PASLAUGA „PRO SERVICES“


PASLAUGA „PRO SERVICES“

Didesnės sistemos „Touch Pro“ galimybės
Paslauga „Pro Services“, kuri yra paketo „Connect Pro Pack“ dalis, išplečia sistemos „Touch Pro“ navigacijos, informacijos, pramogų ir ryšio galimybes. Norėdami naudotis paslauga „Pro Services“, laikykitės pateiktų nurodymų.

ĮJUNKITE RYŠĮ

Automobiliuose, kuriems užsakyta paslauga „Pro Services“, ryšį reikia įjungti tik tam, kad galėtumėte visiškai sureguliuoti užsakytas paslaugas. Automobilio variklis turi būti paleistas, kad nenutrūktų elektros tiekimas.

STEP 1

1 ŽINGSNIS

Įstatykite mikro SIM kortelę, kaip nurodyta SIM kortelės įstatymo instrukcijoje.

SIM KORTELĖS ĮSTATYMAS

STEP 2

2 ŽINGSNIS

Bendrajame automobilio nuostatų meniu atverkite ryšio įrangos nuostatų langą ir įjunkite mobiliųjų duomenų funkciją. Eikite į meniu punktą „Nuostatos“ („Settings“) > „Visos nuostatos“ („All Settings“) > „Funkcijos“ („Features“) > „Ryšys“ („Connectivity“) > „Įjungti mobiliuosius duomenis“ („Mobile Data ON“).

STEP 3

3 ŽINGSNIS

Sėkmingai prisijungus, viršutiniame jutiklinio ekrano kampe bus rodomas 3G arba „Wi-Fi“ ženkliukas. Prašome atkreipti dėmesį, kad prisijungimas prie interneto gali užtrukti iki 2 minučių, priklausomai nuo signalo stiprumo.

CREATE A PROFILE

SUSIKURKITE PROFILĮ

1 ŽINGSNIS
Pirmą kartą naudojantis „Touch Pro“ navigacijos sistema, Jūsų bus paprašyta susikurti profilį ir naudotojo vardą. Susikūrę profilį, galėsite išsaugoti mėgstamiausias vietas, ankstesnių kelionių duomenis ir navigacijos sistemos nuostatas.

2 ŽINGSNIS
Sistemai paprašius, puslapio apačioje pažymėkite punktą „Įjungti viską / Įjungti“ („Turn on all/Turn on“), kad įjungtumėte visas susietos navigacijos sistemos funkcijas. Į šių funkcijų sąrašą įeina eismo tendencijų fiksavimas ir informacijos apie eismą pateikimas realiuoju laiku. Pažymėjus punktą „Tęsti / Atšaukti“ („Continue/Cancel“), išjungiamos visos susietos navigacijos sistemos funkcijos.

 

JŪSŲ NAVIGACIJOS SISTEMOS PASKYRA

CREATE AN ACCOUNT

SUSIKURKITE PASKYRĄ

Susikūrę profilį, galite susikurti „Touch Pro“ navigacijos sistemos paskyrą. Norėdami tai atlikti, pagrindiniame navigacijos sistemos lange spauskite mygtuką „Registruotis“ („Sign in“).

Jūsų taip pat gali būti paprašyta prisijungti, kai tai yra būtina, norint pasinaudoti tam tikromis funkcijomis, pavyzdžiui, dalijimosi informacija apie atvykimo laiką, sinchronizavimo funkcija „Cloud Sync“ arba detalios navigacijos „nuo durų iki durų“ (Door-to-Door) funkcija.

SUTIKITE SU SĄLYGOMIS
Norėdami užregistruoti naują paskyrą, laikykitės ekrane pateikiamų nurodymų. Jūsų bus paprašyta sutikti su navigacijos sistemos naudojimo sąlygomis, su kuriomis galite susipažinti įvedę pateiktą URL adresą savo naršyklės lange.

DOWNLOAD THE JAGUAR ROUTE PLANNER APP

PARSISIŲSKITE PROGRAMĖLĘ „JAGUAR ROUTE PLANNER“

Maršruto planavimo programėlė „InControl Route Planner“, skirta išmaniesiems telefonams, leidžia maksimaliai pasinaudoti visomis „Jaguar Touch Pro“ navigacijos sistemos teikiamomis galimybėmis. Programėlė „InControl Route Planner“ lydės Jus nuo durų iki durų. Nustatykite kelionės tikslą išmaniajame telefone ir būsite „palydėti“ iki automobilio, kuris perims navigacijos funkcijas. Pastačius automobilį, navigacijos funkcijas perima išmanusis telefonas, kuris suteiks reikalingos informacijos apie viešąjį transportą ar pėsčiųjų takus iki galutinio kelionės tikslo. Norėdami prisijungti prie išmaniajame telefone įdiegtos programėlės, naudokite tą patį el. pašto adresą ir slaptažodį, kuriuos nurodėte kurdami savo „Touch Pro“ navigacijos sistemos paskyrą.

ACCESSING INCONTROL ROUTE PLANNER

PROGRAMĖLĖS „INCONTROL ROUTE PLANNER“ NAUDOJIMAS

Maršruto planavimo programėlė „InControl Route Planner“ leidžia planuoti maršrutus, išsaugoti kelionės tikslo ir kitų vietų duomenis. Užsisakę paslaugą „Pro Services“, išsaugotus maršrutus galėsite peržiūrėti savo automobilyje. Savo „Touch Pro“ navigacijos sistemos paskyrą taip pat galite valdyti šioje interneto svetainėje, prisijungdami su tuo pačiu el. pašto adresu ir slaptažodžiu, kuriuos nurodėte kurdami savo navigacijos sistemos paskyrą.

Daugiau informacijos apie žemėlapių naujinių atsisiuntimą rasite programėlės „InControl Route Planner“ skiltyje „Žemėlapiai ir paslaugos“ („Maps and Services“).


„LIVE APPS“ PROGRAMĖLIŲ DIEGIMAS

Įvairias „LIVE Apps“ programėles galite parsisiųsti iš „Jaguar Touch Pro“ informacijos ir pramogų sistemos. Naudodami šias programėles, turėsite prieigą prie aktualios informacijos, įskaitant orų prognozę, skrydžių informaciją ir naujienas.

STEP 1

1 ŽINGSNIS

Norėdami išsirinkti ir naudotis „LIVE Apps“ programėlėmis, automobilio jutikliniame ekrane atverkite papildomų funkcijų („Extra Features“) meniu.

STEP 2

2 ŽINGSNIS

Prisijunkite naudodami el. pašto adresą ir slaptažodį, su kuriais jungiatės prie programėlės „Protect“ paskyros. Jei norite prisijungti nenaudodami šių duomenų, galite susikurti naudotojo vardą ir PIN kodą. Neprisijungus, pasirinktos nuostatos nebus išsaugotos.

STEP 3

3 ŽINGSNIS

Jei naujinių („Update“) langelyje pasirodo žalia žemyn nukreipta rodyklė, vadinasi, galite parsisiųsti naujinių. Jei reikia, tiesiog spauskite mygtuką „Atnaujinti“ („Update“).*


PAGALBA SISTEMOS „JAGUAR INCONTROL“ NAUDOTOJAMS

MY JAGUAR INCONTROL WEBSITE

INTERNETO SVETAINĖ „MY JAGUAR INCONTROL“

Norėdami pritaikyti sistemą „InControl“ pagal savo poreikius ir valdyti jos funkcijas, užsiregistruokite svetainėje „My Jaguar InControl“ ir prisijunkite prie savo paskyros.

JAGUAR INCONTROL SUPPORT

PAGALBA SISTEMOS „JAGUAR INCONTROL“ NAUDOTOJAMS

Džiaugsimės galėdami atsakyti į visus Jums kylančius klausimus ar suteikti daugiau informacijos apie sistemą „Jaguar InControl“.

* Sistemos „InControl“ funkcijos gali skirtis, priklausomai nuo konkrečios rinkos ar varos sistemos. Norėdami gauti informacijos apie galimybę užsisakyti šią sistemą ir jos naudojimo sąlygas, galiojančias Jūsų šalyje, kreipkitės į vietinį „Jaguar“ atstovą. Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible