Jaguar Naujienos

WAYMO IR JAGUAR PLANAS: 20000 SAVAVALDŽIŲ ELEKTROMOBILIŲ

Britų koncernas „Jaguar“ ir autonominio vairavimo technologijų kūrėjas „Waymo“ pranešė apie ilgalaikę abiejų įmonių strateginę partnerystę. Įmonės vienija pajėgas savavaldžio elektromobilio „Jaguar I-Pace“ sukūrimui ir jo diegimui į „Waymo“ kuriamą savavaldžių automobilių armiją.

Dar šiemet bus pradėta testuoti į „Jaguar I-Pace“ įmontuota „Waymo“ savavaldė technologija. Įmonių planuose – per du metus pagaminti 20 tūkstančių savavaldžių „I-Pace“. Šiais automobiliais nuo 2020 metų galės naudotis naujos „Waymo“ savavaldžio automobilio paslaugos keleiviai. Pačią paslaugą „Waymo“ ketina pristatyti dar šiemet.

Paslauga bus valdoma išmaniosios programėlės pagalba. Tokių kelionių planuojama atlikti apie milijoną per dieną.
Kovo pradžioje pristatytas elektrinis „Jaguar I-Pace“ yra pirmasis „Jaguar“ elektromobilis. Bendrovė yra pasiryžusi tapti autonominių automobilių, elektromobilių bei mobilumo technologijų lydere.

„Jaguar I-Pace“ tai – automobilis, žadinantis klientų vaizduotę visame pasaulyje. Siekiame mobilumo pažangos, tad ieškojome ilgalaikių partnerių. Vienydami jėgas su „Waymo“, siekiame nubrėžti naujas ribas mobilumo technologijose. Atliepdami klientų lūkesčius, pristatysime autonominį „Waymo“ „Jaguar I-Pace“ automobilį", – sakė „Jaguar“ generalinis direktorius dr. Ralf Speth.

„Kol su „Waymo“ komanda kūrėme labiausiai patyrusį vairuotoją pasaulyje, „Jaguar“ komanda sukūrė visiškai naują elektromobilį, nustatantį naują saugos, dizaino ir pajėgumo standartą. Esame įsitikinę, kad „Waymo“ keleiviai mėgausis saugiomis, ekologiškomis ir komfortiškomis savavaldžio „I-Pace“ kelionėmis“, – kalbėjo John Krafcik, „Waymo“ generalinis direktorius.

„Waymo“ „Jaguar I-Pace“ demonstruojamas tarptautinėje Niujorko automobilių parodoje. „Waymo“ yra antrinė „Google“ savininkės „Alphabet“ įmonė.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Ačiū už atsakymus. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

Jei norėtumėte, jog su Jumis susisiektumėme, palikite savo kontaktus. Jūsų duomenys yra konfidencialūs, jais nebus dalinamasi su jokiomis trečiosiomis šalimis.