JAGUAR I-TYPE LENKTYNIŲ ATEITIS

FAKTAI

Mūsų naujausias ir našiausias lenktyninis automobilis I-TYPE įkūnija visas penkiuose „Formula E“ sezonuose mūsų sukauptas žinias ir patirtį.

Maks. galia:
250 kW arba 335 PS

Atakos režimas:
250 kW arba 335 PS

Maksimali sugeneruojama galia:
250 kW
0–100 km/h (62 mph):
2,8 sekundės

Bendras ilgis:
5160 mm

Bendras plotis:
1770 mm
Didžiausias greitis:
280 km/h (174 mph)

Baterijos svoris:
385 kg

Mažiausias svoris (su vairuotoju):
903 kg
I-TYPE BATERIJA

Antrosios kartos ličio jonų baterija (385 kg, 52 kW) yra įmontuota apsauginėje anglies pluošto celėje. Baterijoje talpinamos energijos pakaktų visiškai įkrauti 5 tūkst. mobiliųjų telefonų. Įkraunamoji energijos kaupimo sistema (RESS) yra įkraunama prieš varžybas, o lenktynių trasoje regeneracinio stabdymo metu susidariusi energija vėl sukaupiama baterijoje.


„I-TYPE“ KEITIKLIS

Silicio karbido modulinį I-TYPE keitiklį specialiai šiam modeliui sukūrė „Jaguar Racing“ inžinierių komanda. Baterijoje kaupiamą nuolatinę srovę (DC) keitiklis paverčia kintamąja srove (AC), kuri yra tiekiama varikliui, taip patenkinant automobilio energijos poreikius. Pažangus keitiklis, kuriame yra 24 karatų aukso, pasižymi puikiomis laidumo savybėmis.
„I-TYPE“ VAROS SISTEMA

„Jaguar Racing“ variklio ir generatoriaus blokas (MGU) sukurtas pritaikius visas 6-ajame „Formula E“ sezone sukauptas žinias ir patirtį, lenktyniaujant antrosios kartos lenktyniniu „Jaguar“ automobiliu. Kurdami ir testuodami variklio ir generatoriaus bloką, inžinierių komanda siekė jį padaryti kuo lengvesnį ir našesnį, kad dar labiau patobulintų bendras I-TYPE modelio automobilio važiavimo charakteristikas.


„I-TYPE“ ARCHITEKTŪRA

Naujas, radikaliai pakeistas automobilio dizainas sukurtas ne vien estetiniais tikslais. I-TYPE 5 modelis sukurtas taip, kad padidintų prispaudžiamąją jėgą, o tą pasiekti padeda didelis oro kreiptuvas, užtikrinantis puikų sukibimą su kelio danga, net ir iš galo priartėjus prie kito automobilio. Dar vienas išskirtinis šio modelio elementas – naujasis „FIA Halo“ galvos apsaugos įtaisas su novatoriška LED apšvietimo juosta. Kai ant „Halo“ įtaiso esanti LED juosta ima šviesti mėlynai, automobilis pereina į „Atakos režimą“. Vairuotojui aktyvavus „FanBoost“, „Halo“ įtaiso LED juosta pradeda šviesti rausvai raudonai. Taip sirgaliai gali lengvai stebėti savo mėgstamiausios komandos ar vairuotojo strategiją.

VISIŠKAI ELEKTRINIS „JAGUAR I-PACE“

Neprilygstamų savybių visiškai elektrinis miesto visureigis
SUŽINOKITE DAUGIAU
„JAGUAR“ LENKTYNIŲ DNR

„JAGUAR“ LENKTYNIŲ DNR

„Jaguar“ užsitarnavo savo, kaip išskirtinio našumo, technologijų ir dizaino automobilių gamintojo, reputaciją sudėtingiausiose pasaulio trasose.
LENKTYNĖS PAŽANGOS LINK

LENKTYNĖS PAŽANGOS LINK

Stulbinantis dizainas ir įspūdingos važiavimo charakteristikos Sužinokite, kaip mūsų patirtis, sukaupta dalyvaujant „ABB FIA Formula E“ pasaulio čempionate, padeda tobulinti realiomis sąlygomis puikius rezultatus demonstruojančius elektromobilius.