JAGUAR VISUREIGIŲ ŠEIMA– RIAUMOJANTI REVOLIUCIJA

Yra vardų, kurie automobilizmo istorijoje įrašyti aukso raidėmis. Vienas jų – „Jaguar“. Legendiniai modeliai ir jų vairuotojai, nepriekaištingas klasikinis dizainas, naujausios technologijos ir amžiaus vingiuose nepasimetusi sportinė dvasia – visa tai kaitina kraują ir šiandien. Kiekvienas „Jaguar“ yra sukurtas žadinti aistras „E-Pace“ ir „F-Pace“ visureigių charakteriai tai tik patvirtina. „Jaguar“ šeimos visureigiai randa aukso vidurį, derindami sportišką našumą su salono erdvumu, naujausiomis technologijomis bei šeimos automobiliams privalomomis saugumo savybėmis.

E-PACE - 1

Jaguar E-PACE

Šiuolaikiniam, nebijančiam išsiskirti žmogui sukurtas visureigis „Jaguar E-Pace“ išsiskiria ir pavydėtina salono talpa – jame patogiai išsitenka penki suaugę žmonės. Žinoma, niekur nedingo ir charakteringas galingumas: „Jaguar E-Pace“ ratus suka sportiniams automobiliams būdinga visų varančiųjų ratų sistema. Sportiškiausioje versijoje – benzininis 300 arklio galių turbininis variklis, leidžiantis iki 100 km/h įsibėgėti vos per 6,4 sekundės. „Euro NCAP“ saugumo bandymuose „Jaguar E-Pace“ buvo įvertintas penkiomis žvaigždutėmis.

kaina nuo 34 600eur.

Jaguar F-PACE - 1

Jaguar F-PACE

„Jaguar“ šeimos visureigių pradininkas – pirmasis kompanijos SUV „Jaguar F-Pace“.

Įkvėptas jau ikona tapusio F-TYPE modelio, naujasis „Jaguar“ kūrinys tobulai apjungia viską, ko galima tikėtis iš automobilio. Visada praktiškas ir saugus, malonus vairuoti.

„Jaguar F-Pace“– sparčiausiai parduodamas visų laikų jaguaras kuris yra pelnęs 2017m. pasaulio metų automobilio vardą.

kaina nuo 45 700eur.

I-PACE

“Jaguar I-Pace”– visiškai elektrinis visureigis Lietuvoje jau Liepos mėnesį!

Vasarą, naujame Vilniaus salone įvyks labiausiai intriguojanti šių metų premjera: laukiama atvykstant elektra varomo miesto visureigio „Jaguar I-Pace“.
„I-Pace” prototipas tapo įspūdinga realybe, prieš kurią amo netenka ir skeptikai. Ekologiškas ir greitas penkiavietis SUV sugebėjo išlaikyti sportinio automobilio charakteristikas ir yra papildytas naujausios kartos dirbtinio intelekto technologijomis. Iki 100 km jis įsibėgėja per 4,8 s, yra itin tiksliai ir komfortiškai valdomas. Su pilnai įkrautu ličio jonų akumuliatoriumi „I-Pace“ nuvažiuoja 480 km. Nepamiršta ir duoklė išvaizdai: elegantiškas kupė kėbulo tipo „I-Pace“ įkvėptas superautomobilio „Jaguar C-X75".
„I-Pace“ – didžiausia Vaitlyje (Didžioji Britanija) įsikūrusio gamintojo naujiena. Jau šiandien kalbama, kad pristatydama naujas baterijos ir našumo galimybes, „Jaguar“ atvertė naują lapą elektromobilių istorijoje. „I-Pace“ net nėra su kuo palyginti – kito tokio automobilio, atrodančio ir važiuojančio kaip elektrinis jaguaras, kol kas dar nesukurta.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Ačiū už atsakymus. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

Jei norėtumėte, jog su Jumis susisiektumėme, palikite savo kontaktus. Jūsų duomenys yra konfidencialūs, jais nebus dalinamasi su jokiomis trečiosiomis šalimis.