Savininkams

Jaguar Servisas

Tik įgaliotuose „Jaguar“ serviso centruose jūsų automobilį prižiūrės aukštos kvalifikacijos serviso meistrai, kurie visus darbus atliks pagal griežčiausius „Jaguar“ techninės priežiūros ir remonto standartus, naudodami tik originalias atsargines dalis.

Visi serviso centruose dirbantys meistrai nuolat dalyvauja “Jaguar” mokymuose, kuriuose susipažįsta su naujausiomis technologijomis, remonto įranga bei technika, kuri skirta būtent jūsų automobilio priežiūrai.

„Jaguar“ techninė priežiūra atliekama išlaikant aukštą darbų kokybę, tokią kokios buvo siekiama gaminant automobilį. Nerizikuokite be reikalo ir pasitikėkite profesionalais. Užsiregistruokite kitam apsilankymui „Jaguar“ serviso centre čia.

Nuolat tobuliname „Jaguar“ modelius ir kruopščiai prižiūrime jūsų automobilius, o kartu siekiame užtikrinti aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę. Šiam tikslui pasiekti, mums reikalinga jūsų pagalba. Prašome atsakyti į klausimus mūsų pateiktoje formoje ir parašyti, kaip mes galėtume pagerinti paslaugų kokybę. Klausimyną galite rasti čia. Ačiū už pagalbą.

„Jaguar“ serviso telefono numeris: +370 5 219 94 64

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible