Jaguar Naujienos

NUO 2020 M. KOVO 16 D. “JAGUAR” AUTOMOBILIŲ SALONAI YRA UŽDAROMI IKI KARANTINO PABAIGOS

Mieli klientai,

Siekdami užtikrinti savo darbuotojų, partnerių ir klientų saugumą bei reaguodami į LR Vyriausybės priimtus sprendimus, informuojame kad nuo 2020 m. kovo 16 d. “Jaguar” automobilių salonas yra uždaromas iki karantino pabaigos.

• Naujų automobilių salonas dirba ir teikia konsultacijas telefonu bei el. paštu. Taip pat siunčiame klientams pasiūlymus elektroniniu paštu.
• Lizingo ir draudimo klausimais taip pat dirbame nuotoliniu būdu. Galime sudaryti sutartis nuotoliniu būdu ir pasirašyti naudojantis elektroniniu parašu.
• Taip pat perduodame klientams jų įsigytus automobilius bekontakčiu būdu. T.y. atidavimas vykdomas lauke, priėmimo perdavimo aktas pasirašomas klientui ir pardavimo vadybininkui nesant toje pačioje patalpoje tuo pačiu metu. Pardavimo vadybininkas visų automobilio funkcijų pristatymą atlieka telefonu.
• Bandomuosius važiavimus galėsime atlikti tik pasibaigus karantinui. Visą šį laiką informaciją teiksime bei klientus aptarnausime nuotoliniu būdu – telefonu ir internetu.

Siekdami užtikrinti savo klientų mobilumą, toliau teiksime automobilių remonto paslaugas tiems, kam susisiekimas šiuo metu yra gyvybiškai svarbus. Visos automobilių remonto dirbtuvės dirbs sumažintu pajėgumu darbo dienomis nuo 8 iki 17 val., vengiant fizinio kontakto su klientais.

Visada Jūsų,

“Jaguar” komanda

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible