SIM KORTELĖS ĮSTATYMAS


ĮSTATYKITE SIM KORTELĘ

Norėdami naudotis automobilio ryšio įranga, turite įstatyti veikiančią SIM kortelę, išduotą pasirašius atitinkamą duomenų naudojimo sutartį. Jums gali tekti kreiptis į savo mobiliojo ryšio operatorių.

SIM CARD INSTALLATION

SIM KORTELĖS ĮSTATYMAS

1 ŽINGSNIS
Priklausomai nuo pasirinkto informacijos ir pramogų sistemos varianto, naudojama skirtingo dydžio SIM kortelė:

  • Sistemai „InControl Touch Pro“: mikro SIM kortelė
  • Sistemai „InControl Touch“ („Touch Plus“): standartinė SIM kortelė


2 ŽINGSNIS

Įsitikinkite, kad SIM kortelė yra visiškai įstatyta, t. y. auksinės spalvos jungtys turi būti viršuje, o trumpasis kortelės galas nukreiptas į išorę. Tinkamai įstačius SIM kortelę, ji neturėtų išsikišti iš angos.

WI-FI HOTSPOT

MOBILIOJI SAITVIETĖ

Bendrajame automobilio nuostatų meniu atverkite ryšio įrangos nuostatų langą. Norėdami įjungti mobiliąją saitvietę, paslinkite mobiliosios saitvietės mygtuką į dešinę pusę (ON).

Mobiliosios saitvietės nuostatose rasite slaptažodį, kurį reikia įvesti norint prisijungti prie interneto.


PAGALBA SISTEMOS „JAGUAR INCONTROL“ NAUDOTOJAMS

MY JAGUAR INCONTROL WEBSITE

INTERNETO SVETAINĖ „MY JAGUAR INCONTROL“

Norėdami pritaikyti sistemą „InControl“ pagal savo poreikius ir valdyti jos funkcijas, užsiregistruokite svetainėje „My Jaguar InControl“ ir prisijunkite prie savo paskyros.

JAGUAR INCONTROL SUPPORT

PAGALBA SISTEMOS „JAGUAR INCONTROL“ NAUDOTOJAMS

Džiaugsimės galėdami atsakyti į visus Jums kylančius klausimus ar suteikti daugiau informacijos apie sistemą „Jaguar InControl“.

* Sistemos „InControl“ funkcijos gali skirtis, priklausomai nuo konkrečios rinkos ar varos sistemos. Norėdami gauti informacijos apie galimybę užsisakyti šią sistemą ir jos naudojimo sąlygas, galiojančias Jūsų šalyje, kreipkitės į vietinį „Jaguar“ atstovą. Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible