SISTEMOS „JAGUAR INCONTROL“ NAUDOTOJO VADOVAS

VISKAS, KO JUMS REIKIA, KAD GALĖTUMĖTE MĖGAUTIS SISTEMOS „JAGUAR INCONTROL“ FUNKCIJOMIS IR PROGRAMĖLĖMIS.


SUSIETOS AUTOMOBILIO SISTEMOS IR PROGRAMĖLĖS

Sistema „InControl“ yra technologinis „Jaguar“ automobilių teikiamos važiavimo patirties pagrindas. Ji užtikrina tikslią aplinkos kontrolę, navigaciją, prieigą prie pramoginio turinio ir saugumą. Be to, su šia sistema niekada neprarasite ryšio su Jus supančiu pasauliu. Priklausomai nuo pasirinktų sistemos „InControl“ funkcijų, Jums gali tekti susikurti paskyrą ir aktyvinti pasirinktas „InControl“ paslaugas.


SISTEMOS „INCONTROL“ FUNKCIJŲ NUSTATYMAS

ACTIVATE INCONTROL PROTECT

PROGRAMĖLĖS „INCONTROL PROTECT“ AKTYVINIMAS*

Norėdami naudotis programėlės „Protect“ paslaugomis, turėsite atlikti 3 paprastus veiksmus, t. y. susikurti paskyrą internete, užregistruoti savo automobilį ir aktyvinti įsigytas „InControl“ paslaugas.

* Kai kuriuose modeliuose programėlė „Protect“ yra programėlės „Remote“ dalis.

SIM CARD INSTALLATION

SIM KORTELĖS ĮSTATYMAS

Norėdami naudotis sistemos „InControl“ ryšio įrangos funkcijomis, pavyzdžiui, mobiliąja saitviete ir paslauga „Pro Services“, turite įstatyti SIM kortelę, išduotą pasirašius atitinkamą duomenų naudojimo sutartį.

SKAITYTI DAUGIAU

SKAITYTI APIE MOBILIĄJĄ SAITVIETĘ

SET UP PRO SERVICES

PASLAUGA „PRO SERVICES“

Paslauga „Pro Services“ išplečia sistemos „Touch Pro“ galimybes.

INSTALL INCONTROL APPS

PAKETO „INCONTROL APPS“ PROGRAMĖLIŲ ĮDIEGIMAS

Paketo „InControl Apps“ programėles galite atsisiųsti iš internetinių parduotuvių „Apple App Store“ arba „Google Play“. Jos yra pritaikytos daugumai išmaniųjų telefonų su „Android“ ir „Apple iOS“ operacinėmis sistemomis. Įdiekite paketą „InControl Apps“ ir raskite Jūsų mobiliajam prietaisui pritaikytas programėles.


SISTEMOS „INCONTROL“ FUNKCIJŲ NAUDOJIMAS

ŽEMĖLAPIŲ ATNAUJINIMAS

Pasirūpinkite, kad Jūsų informacijos ir pramogų bei navigacijos sistema nebūtų pasenusi – parsisiųskite žemėlapių naujinius.

TOUCH PRO

SISTEMA „TOUCH PRO“

TOUCH PLUS

SISTEMA „TOUCH PLUS“

SECURE TRACKER

SEKIKLIS „SECURE TRACKER“

Sekimo technologija pagrįstas sekiklis „Secure Tracker“ įspėja apie mėginimą pavogti Jūsų automobilį ir praneša automobilio buvimo vietą atitinkamoms institucijoms, kad greičiau atgautumėte savo automobilį.

JAGUAR BLUETOOTH® CONNECTIVITY

„JAGUAR BLUETOOTH®“ RYŠYS

Sužinokite, kaip naudotis „Bluetooth®“ ryšiu savo mobiliuosiuose prietaisuose ir atraskite programėles, leidžiančias neprarasti ryšio su aplinkiniu pasauliu, kol esate kelyje.


PAGALBA SISTEMOS „JAGUAR INCONTROL“ NAUDOTOJAMS

MY JAGUAR INCONTROL WEBSITE

INTERNETO SVETAINĖ „MY JAGUAR INCONTROL“

Norėdami pritaikyti sistemą „InControl“ pagal savo poreikius ir valdyti jos funkcijas, užsiregistruokite svetainėje „My Jaguar InControl“ ir prisijunkite prie savo paskyros.

JAGUAR INCONTROL SUPPORT

PAGALBA SISTEMOS „JAGUAR INCONTROL“ NAUDOTOJAMS

Džiaugsimės galėdami atsakyti į visus Jums kylančius klausimus ar suteikti daugiau informacijos apie sistemą „Jaguar InControl“.

* Sistemos „InControl“ funkcijos gali skirtis, priklausomai nuo konkrečios rinkos ar varos sistemos. Norėdami gauti informacijos apie galimybę užsisakyti šią sistemą ir jos naudojimo sąlygas, galiojančias Jūsų šalyje, kreipkitės į vietinį „Jaguar“ atstovą. Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible