„JAGUAR BLUETOOTH®“ RYŠYS


„JAGUAR BLUETOOTH®“ RYŠYS

Sužinokite, kaip naudotis „Bluetooth®“ ryšiu savo mobiliajame telefone ir atraskite programėles, leidžiančias neprarasti ryšio su aplinkiniu pasauliu, kol esate kelyje.

„Bluetooth®“ ryšys – kas tai?

„Bluetooth®“ ryšys yra trumpųjų radijo dažnių technologija, leidžianti persiųsti garso įrašus ir duomenis nenaudojant laido. „Bluetooth®“ ryšio veikimo nuotolis yra apie 10 metrų, o duomenys gali būti persiunčiami 1 Mbps greičiu.

Kam galite naudoti „Jaguar Bluetooth®“ ryšį?

„Bluetooth®“ technologija leidžia nuotoliniu būdu prie automobilio prijungti suderinamą mobilųjį telefoną, atlikti ir priimti skambučius bei naudotis kitomis svarbiomis mobiliosiomis paslaugomis. „Bluetooth®“ ryšys leidžia palikti laisvų rankų įrangą lagamine arba kišenėje, kai vairuojate ar esate pastatę automobilį. Siekiant užtikrinti didesnį patogumą ir saugumą, „Bluetooth®“ technologija pagrįsta telefono sistema gali būti valdoma balsu, ant vairo įtaisytais mygtukais arba jutikliniame ekrane. Priklausomai nuo naudojamo telefono, galėsite naudotis skirtingomis funkcijomis. Daugiau informacijos rasite mūsų ryšio paslaugų centre („Connectivity Centre“).


Ar mano mobilusis telefonas yra suderinamas?

Su „Jaguar Bluetooth®“ sistema suderinami įvairūs telefonai, įskaitant tokių gamintojų kaip „Apple“, „Samsung“, „Nokia“, „Sony“ ir „Blackberry“ telefonus.

Kaip prisijungti naudojant „Bluetooth®“ ryšį?

Išsamią instrukciją, kaip prijungti mobilųjį telefoną naudojant „Bluetooth®“ ryšį, rasite mūsų ryšio paslaugų centre („Connectivity Centre“). Čia taip pat rasite išsamios informacijos apie prietaisų bendrinimą, atjungimą ir ryšio įrangos funkcijas.

APIE „BLUETOOTH®“ RYŠIO NUSTATYMO PROCEDŪRAS

* Sistemos „InControl“ funkcijos gali skirtis, priklausomai nuo konkrečios rinkos ar varos sistemos. Norėdami gauti informacijos apie galimybę užsisakyti šią sistemą ir jos naudojimo sąlygas, galiojančias Jūsų šalyje, kreipkitės į vietinį „Jaguar“ atstovą. Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible