SISTEMA „JAGUAR INCONTROL“ – KAS TAI?

Sistemą „InControl“ sudaro paslaugos ir programėlės, kurios padės Jums išlaikyti nenutrūkstamą ir saugų ryšį su Jūsų „Jaguar“ automobiliu bei Jus supančiu pasauliu. Sistema užtikrina tikslią aplinkos kontrolę, navigaciją, prieigą prie pramoginio turinio ir saugumą. Be to, su šia sistema niekada neprarasite ryšio su Jus supančiu pasauliu (priklausomai nuo pasirinktų sistemos „InControl“ funkcijų).


Sistema „InControl“*, pagrįsta „Intel“ kelių branduolių procesoriumi ir itin sparčiu eternetu, yra valdoma jutikliniu ekranu, veikiančiu kaip planšetinis kompiuteris. Sistema užtikrina tikslią navigaciją, nuolatinį ryšį su aplinkiniu pasauliu, prieigą prie pramoginio turinio, prireikus, iškviečia pagalbą ir kt. Nuotoliniu būdu valdomos funkcijos padeda išlaikyti ryšį su automobiliu bet kuriame pasaulio taške, naudojant išmanųjį telefoną. Vairuotojui skirtos pagalbinės sistemos* leidžia nevaržomai mėgautis automobiliu, tiek statant jį miesto sąlygomis, tiek važiuojant kelyje.

INCONTROL INFOTAINMENT

SISTEMOS „INCONTROL“ INFORMACINIS IR PRAMOGINIS TURINYS

Pažangiausia mūsų kada nors sukurta automobilinė informacijos ir pramogų sistema neleis nuobodžiauti, o navigacijos sistema* padės nuvykti į kelionės tikslą, pateikdama nurodymus nuo durų iki durų. Saugesniam ir smagesniam vairavimui skirtos sistemos „Touch“ ir „Touch Pro“* yra pažangiausios mūsų kada nors sukurtos informacijos ir pramogų sistemos. Norėdami naudotis programėlėmis, prijunkite savo išmanųjį telefoną.

MERIDIAN™ SOUND SYSTEMS*

GARSO SISTEMOS „MERIDIAN™“*

Klausykitės mėgstamos muzikos ir mėgaukitės dar aiškesniu ir sodresniu garsu su garso įrangos gamintojo „Meridian“ aukščiausios kokybės garso sistemomis. Rinkitės iš trijų „Meridian“ garso sistemų variantų: garso sistemos „Meridian Sound System“ su sistema „Touch“ („Touch Pro“) ar be jos, erdvinio garso sistemos „Meridian Surround Sound System“ su sistema „Touch Pro“, išskirtinės kokybės garso sistemos „Meridian Signature Sound System“, teikiančios išskirtinių galimybių mėgautis muzika.

INCONTROL CONNECTIVITY

NUOLATINIS RYŠYS SU SISTEMA „INCONTROL“*

Su įrangos paketais „Connect“ ir „Connect Pro“ Jūs ir visi Jūsų keleiviai be vargo išlaikysite ryšį su aplinkiniu pasauliu. Jūs taip pat galėsite valdyti savo automobilį nuotoliniu būdu, naudodami programėlę „Remote Essentials“ arba „Remote Premium“. Norėdami užtikrinti papildomą savo ir savo automobilio apsaugą, rinkitės programėles „Protect“ ir „Secure Tracker“.

INCONTROL DRIVER ASSISTANCE

SISTEMOS „INCONTROL“ VAIRUOTOJUI TEIKIAMA PAGALBA*

Vairuotojui skirtos pagalbinės sistemos „InControl“ savybės padeda išlikti saugiems kelyje ir statant automobilį. Su pagalbine automobilio statymo sistema sumažinsite susidūrimų ir įbrėžimų riziką, net jei statote automobilį itin ankštose erdvėse. Vairavimą lengvinančios sistemos padeda nenukreipti dėmesio nuo kelio, įspėja apie galimus incidentus ir pavojus bei praneša apie pasikeitusį Jūsų susikaupimo lygį.

* Sistemos „InControl“ funkcijos gali skirtis, priklausomai nuo konkrečios rinkos ar varos sistemos. Norėdami gauti informacijos apie galimybę užsisakyti šią sistemą ir jos naudojimo sąlygas, galiojančias Jūsų šalyje, kreipkitės į vietinį „Jaguar“ atstovą. Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible