Jaguar Naujienos

PIRMASIS VISIŠKAI ELEKTRINIS „JAGUAR I-PACE“- “METŲ INOVACIJA 2019”

„Lietuvos metų automobilis 2019“ rinkimai pasiekė finišą. Spalio 27 d. Kaune prasidėję automobilių testai tęsėsi ištisą mėnesį, kurio metu buvo išbandyti net 33 konkurso dalyviai.

Lietuvos žurnalistų autoklubo narių komisija tikrino, kaip automobiliai įsibėgėja, kaip jie stabdo, kaip valdomi bei kokias pravažumo galimybes gali suteikti vairuotojams. Konkurso finale paskelbta, kad „Lietuvos metų inovacija 2019“ tapo „Jaguar I-Pace“.

Jau konkurso starte Kauno rotušės aikštėje buvo išbandyti padidinto pravažumo automobiliai. „Peak point“ platforma padėjo imituoti sunkias važiavimo sąlygas, kurioms, deja, buvo pasiruošę ne visi. Be kopimo į kalną ar pasviro važiavimo, kai sukibimą turi tik vienas ratas iš keturių, buvo išbandytas ir automobilių kėbulų standumas. Automobiliui stovint ant dviejų skirtingų ašių ratų, buvo tikrinama, ar nesikraipo kėbulas, mat yra pasitaikę atvejų, kai taip sustojusio automobilio vairuotojas negalėjo atsidaryti durelių. Po išbandymų Kauno centre stipresnes „širdis“ turintys modeliai stojo prie starto linijos Kačerginės „Nemuno žiede“, kur buvo tikrinamas jų įsibėgėjimas. Tada visus nustebino ir geriausiai pasirodė elektromobilis „Jaguar I-Pace“.

Antras išbandymų etapas automobilių laukė Panevėžyje, kur buvo tikrinama, kaip automobilis valdomas ant slidžios kelio dangos. Nepaisant to, kad visi automobiliai buvo „apauti“ tokiomis pačiomis „Continental“ padangomis, vieni vis vien slydo mažiau ar daugiau nei kiti. Buvo modelių, kurie vos pradėję slysti iškart savaime ėmė tiesintis, kiti it karuselėje sukosi tolyn. Daugiausiai dėmesio visiems kandidatams rinkimų komisija skyrė Druskininkuose vykusioje stovykloje. Čia buvo išbandytas automobilių stabdymas. O modeliai, kurių gamintojai skelbė, jog automobilis turi savaiminio stabdymo sistemą, turėjo įrodyti, kad tai tikrai sugeba. Taip pat patikrintas automobilių inovatyvumas ir junglumas.

„Jaguar“ ne tik sukūrė pirmąjį prabangų elektromobilį, pretenduojantį į inžinerijos viršūnes ir pasižymintį tikro sportininko galiomis. „Jaguar“ sukūrė ir apskritai vieną labiausiai jaudinančių modelių, kokius galima rasti rinkoje šiuo metu, todėl nekyla abejonių, kad pažintis su naujuoju „I-Pace“ paliks neišdildomų įspūdžių“, – pažymi „Inchcape Motors“ rinkodaros vadovė Justė Šataitė.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible