PERGALINGA FORMULĖ

„Jaguar TCS Racing“ sugrįžta 8-ajam „ABB FIA Formula E World Championship“ sezonui kartu su Mitcho Evanso ir Samo Birdo vairuojamu elektriniu „Jaguar I-TYPE 5“ lenktyniniu automobiliu.
ŽIŪRĖKITE VAIZDO ĮRAŠĄ

SUSIPAŽINKITE SU KOMANDA

Mūsų pasaulinio lygio pilotai, inžinieriai ir mechanikai yra vedami begalinio sėkmės alkio, tokio ryškaus, kaip ir jų talentas, atkaklumas bei stilius.

PILOTAS SAMAS BIRDAS

PILOTAS SAMAS BIRDAS

Britų lenktynių pilotas Samas Birdas prie „Jaguar Racing“ komandos prisijungė 7-ajame „ABB FIA Formula E World Championship“ sezone. 34-erių metų S. Birdas yra vienintelis pilotas, dalyvavęs visose „ABB FIA Formula E“ lenktynėse nuo 2014 metų, kai prasidėjo šis tikrą revoliuciją sukėlęs čempionatas. Per savo karjerą jis užsitikrino 11 pergalių, o savo paskutinę pergalę jis pelnė Dirijoje ir Niujorke kartu su „Jaguar Racing“ komanda.
PILOTAS MITCHAS EVANSAS

PILOTAS MITCHAS EVANSAS

Mitchas lenktyniauti pradėjo vos šešerių, o būdamas šešiolikos laimėjo Naujosios Zelandijos „Grand Prix“ lenktynes. 2016 metais britų komandai sugrįžus į varžybas, pilotas su „Jaguar Racing“ komanda debiutavo „ABB FIA Formula E World Championship“ lenktynėse. Paskutinį kartą Mitchas pasižymėjo 7-ajame sezone, penkis kartus finišavęs tarp trijų geriausiųjų ir Pilotų čempionate iškovojęs aukščiausią savo karjeroje – 4-ąją – vietą. Jis pasižymėjo „greičiausių ratų“ rezultatais Romoje, Niujorke ir Londone.
KOMANDOS VADOVAS JAMESAS BARCLAY’US

KOMANDOS VADOVAS JAMESAS BARCLAY’US

2015 metų lapkritį Jamesas Barclay’us buvo paskirtas „ABB FIA Formula E World Championship Jaguar“ programos vadovu. Jis rūpinosi britų sugrįžimu į lenktynių sportą. Pastaruosius penkis sezonus jis buvo atsakingas už „Jaguar Racing“ komandos plėtrą, vadovavęs komandai tiek trasoje, tiek už jos ribų.

JAGUAR I-TYPE 5

Tobulą galios ir efektyvumo balansą užtikrinantis automobilis nuo 0 iki 60 mylių per valandą (0–100 km/h) įsibėgėja vos per 2,8 sekundės, o jo didžiausia galia – 250 kW.
SUŽINOKITE DAUGIAU

LENKTYNIŲ DNR

„Jaguar“ užsitarnavo savo, kaip išskirtinio našumo, technologijų ir dizaino automobilių gamintojo, reputaciją sudėtingiausiose pasaulio trasose.
SUŽINOKITE DAUGIAU
SPORTO PREKĖS

SPORTO PREKĖS

Nebūtinai turite būti profesionaliu pilotu, kad galėtumėte toks atrodyti. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite išsirinkti tinkamiausią dovaną sau ar savo artimajam.
SUŽINOKITE DAUGIAU
VISIŠKAI ELEKTRINIS „JAGUAR I-PACE“

VISIŠKAI ELEKTRINIS „JAGUAR I-PACE“

Jaudinančius įspūdžius vairuojant užtikrinantis ir kaip niekada anksčiau sinchronizuotas I-PACE – tai neprilygstamų savybių visiškai elektrinis miesto visureigis.
SUŽINOKITE DAUGIAU