ATRODO AGRESYVUS? SUTRAMDYKITE JĮ

VISŲ LAIKŲ GERIAUSI PASIŪLYMAI. NAUDA JUMS NUO 7.000 IKI 19.000 EUR

JAGUAR XJ

BEGĖDIŠKA PRABANGA

XJ SAUGUMAS IR APSAUGA

Kiekvienoje kelionėje jus ir jūsų keleivius apsaugos visas pažangių saugumo sistemų kompleksas.

SAUGANTI KĖBULO KONSTRUKCIJA

XJ sustiprinta kėbulo konstrukcija yra sukurta visais atvejais apsaugoti jus ir jūsų keleivius. Jo aliumininiai kėbulo skydai ir monokoko tipo konstrukcija yra chemiškai sutvirtinta ir sukniedyta, sukuriant išskirtinai stiprų ir tvirtą kiautą, kuris susidūrimo atveju apsaugo keleivius.

PARKAVIMO JUTIKLIAI

Būkite tikri, kad automobilis jus perspės apie šalia esančius objektus garsiniu būdu - parkavimo jutikliai priekyje ir gale bei vaizdo piktograma lietimui jautriame ekrane informuos jus visada.

Papildomam saugumui ir patogumui, galinio vaizdo kamera su pagalbiniais indikatoriais taip pat turi ir priekinio vaizdo kamerą, teikiančią informaciją per lietimui jautrų ekraną, rodydamas aplinką, kur automobilis įvažiuos atbulomis. 

AKLOSIOS ZONOS MONITORIUS

Kad persirikiavimas tarp juostų būtų saugesnis, aklosios zonos monitorius naudoja radarų jutiklius, perspėjančius vairuotoją apie aklojoje zonoje esančius automobilius. Aptikus automobilį, atitinkamame išoriniame veidrodėlyje įsižiebia oranžinė ikona.

1. ORO PAGALVĖS IR KAKLO APSAUGOS TECHNOLOGIJA

XJ yra sukurtas užtikrinti maksimalią apsaugą, jei įvyktų susidūrimas: dvi priekinės, dvi šoninės pagalvės sėdynėse, šoninės užuolaidinės oro pagalvės saugo visus keleivius. Be to, priekinėse sėdynėse esantys jutikliai nustato vairuotojo ir keleivio dydį ir svorį, taigi saugos diržai pagal tai riboja atsitrenkimą į išsiskleidžiančias oro pagalves, aktyvuodama "minkšto nusileidimo" technologiją. Tuo tarpu kaklo apsaugos technologija reguliuoja galvos atlošus, jei gaunamas smūgis, taip apsaugodama nuo staigaus galvos atlošimo ir slankstelių lūžių.

2. Pėsčiųjų apsaugos sistema™

Padeda apsaugoti ne tik automobilio salone, bet ir už jo ribų esančius žmones. Jeigu XJ susidurs su pėsčiuoju, vidiniai jutikliai per akies mirksnio dalį kilstelės kapotą, taip apsaugodami pėsčiąjį nuo smūgių į po dangčiu esančius variklio komponentus.

3. Vaikiškos Saugos Kėdutės

Nepriklausomai nuo jūsų vaiko amžiaus, visuomet yra svarbiausia saugumas. Jaguar sukūrė ir išbandė visoms amžiaus grupėms skirtą saugumo įrangos asortimentą. Nuo naujagimiams ir kūdikiams skirtų nešyklių iki vyresniems vaikams skirtų paaukštintų sėdynių. Visą įrangą lengva sumontuoti, išimti ir valyti.

4. padidintas Saugumas

Savajam XJ užtikrinkite maksimalų saugumą. Naudodamiesi pulteliu, nuotoliniu būdu valdykite užraktus. Jūs galite net dvigubu užraktu užrakinti duris, paspausdami ant rankenėlės esantį mygtuką. Be to, durys automatiškai užsirakina, pasiekus jūsų nustatytą greitį. Galų gale, XJ visuomet yra apsaugotas signalizacijos ir variklio imobilizatoriaus.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible