SEKIKLIS „SECURE TRACKER“


„InControl Secure“ yra patogus ir patikimas pavogtos transporto priemonės sekiklis, teikiantis informacijos apie jūsų transporto priemonę geriau nei bet kada anksčiau ir užtikrinantis Jums ramybę.

• Sekiklis „InControl Secure Tracker“ padeda nustatyti pavogto automobilio buvimo vietą.
• Su juo taip pat galite pakartotinai įjungti automobilio signalizaciją nuotoliniu būdu.

SECURE

PROGRAMĖLĖ „SECURE“

Jei kas nors nelegaliai įsilaužia į Jūsų transporto priemonę ar ją pajudina, sekiklis „Secure Tracker“ užtikrina, kad apie tai sužinotumėte iš karto ir būtumėte vienu žingsniu priekyje. Jums pateikiamas įspėjimas. Jei reikia, automobilis yra sekamas. „InControl“ pavogtų automobilių sekimo centras padeda rasti Jūsų transporto priemonę kaip įmanoma greičiau.

Net jei Jūsų automobilis buvo pavogtas su rakteliais, Jūs galite įjungti automobilio sekimo sistemą – tiesiog susisiekite su „Jaguar“ pavogtų automobilių sekimo centru, naudodami išmaniajame telefone įdiegtą programėlę „InControl Remote“.

ALARM RESET

PAKARTOTINIS SIGNALIZACIJOS ĮJUNGIMAS

Įdiegus sekiklio programėlę „Secure Tracker“, pavogtų automobilių sekimo centras praneš Jums apie įsijungusią automobilio signalizaciją. Išmaniajame telefone įdiegtoje programėlėje „InControl Remote“ atsidariusiame lange galėsite iš naujo įjungti signalizaciją. Pakartotinio signalizacijos įjungimo funkcija leidžia nuotoliniu būdu iš naujo įjungti automobilio signalizaciją. Signalizaciją taip pat galima iš naujo įjungti programėlės automobilio apsaugos („Vehicle Security“) lange.

* Sistemos „InControl“ funkcijos gali skirtis, priklausomai nuo konkrečios rinkos ar varos sistemos. Norėdami gauti informacijos apie galimybę užsisakyti šią sistemą ir jos naudojimo sąlygas, galiojančias Jūsų šalyje, kreipkitės į vietinį „Jaguar“ atstovą. Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible