Jaguar Naujienos

NAUJAS VEIDAS JAGUAR ŠEIMOJE: E-PACE

Jaguar“ pristato naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-PACE“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio F-PACE bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-PACE“ serijas.

„Sportinio automobilio dizaino ir „Jaguar“ variklių našumo kombinacija yra tai, kas neabejotinai E-PACE padės išsiskirti iš minios. Kiekvienas „Jaguar“ yra sukurtas taip, kad žadintų aistras, ir individualus naujojo E-PACE charakteris tai tik patvirtina“, – sako „Jaguar“ dizaino padalinio vadovas Ianas Callumas.

„Jaguar E-PACE“ ratus suks sportiniams automobiliams būdinga visų varančiųjų ratų (AWD) technologija, o variklį bus galima rinktis iš visiškai unikalių „Jaguar“ benzininių bei dyzelinių jėgainių serijos. Be to, automobilyje bus galima rasti gausybę liukso klasės ryšio bei saugumo technologinių sprendimų.

Sportiškas kompaktinis miesto visureigis „Jaguar E-PACE“ oficialiai pasauliui bus pristatytas šių metų liepos 13 dieną.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Ačiū už atsakymus. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

Jei norėtumėte, jog su Jumis susisiektumėme, palikite savo kontaktus. Jūsų duomenys yra konfidencialūs, jais nebus dalinamasi su jokiomis trečiosiomis šalimis.