaisų skydelis yra visuomet pasiruošęs pateikti pačią aktualiausią informaciją. Krištolo skaidrumo vaizdo dėka jis atrodo toks pat tikras ir solidus, kaip trijų matmenų versija. Ekranas automatiškai keičia parodymus, vairuotojui pateikdamas aktualius atnaujinimus – tokius, kaip informaciją apie kelią priešakyje arba likusių degalų atsargas. Penki paprasti valdymo prietaisai ant vairo rato užtikrina priėjimą prie reguliariai naudojamų funkcijų ir yra visiškai suderinti su virtualiais prietaisais.

SKAMBINIMAS IR NAVIGACIJA

Jūs visuomet esate saugiai pasiekiamas. Skambinkite, naudodamiesi jūsų jutikliniu ekranu arba su laisvų rankų įranga suderintais valdikliais ant vairo rato. Arba transliuokite garso įrašus tiesiai į XJ garso aparatūrą, naudodamiesi Bluetooth® sąsaja. XJ navigacija jums suteikia raiškias, atnaujinamas, instrukcijas ir, esant reikalui, informaciją apie spūstis bei pasiūlo alternatyvius maršrutus. O jeigu jūsų degalų bakas ištuštėjo, jutiklinis ekranas pateiks informaciją apie artimiausias degalines.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible