Jaguar Naujienos

GREITO ĮKROVIMO I-PACE MODELIS

  • Patvirtintas spartus „Jaguar“ I-PACE modelio įkrovimas – greičiau nei per 45 min.
  • Visų varančiųjų ratų sistema išbandyta arktinėmis sąlygomis, –40 °C temperatūroje.
  • „Jaguar“ I-PACE bus pristatytas tiesioginės transliacijos visame pasaulyje metu, 2018 m. kovo 1 d. 19.00 val. Vidurio Europos laiku (CET).
  • Premjera Ženevos automobilių parodoje – 2018 m. kovo 6 d.


Vitlis, Jungtinė Karalystė, sausio 31 d. 2018 m. kovo 1 d. rinkoje pasirodysiantis visiškai elektrinis „Jaguar“ modelis I-PACE žada spartų įkrovimą ir greitą važiavimą. Dėl galimybės įkrauti greičiau nei per 45 minutes*, sportinio automobilio savybių ir miesto visureigio praktiškumo I-PACE taps idealiu kasdieniu automobiliu vaikams vežti į mokyklą, važinėti į darbą net ir minusinėje temperatūroje.
Išbandytas ekstremaliomis reljefo ir temperatūros sąlygomis, I-PACE puikiai susidorojo su arktinėmis sąlygomis „Jaguar Land Rover“ bandymų šaltyje stotyje, Arjepluge (Švedijoje), iki –40 °C temperatūroje.

Potencialus klientas iš Švedijos Tony’s Westerlundas uždavė keletą įdomių klausimų apie važinėjimą
I-PACE modeliu arktinėmis sąlygomis, ypač apie automobilio stabilumą ir sukibimą ant ledo ir sniego. Norėdami atsakyti į jo klausimus, „Jaguar“ inžinieriai pakvietė jį į Arjeplugą pirmą kartą pavairuoti šį automobilį ir pamatyti, kaip jis yra išbandomas, siekiant užtikrinti puikų veikimą ekstremaliomis sąlygomis .

„I-PACE modelis yra sparčiai įkraunamas, kad mūsų klientai galėtų patogiai atlikti kasdienius darbus, ir užtikrina galingą ir tikslų važiavimą įvairiomis kelio ir oro sąlygomis. Greta kitų pripažintų PACE šeimos modelių, šis elektrinis miesto visureigis bus neprilygstamas.“
Ian Hoban, „Jaguar“ automobilių linijos vadovas

Klientai galės panaudoti maitinimo tinklo energiją automobilio akumuliatoriui ir salono temperatūrai paruošti prieš kelionę. Išankstinis automobilio paruošimas leidžia ne tik nuvažiuoti didžiausią galimą atstumą, bet ir užtikrina efektyvumą ir komfortą tiek esant dideliam šalčiui, tiek dideliam karščiui. Pageidaujamą įkrovimo laiką ir automobilio paruošimo grafiką galima nustatyti automobilio sistemoje „InControl“ arba nuotoliniu būdu, naudojant išmaniojo telefono programėlę, ir tai yra taip paprasta, kaip nustatyti žadintuvą.

„Jaguar“ I-PACE modelis bus pristatytas tiesioginės transliacijos visame pasaulyje metu, 2018 m. kovo 1 d., 19.00 val. Vidurio Europos laiku (CET), o vėliau keliaus į pirmąjį viešą pristatymą Ženevos automobilių parodoje 2018 m. kovo 6 d. Norėdami sužinoti daugiau apie visiškai elektrinį miesto visureigį iki jo pristatymo arba būti pirmieji jį įsigiję, spustelėkite mygtuką „Noriu įsigyti“ interneto svetainėje www.jaguar.com.

* I-PACE modelį galima įkrauti nuo 0 iki 80 procentų per mažiau nei 45 minutes, naudojant DC 100 kW įkroviklį.
„Jaguar Land Rover“ automobilių „Ledo akademija“ Švedijoje atvira klientams iki kovo vidurio. Šiais metais „Ledo akademija“ laukia apie 350 klientų, norinčių patobulinti vairavimo ant ledo įgūdžius „Jaguar“ ir „Land Rover“ automobiliais. Jau galima rezervuoti vietą 2019 metams. Trijų ar keturių naktų viešnagės paketų kainos prasideda nuo 2990 EUR asmeniui.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Ačiū už atsakymus. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

Jei norėtumėte, jog su Jumis susisiektumėme, palikite savo kontaktus. Jūsų duomenys yra konfidencialūs, jais nebus dalinamasi su jokiomis trečiosiomis šalimis.