„INCONTROL APPS“ PROGRAMĖLĖS


PAKETO „INCONTROL APPS“ PROGRAMĖLIŲ ĮDIEGIMAS

INSTALL INCONTROL APPS

1 ŽINGSNIS

„InControl“ programėlės yra pritaikytos daugumai išmaniųjų telefonų su „Android“ ar „Apple iOS“ operacine sistema. Patikrinkite, ar Jūsų mobilieji prietaisai yra suderinami.

STEP 2

2 ŽINGSNIS

Parsisiųskite ir įdiekite „InControl Apps“ programėlių paleidyklę savo išmaniajame telefone. Atlikę tai, atidarykite programėlę.

STEP 3

3 ŽINGSNIS

Kad galėtumėte užbaigti diegimo procesą, Jūsų bus paprašyta laikytis greitojo automatinio paleidimo nurodymų. Dabar galite susieti savo išmanųjį telefoną su automobiliu, naudodami „InControl Apps“ programėles.


SUSIEKITE SAVO IŠMANŲJĮ TELEFONĄ SU SAVUOJU „JAGUAR“ AUTOMOBILIU, NAUDODAMI „INCONTROL APPS“ PROGRAMĖLES

STEP 1 ANDROID DEVICES ONLY

1 ŽINGSNIS (TIK PRIETAISAMS SU „ANDROID“ OPERACINE SISTEMA)

Jei naudojatės prietaisu su „Android“ operacine sistema: iš pradžių susiekite savo išmanųjį telefoną su automobiliu, naudodami „Jaguar Bluetooth“ ryšį (tai būtina atlikti, jei ketinate atlikti ir priimti telefono skambučius bei klausytis srautinių transliacijų). To atlikti nebūtina, jei naudojatės prietaisu su „iOS“ operacine sistema.

STEP 2

2 ŽINGSNIS

Jūsų mobilusis prietaisas turi būti atrakintas, jo viršelis ar apsauginis dangtelis turi būti nuimtas (kartais, uždengus ekraną, telefonas gali būti automatiškai užrakinamas).

STEP 3

3 ŽINGSNIS

Naudodami su išmaniuoju telefonu pateiktą USB laidą, prijunkite telefoną prie automobilio USB prievado.

STEP 4

4 ŽINGSNIS

Jei naudojatės „iPhone“ telefonu ir „InControl Apps“ programėlė nėra aktyvi, Jūsų bus paprašyta atidaryti programėlę. Jei naudojatės telefonu su „Android“ operacine sistema, sistemai paprašius, spauskite mygtuką „Visada leisti“ („Always Allow“) ir išvenkite sistemos raginimų ateityje.

STEP 5

5 ŽINGSNIS

Jutikliniame ekrane rinkitės punktą „InControl Apps“. Jūs galėsite naudoti tik automobilių gamintojo „Jaguar“ patvirtintas programėles. Kai kurios programėlės gali būti prenumeruojamos.

STEP 6

6 ŽINGSNIS

Jutikliniame ekrane Jūsų bus paprašyta pasirinkti vieną iš veikimo režimų – „Peržiūros“ („View“) (programėlės naudojamos išjungus garsą) arba „Peržiūros su garsu“ („View and Listen“) (programėlės naudojamos įjungus garsą, pavyzdžiui, norint klausytis muzikos, atlikti ar priimti skambučius).


NAUJAUSI SAUGUMO REIKALAVIMAI PRIETAISAMS SU „iOS“ OPERACINE SISTEMA

Laikantis naujausių „iOS 9“ ir vėlesnių operacinės sistemos versijų saugumo reikalavimų, „InControl Apps“ programėlėse būtina atlikti papildomą patvirtinimą, kad galėtumėte jomis naudotis savo automobilyje. Daugiau informacijos rasite sistemos „InControl Connect“ dažniausiai užduodamų klausimų skiltyje „Saugumo naujiniai“ („Security Update“).

NEW SECURITY FEATURES

NAUJOVĖS, SUSIJUSIOS SU SAUGUMU

Netruksite pastebėti, kad leidimo reikalaujančių programėlių ženkliukai yra pažymėti pilkšvai ir šiomis programėlėmis neleidžiama naudotis, jų nepatvirtinus.

GRANTING PERMISSIONS

LEIDIMŲ SUTEIKIMAS

Automobilio jutikliniame ekrane pasirinkite pilkšvai pažymėtą programėlę, kurią norite atidaryti, ir laikykitės kairėje ekrano pusėje pateiktų nurodymų. Šio proceso metu Jūsų bus dukart paprašyta suteikti leidimą išmaniajame telefone. Su kiekviena programėle šį procesą reikia atlikti tik vieną kartą.

FURTHER INFORMATION

KITA INFORMACIJA

Jūsų išmaniajame telefone gali būti įdiegta pasenusi programinė įranga. Norėdami patikrinti, ar yra naujinių, eikite į išmaniojo telefono nuostatų („Settings“) meniu.


PAGALBA SISTEMOS „JAGUAR INCONTROL“ NAUDOTOJAMS

MY JAGUAR INCONTROL WEBSITE

INTERNETO SVETAINĖ „MY JAGUAR INCONTROL“

Norėdami pritaikyti sistemą „InControl“ pagal savo poreikius ir valdyti jos funkcijas, užsiregistruokite svetainėje „My Jaguar InControl“ ir prisijunkite prie savo paskyros.

JAGUAR INCONTROL SUPPORT

PAGALBA SISTEMOS „JAGUAR INCONTROL“ NAUDOTOJAMS

Džiaugsimės galėdami atsakyti į visus Jums kylančius klausimus ar suteikti daugiau informacijos apie sistemą „Jaguar InControl“.

* Sistemos „InControl“ funkcijos gali skirtis, priklausomai nuo konkrečios rinkos ar varos sistemos. Norėdami gauti informacijos apie galimybę užsisakyti šią sistemą ir jos naudojimo sąlygas, galiojančias Jūsų šalyje, kreipkitės į vietinį „Jaguar“ atstovą. Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible