Jaguar Naujienos

ELEKTRINIAM JAGUAR AUTOMOBILIUI I-PACE SUTEIKTAS EURO NCAP 5 ŽVAIGŽDUČIŲ ĮVERTINIMAS

Pirmasis visiškai elektrinis automobilių gamintojo „Jaguar“ miesto visureigis gavo 91 % balų suaugusių keleivių apsaugos, 81 % balų automobilyje keliaujančių vaikų apsaugos ir 81 % balų pagalbinės saugos įrangos kategorijose.

  • Visiškai elektrinio „Jaguar“ automobilio I-PACE saugumas pagal vertinimo standartą „Euro NCAP“ įvertintas penkiomis žvaigždutėmis.
  • Našus penkiavietis miesto visureigis įvertintas aukštais balais visose pagrindinėse saugumui skirtose kategorijose.
  • Visų trijų automobilių gamintojo „Jaguar“ miesto visureigio PACE versijų saugumas pagal vertinimo standartą „Euro NCAP“ įvertintas aukščiausiu, penkių žvaigždučių, įvertinimu.
  • I-PACE yra dešimtoji automobilių gamintojo „Jaguar Land Rover“ pagaminta modelio versija, kurios saugumas įvertintas penkiomis žvaigždutėmis.
  • Lengvas aliumininis kėbulas ir integruotas baterijų blokas garantuoja išskirtinį struktūrinį patvarumą bei keleivių apsaugą.

Atlikus šoninio susidūrimo ir stipresnio šoninio susidūrimo su stulpu bandymus, modelio versija I-PACE įvertinta aukščiausiu balu, nes užtikrino visų svarbiausių kūno zonų apsaugą.

Šie naujausi rezultatai reiškia, kad visos trys automobilių gamintojo „Jaguar“ modelio PACE versijos (E-PACE, F-PACE ir I-PACE) yra įvertintos aukščiausiu balu – penkiomis žvaigždutėmis pagal standartą „Euro NCAP“. Tai patvirtina „Jaguar“ įsipareigojimą gaminti tik saugiausius automobilius. Modelio versija I-PACE yra dešimtasis iš eilės didžiausio Britanijoje automobilių gamintojo automobilis, sulaukęs penkių žvaigždučių įvertinimo.

Automobilių gamintojo „Jaguar“ modelio versija I-PACE jau yra pelniusi apdovanojimų už dizainą, technines ir valdymo savybes. Šis naujausias įvertinimas, suteiktas pagal standartą „Euro NCAP“, patvirtina išskirtinį modelio I-PACE saugumą. Lengvas aliumininis šio miesto visureigio kėbulas ir integruotas baterijų blokas yra itin kruopščiai suprojektuoti, užtikrinant neprilygstamą keleivių apsaugą susidūrimo atveju. Saugumas yra pagrindinis mūsų prioritetas, todėl itin malonu, kad tai patvirtina „Euro NCAP“ vertinimo rezultatai.

SIMON BLACK
VYRESNYSIS PROJEKTŲ VADOVAS, „JAGUAR LAND ROVER“ KĖBULŲ PROJEKTAVIMO SKYRIUS


Lengva aliumininė modelio versijos I-PACE kėbulo konstrukcija pasižymi itin dideliu patvarumu ir kartu su integruotu baterijų bloku, kurį saugo aliumininis rėmas, išsiskiria didžiausiu, t. y. 36 kNm/laipsniui, sukimo standumu, lyginant su kitais „Jaguar“ automobiliais.
Tai yra pirmasis automobilis rinkoje, kuriam naudojamos kaltinės aliumininės dalys. Be to, gamindamas šį automobilį, „Jaguar“ pirmą kartą taikė pagamintų dalių apdorojimo aukšta temperatūra technologiją, užtikrinančią didesnį aliuminio lydinių patvarumą labiausiai pažeidžiamose kėbulo vietose.

Modelio versijoje I-PACE taip pat įdiegtos pažangiosios saugumo technologijos, užtikrinančios eismo dalyvių ir pėsčiųjų saugumą. Tokių technologijų pavyzdžiai – automatiškai pasikeliantis variklio dangtis ir autonominių avarinių stabdžių sistema, aptinkanti pėsčiuosius bei dviratininkus. Be to, pirmajam savo elektriniam automobiliui gamintojas „Jaguar“ taip pat sukūrė unikalią garsinę įspėjimo sistemą „Audible Vehicle Alert System“ (AVAS), kuri, automobiliui priartėjus, apie jį įspėja kitus eismo dalyvius. Sistemos skleidžiamas garsas girdimas važiuojant iki 20 km/h greičiu ir viršija rengiamuose Europos teisės aktuose numatomą minimalią 56 dB(A) ribą. Ši sistema buvo išbandyta bendradarbiaujant su didžiausia Jungtinės Karalystės aklųjų paramos ir labdaros organizacija „Guide Dogs for the Blind“.

Be saugos technologijų našiajame miesto visureigyje taip pat įdiegta daug pažangių vairuotojui skirtų pagalbinių sistemų, įskaitant adaptyviąją pastovaus greičio palaikymo sistemą su funkcija „Steering Assist“, nematomos zonos stebėjimo sistemą ir pagalbinę automobilio statymo sistemą, nustatančią atstumą 360° spinduliu.

Išsamius bandymų rezultatus rasite „Euro NCAP“ interneto svetainėje

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible