PROGRAMĖLIŲ PAKETAS „INCONTROL APPS“

PROGRAMĖLIŲ PAKETAS „INCONTROL APPS“

Programėlių paketą „InControl Apps“* sudaro sąveikiosios programėlės, leidžiančios žiūrėti interneto transliacijas, naudotis debesijos technologijomis ir vietos nustatymu pagrįstomis bei kitomis paslaugomis, naudojant USB prievadą.

  • Atraskite nuo seno mėgstamas ir naujas dainas, naršydami platformos „Spotify“ sąraše, kurį sudaro net 30 mln. įrašų.
  • Nustatykite raktų, piniginės ir kitų svarbių daiktų buvimo vietą, naudodami išmanųjį telefoną ir programėlę „Tile“ (būtina atskirai įsigyti „Tile“ sekiklį).
  • Rinkitės iš daugiau kaip 45 000 nemokamų audioknygų, su kuriomis niekada neteks nuobodžiauti.


PRAMOGINIS TURINYS

CHOOSIC

PROGRAMĖLĖ „CHOOSIC“

Greitai raskite mėgstamą dainą ir pašalinkite iš sąrašo Jums nepatinkančias dainas. Programėlė ilgainiui įsidėmi Jums patinkančias dainas ir atrenka Jūsų poreikius atitinkantį turinį.

JAGUAR RERUN

PROGRAMĖLĖ „JAGUAR RERUN“

Keliaukite. Įrašykite. Peržiūrėkite dienos įrašą. Programėlė „Jaguar ReRun“ leidžia fiksuoti įspūdingus kelionės momentus, kai naudojama „GoPro HERO4“ arba naujesnė vaizdo kamera. Tiesiog susiekite ją su savo išmaniuoju telefonu ir atlikite 1080p arba 4K didelės raiškos įrašus, naudodami programėlę „ReRun“.**

MYTUNER PRO

PROGRAMĖLĖ „MYTUNER PRO“

Daugiau kaip 30 000 radijo stočių ir 1 mln. tinklalaidžių iš 120 šalių – sportas, naujienos, muzika ir kt. Ieškokite stočių ir tinklalaidžių, filtruodami pagal šalį (miestą) ir žanrą, sudarykite mėgstamiausiųjų sąrašą ir klausykite norimo turinio gimtojoje šalyje ar užsienyje, automobilyje, išmaniajame telefone, planšetiniame kompiuteryje arba „Apple TV“ prietaise (apyrankėje).

AUDIOBOOKS

AUDIOKNYGOS

Atsisiųskite arba realiuoju laiku klausykite audioknygų iš mūsų bibliotekos, kurią sudaro daugiau kaip 45 000 nemokamų audioknygų, įskaitant bestselerius, naujai išleistas knygas ir kiekvieno žanro klasiką.


KELIONĖS IR KOMFORTAS

ACCUWEATHER

PROGRAMĖLĖ „ACCUWEATHER“

Programėlė „Accuweather - Weather for Life“ pateikia tiksliausią informaciją apie orus („Superior Accuracy™“ – tikslumo garantija) bet kurioje pasaulio vietoje. Laisvų rankų technologija pagrįsta programėlė leidžia sužinoti esamas oro sąlygas, orų prognozę kas valandą, įspėjimus apie nepalankias oro sąlygas ir gauti „MinuteCast®“ duomenų santrauką – ir visa tai saugiai bus pateikiama Jums vairuojant ir Jūsų neblaškant.

VOICE MEMO

PROGRAMĖLĖ „VOICE MEMO“

„Memo“ yra pirmoji balsą įrašanti programėlė, sukurta specialiai tam, kad galėtumėte įrašyti puikias automobilyje kylančias mintis. Su šia programėle galėsite įkelti įrašus į platformą „Dropbox“ arba „Google Drive™“ ir greitai pažymėti ją būsimai paieškai naudodami filtrus.±

FAMILONET

PROGRAMĖLĖ „FAMILONET“

Programėlė „Familonet“ akimirksniu atsako į klausimą „Kur šiuo metu esi?“. Tai nemokama programėlė, pranešanti apie Jūsų buvimo vietą šeimos nariams, draugams ir kitoms nedidelėms asmenų grupėms, taigi be vargo išlaikysite ryšį su artimais žmonėmis.

TILE

SEKIKLIS „TILE“

„Tile“* yra nedidelis „Bluetooth“ technologija pagrįstas sekiklis, veikiantis kartu su lengvai naudojama programėle, padedančia per keletą sekundžių rasti pamestus arba ne vietoje paliktus daiktus. Prisekite sekiklį prie raktų, piniginės, rankinės arba kitų kelionėje reikalingų daiktų. Prieš leidžiantis į kelionę, jutikliniame ekrane rodoma programėlė patvirtins, ar pasiėmėte visus daiktus. Sekikliai parduodami atskirai.

GENIUS MAPS

PROGRAMĖLĖ „GENIUS MAPS“

„Genius Maps“ yra aukščiausios kokybės GPS navigacijos programėlė, skirta telefonams su „iOS“ ar „Android“ operacine sistema. Visi žemėlapiai išsaugomi Jūsų prietaise, taigi nereikės mokėti jokių tarptinklinio ryšio mokesčių. Be to, prietaiso baterija neišsikraus taip greitai. Didelis programėlės „Genius Maps“ funkcijų sąrašas prilygsta profesionalių navigacijos sistemų galimybėms, o kartais jas ir pranoksta.

SYGIC

SISTEMA „SYGIC“

„Sygic“ yra interneto ryšio nereikalaujanti GPS navigacijos sistema, kuri kasdien net 33 milijonams žmonių padeda drąsiai ir saugiai keliauti 115 šalių.

CITYSEEKER

PROGRAMĖLĖ „CITYSEEKER“

Programėlė „CitySeeker“ veikia kaip asmeninis palydovas, pateikiantis kelionių informaciją ir miestų gidus kelyje. Pažinkite daugiau kaip 500 miestų visame pasaulyje, įskaitant populiarius viešbučius, restoranus, lankytinas vietas ir kultūros objektus.

EVENTSEEKER

PROGRAMĖLĖ „EVENTSEEKER“

Programėlė „EventSeeker“ skirta pateikti pagal asmeninius poreikius parinktą informaciją apie renginius. Ji greitai atlieka renginių paiešką ir pateikia maksimalų paieškos rezultatų skaičių, taigi Jūs daugiau nebepraleisite netoliese Jūsų vykstančių renginių. Nesvarbu, ar esate Jums nepažįstamame mieste ar mieste, kuriame gyvenate, programėlė fiksuoja Jūsų socialinių tinklų duomenis ir mediateką, kad pasiūlytų netoliese vykstančius renginius.

HOTELSEEKER

PROGRAMĖLĖ „HOTELSEEKER“

Su programėle „HotelSeeker“ galėsite rasti ir rezervuoti nakvynės vietą bet kurioje pasaulio vietoje. Dėl itin didelio pasirinkimo be vargo rasite tobulą vietą nakvynei. Programėlėje „HotelSeeker“ rasite itin didelį nakvynės vietų sąrašą, taigi galėsite pasirinkti nakvynės vietą pagal prekės ženklą, kitų svečių atsiliepimus ir kainą.

PARKOPEDIA

DUOMENŲ BAZĖ „PARKOPEDIA“

„Parkopedia“ yra didžiausia pasaulyje duomenų apie automobilių stovėjimo vietas bazė, kuria kas mėnesį naudojasi milijonai vairuotojų. Duomenų bazė prieinama internete arba naudojant mobiliąją programėlę. Duomenų bazėje „Parkopedia“ rasite išsamią informaciją apie 28 milijonus automobilių stovėjimo vietų daugiau kaip 90 000 aikštelių, esančių 6000 miestų, 40 šalių.

MILEAGE TRACKER PRO

PROGRAMĖLĖ „MILEAGE TRACKER PRO“

Fiksuokite savo kelionių duomenis su programėle „Mileage Tracker Pro“, padėsiančia valdyti veiklos išlaidas. Su šia patogia programėle peržiūrėsite visus dažniausių kelionių statistinius duomenis, pavyzdžiui, kelionės trukmę, atstumą ir sunaudotą degalų kiekį.

GLYMPSE

PROGRAMĖLĖ „GLYMPSE“

Programėlė „Glympse“ – tai greitas, paprastas ir nemokamas būdas pranešti apie savo buvimo vietą šeimos nariams ir draugams, naudojant GPS sekimo realiuoju laiku technologiją.

Jei norite naudotis „Jaguar“ patvirtintomis programėlėmis automobilio jutikliniame ekrane, užsisakydami naująjį „Jaguar“ automobilį pasirinkite programėlių paketą „InControl Apps“. Paslaugai taikomas vienkartinis mokestis, o techninė įranga gali būti įmontuojama tik gamykloje. Programėlių paketo „InControl Apps“ programėles išmaniajam telefonui galite nemokamai atsisiųsti iš internetinių parduotuvių „Google Play“ ir „Apple App Store“. Kai kurios trečiųjų šalių programėlės gali būti mokamos arba reikalauti registracijos. Išmaniajame telefone įdiegtas paketo „InControl Apps“ programėles galima valdyti automobilyje įtaisytu jutikliniu ekranu.

* Sistemos „InControl“ funkcijos gali skirtis, priklausomai nuo konkrečios rinkos ar varos sistemos. Norėdami gauti informacijos apie galimybę užsisakyti šią sistemą ir jos naudojimo sąlygas, galiojančias Jūsų šalyje, kreipkitės į vietinį „Jaguar“ atstovą. Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti.

*Mūsų sistemos „InControl“ sąlygas ir privatumo politiką rasite čia.

* Programėlė „Tile“ šiuo metu prieinama anglų, vokiečių ir prancūzų kalbomis. Ilgainiui programėlė bus prieinama ir kitomis kalbomis.
** GOPRO HERO, GOPRO logotipas ir „GoPro Be a Hero“ logotipas yra korporacijai „GoPro, Inc.“ priklausantys prekės ženklai arba registruotieji prekės ženklai. Programėlė „ReRun“ yra suderinama su „Jaguar“ automobiliais, gaminamais nuo 2017 m., kuriuose įrengta informacijos ir pramogų sistema „Touch Pro“ bei įdiegtas programėlių paketas „InControl Apps“. Dėl informacijos apie prieinamumą kreipkitės į savo vietos „Jaguar“ atstovą.

± Prašome atkreipti dėmesį, kad mes artimai nebendradarbiaujame su platformų „Dropbox“ ar „Google Drive“ tiekėjais. Mes tiesiog naudojame jų siūlomą atvirąją aplikacijų programavimo sąsają (API). Esame įpareigoti laikytis jų nustatytų logotipų ir prekės ženklų naudojimo taisyklių, todėl galime pateikti nuorodas į jų paslaugas savo programėlių aprašymuose. Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje adresu https://developers.google.com/drive/v3/web/branding ir https://www.dropbox.com/branding.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible