Jaguar Naujienos

„TOPGEAR LIETUVA“ „2019 METŲ CROSOVERIS“- „JAGUAR E-PACE“

Po keletą mėnesių trukusių bandymų, nesibaigiančių žurnalo redakcijos narių ir kviestinių bandytojų diskusijų, „TopGear“ Apdovanojimų 2019“ geriausieji pagaliau aiškūs.

Ne kiekvienas automobilis yra vertas net patekimo į kiekvienos nominacijos trejetukus. “Top Gear Lietuva” atrinko tik pačius geriausius, mieliausius ir sukeliančius daugiausiai emocijų.

„Metų krosoveriu“ paskelbtas „Jaguar E-Pace“. Nors „mažiesiems“ visureigiams šiais laikais nebereikia visų ratų pavaros, jis ją turi. Nors jis sveria beprotiškai daug, bet jausitės saugiai lyg tanke manevruose. “Top Gear” naująjį “Jaguar” visureigį išbandė „TopGear“ akademijoje ir gali patvirtinti, kad jaguaras geriausias tikro vairuotojo automobilis savo klasėje.

“Top Gear Lietuva” įspūdžiai:
„Laukiame kol kas nors pagamins 20 pavarų dėžę ir filmų kūrėjai galės sakyti, kad gaudynių scenos tikrai autentiškos. „Jaguar“ sparčiai artėja prie to, nes turi net 9 pavaras. Beveik rekordas, bet viskas veikia puikiai ir mums patinka. Ir tikrai palikite pavarų perjungimą automobiliui, nejunkite rankinio režimo. Automobilis protingas tiek pat kiek yra gražus – pasitikėkite juo.“

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible