VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS SISTEMOS

VAIRAVIMĄ LENGVINANČIOS SISTEMOS

Sistemoje „InControl“ numatytos standartinės ir papildomai užsakomos vairavimą lengvinančios savybės, kurios padeda išnaudoti visas „Jaguar“ automobilio teikiamas galimybes ir saugiai pasiekti kelionės tikslą. Teiraukitės savo prekybos atstovo apie Jums geriausiai tinkančias papildomai užsakomas sistemas.

AUTONOMOUS EMERGENCY BRAKING

AUTONOMINIAI AVARINIAI STABDŽIAI*

Autonominių avarinių stabdžių sistema užtikrina, kad Jūsų automobilis visada būtų paruoštas skubiai reaguoti į kilusį pavojų, sušvelninant galimas susidūrimo pasekmes.

LANE DEPARTURE WARNING

SISTEMA „LANE DEPARTURE WARNING“, ĮSPĖJANTI APIE NUKRYPIMĄ NUO VAŽIUOJAMOSIOS KELIO DALIES*

Ši sistema nustato, kada automobilis netyčia nukrypsta nuo važiuojamosios kelio dalies, ir įspėja vairuotoją, įjungdama vaizdinį įspėjamąjį signalą bei vairo vibraciją.

LANE KEEP ASSIST

SISTEMA „LANE KEEP ASSIST“, PADEDANTI NENUKRYPTI NUO VAŽIUOJAMOSIOS JUOSTOS*

Jei netyčia nukrypote nuo važiuojamosios juostos, Jūsų „Jaguar“ automobilis ne tik įspės Jus apie tai, bet ir saugiai grįš į atitinkamą važiuojamąją juostą.

DRIVER CONDITION MONITOR

VAIRUOTOJO BŪSENOS STEBĖJIMO SISTEMA*

Vairuotojo būsenos stebėjimo sistema nustato, kada vairuotojas jaučiasi apsnūdęs ir iš anksto praneša, kad vairuotojui būtina sustoti pailsėti.

TRAFFIC SIGN RECOGNITION

KELIO ŽENKLŲ ATPAŽINIMO SISTEMA*

Kelio ženklų atpažinimo sistema prietaisų skydelyje pateikia informaciją apie pasikeitusį greičio apribojimą ir kitus kelio ženklus.

ADPATIVE CRUISE CONTROL WITH QUEUE ASSIST

ADAPTYVI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA SU PAGALBOS SPŪSTYSE FUNKCIJA „QUEUE ASSIST“*

Nustatykite pastovų automobilio važiavimo greitį ir atstumą, kurį jis turi išlaikyti iki priešakyje važiuojančios transporto priemonės, kad Jūsų automobilis automatiškai prisitaikytų prie sulėtėjusio eismo srauto.

INTELLIGENT EMERGENCY BRAKING

IŠMANIOJI AVARINIŲ STABDŽIŲ SISTEMA*

Nustato galimą priekinio susidūrimo su kita transporto priemone pavojų ir vaizdiniu įspėjimu praneša vairuotojui, kad būtina stabdyti. Jei vairuotojas nesiima jokių veiksmų, sistema pradeda stabdyti automobilį, siekdama sušvelninti galimo susidūrimo pasekmes.**

BLIND SPOT MONITOR

NEMATOMOS ZONOS STEBĖJIMO SISTEMA „BLIND SPOT MONITOR“*

Atitinkamos pusės šoninio vaizdo veidrodėlyje žybsintis ženkliukas įspėja apie kliūtis, esančias Jums nematomoje zonoje arba sparčiai artėjančias link jos.

BLIND SPOT ASSIST

NEMATOMOS ZONOS STEBĖJIMO SISTEMA „BLIND SPOT ASSIST“*

Jei, pradėjus rikiuotis, sistema pastebi Jums nematomoje zonoje esantį automobilį, ji tiksliai sureguliuoja vairo sistemos sukimo momentą ir saugiai pasitraukia artėjančiai transporto priemonei iš kelio.

AUTOMOBILIO STATYMĄ LENGVINANČIOS SAVYBĖS

Pagalba statant „Jaguar“ automobilį itin ankštose vietose mieste. Teiraukitės savo prekybos atstovo apie Jums geriausiai tinkančias papildomai užsakomas sistemas.

PARK ASSIST

PAGALBINĖ AUTOMOBILIO STATYMO SISTEMA*

Perimdama automobilio valdymą, sistema „Park Assist“ padeda lengviau pastatyti automobilį į vietą lygiagrečiai ar statmenai. Tiesiog įjunkite tinkamą pavarą ir reguliuokite automobilio greitį. Grafikos elementai ir pranešimai palengvina manevravimą.

FRONT AND REAR PARKING

PAGALBINĖ AUTOMOBILIO STATYMO PRIEKIU IR GALU SISTEMA*

Jutikliai priekiniame ir galiniame buferiuose įsijungia, kai perjungiate atbulinę pavarą. Jutikliniame ekrane pateikiama vaizdinė informacija ir garso signalai padeda įvertinti atstumą iki artimiausių kliūčių.

360° PARKING AID

PAGALBINĖ AUTOMOBILIO STATYMO SISTEMA, NUSTATANTI ATSTUMĄ 360° SPINDULIU*

Automobilio gale, priekyje ir šonuose įtaisyti automobilio statymo jutikliai realiuoju laiku praneša apie atstumą iki įvairių kliūčių garsiniais ir vaizdiniais įspėjamaisiais signalais.

REAR VIEW CAMERA

GALINIO VAIZDO KAMERA*

Norėdami naudotis sistemos „InControl“ pagalbinėmis vairavimą ir automobilio statymą lengvinančiomis funkcijomis, rinkitės iš įvairių vaizdo kamerų variantų.

Su galinio vaizdo kamera statyti automobilį ankštose vietose bus paprasčiau. Išorinį automobilio perimetrą žyminčios linijos rodomos ant jutikliniame ekrane pateiktų numatomos važiavimo trajektorijos linijų.

360° SURROUND CAMERA

IŠORINIŲ VAIZDO KAMERŲ SISTEMA*

Išorinių vaizdo kamerų sistema leidžia jutikliniame ekrane stebėti vaizdą aplink automobilį 360 laipsnių spinduliu, taigi padeda atlikti įvairius manevrus – pastatyti automobilį prie šaligatvio krašto, įvažiuoti ir išvažiuoti iš ankštos stovėjimo vietos bei manevruoti sankryžose.

REVERSE TRAFFIC DETECTION

EISMO STEBĖJIMO SISTEMA, VEIKIANTI VAŽIUOJANT ATBULINE EIGA*

Įspėja apie transporto priemones, pėsčiuosius ar kitas kliūtis, artėjančias Jūsų automobilio link iš bet kurios pusės. Sistema įjungia garsinius ir vaizdinius įspėjamuosius signalus, taigi būsite informuoti apie gale esančias kliūtis, net jei jų nematote.

* Sistemos „InControl“ funkcijos gali skirtis, priklausomai nuo konkrečios rinkos ar varos sistemos. Norėdami gauti informacijos apie galimybę užsisakyti šią sistemą ir jos naudojimo sąlygas, galiojančias Jūsų šalyje, kreipkitės į vietinį „Jaguar“ atstovą. Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti.

** Išmanioji avarinio stabdymo sistema veikia važiuojant nuo 10 iki 160 km/h greičiu.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible