ATRODO AGRESYVUS? SUTRAMDYKITE JĮ

VISŲ LAIKŲ GERIAUSI PASIŪLYMAI. NAUDA JUMS NUO 7.000 IKI 19.000 EUR

JAGUAR XJ

BEGĖDIŠKA PRABANGA

XJ VAIRAVIMO DINAMIKA

Išskirtiniai varikliai, pažangi pavaros technologija ir saugumo savybės XJ paverčia tokiu automobiliu, kurį vairuojant patirsite stulbinamą džiaugsmą. 

VARIKLIAI

XJ yra siūlomas su išskirtinių variklių pasirinkimu. Jie buvo sukurti, kad patenkintų skirtingo vairavimo poreikius, tačiau visuomet užtikrintų išskirtinę galią ir kontrolę.

240 AG turbokompresorinis 2.0 litro i4 variklis su išmania Stop/Start technologija siūlo galią ir ekonomiją, suderintą su Jaguar keliamiems lūkesčiams atitinkančiu naudojimosi patogumu ir galia. Jo išmetamųjų CO2 dujų kiekis siekia vos 199 g/km, o greitėjimas nuo 0 iki 100 km/h trunka vos 7,5 sekundės. Siūlomas su XJ Luxury, XJ Premium Luxury ir XJ Portfolio.

340 AG pasiekiantis 3 litrų V6 variklis su mechaniniu kompresoriumi galią derina su nedelsiančia reakcija į akceleratoriaus komandas ir ekonomija. Greitėjimas nuo 0 iki 100 km/h trunka 5,9 sekundės. Siūlomas su XJ Luxury, XJ Premium Luxury ir XJ Portfolio.

340 AG pasiekiantis 3 litrų V6 variklis su mechaniniu kompresoriumi ir instinktyvia Jaguar All Wheel Drive (AWD) visų ratų pavaros sistema vairuotojui suteikia pasitikėjimą bet kokiomis sąlygomis. Jis nuo 0 iki 100 km/h gali įsibėgėti per 6,4sekundės. Siūlomas su XJ Premium Luxury ir XJ Portfolio.

385 AG pasiekiantis 5 litrų variklis yra atmosferinis V8 agregatas, išvystantis 515 Nm trauką. Tai leidžia džiaugtis aukščiausios klasės dinamika. Šis galingas variklis, suderintas su lengva, aliuminine, XJ konstrukcija, užtikrina įspūdingą greitėjimą nuo 0 iki 100 km/h, trunkantį vos 5,4 sekundės. Maksimalų greitį elektronika riboja iki 250 km/h. Siūlomas tik su XJ Portfolio.

470 AG, 5 litrų V8 variklis su mechaniniu kompresoriumi sukurtas, panaudojant tvirtą aliumininį bloką, išlietą aukštame slėgyje, taip pasiekiant didesnį tikslumą, preciziją ir tolygesnį, tylesnį darbą. Jis nuo 0 iki 100 km/h gali įsibėgėti per 5,2 sekundės. Variklis sukurtas, panaudojant tvirtą aliumininį bloką, išlietą aukštame slėgyje, taip pasiekiant didesnį tikslumą, preciziją ir tolygesnį, tylesnį darbą. Siūlomas tik su XJ Portfolio.

Versijoje XJ Supersport 5 litrų, kompresorinis V8 variklis pasiekia 510 AG ir užtikrina didelę galią, varikliui veikiant bet kokiais sūkiais. Jo trauka itin stipri vidutiniame sūkių diapazone, o greitėjimas nuo 0 iki 100 km/h trunka 4,9 sekundės.

Stulbinančią XJR dinamiką užtikrina 5 litrų V8 variklis, pasiekiantis 550 AG. Benzininis variklis su mechaniniu kompresoriumi patobulintas, suderintas ir specialiai sukalibruotas leidžia pasiekti 280 km/h greitį. Šis prabangus sedanas nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja per kvapą gniaužiančias 4,6 sekundės. Milžinišką, 550 AG XJR galią lydi išskirtinis, 680 Nm, sukimo momentas.

VISOS SĄLYGOS, VISI Varantieji ratai

Instinktyvi Jaguar AWD visų ratų sistema, galima su 3,0 V6 turbokompresoriniu varikliu, yra viena greičiausiai reaguojančių sistemų, galimų rinkoje. Normaliomis sąlygomis, sistema varo XJ galinius ratus, užtikrindama paklusnų ir reaguojantį valdomumą bei efektyviai naudodama degalus, mažindama CO emisiją - efektyviai perduodamas sukimo momentas į galinius ratus. Jei menkiausias slydimas pajuntamas galiniuose ratuose, iki 50 procentų sukimo momento galios greitai ir progresyviai perkeliama į priekinius ratus. Pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis daugiau nei 90% sukimo momento galios gali būti perduodama priekiniams ratams. 

JAGUAR SEQUENTIAL SHIFT™

Jaguar Sequential Shift ("sekvencinė pavara") leidžia pasirinkti automatinį, sport ar mechaninį vairavimo režimą, kai viską nusistatyt galit ties vairu esančiomis valdymo svirtelėmis.

IŠMANIOJI STOP/ START TECHNOLOGIJA

Nustatydama, kada variklis nėra reikalingas ir išjungdama jį, išmanioji Stop/ Start technologija gerina degalų ekonomiją. Atleidus stabdžių pedalą, sistema vėl užveda variklį; akimirksniu, tolygiai ir nežeisdama aplinkos. Be to, Jaguar 8 laipsnių automatinė transmisija užtikrina tolygų pavarų jungimą, suteikiančią efektyvesnį važiavimą ir degalų ekonomijos privalumus.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible