INCONTROL INFOTAINMENT

SISTEMOS „INCONTROL“ INFORMACINIS IR PRAMOGINIS TURINYS

Saugesniam ir smagesniam vairavimui skirtos sistemos „Touch“ ir „Touch Pro“* yra pažangiausios mūsų kada nors sukurtos informacijos ir pramogų sistemos. Prijunkite savo išmanųjį telefoną ir naudokitės programėlėmis, mėgaukitės kokybiškai skambančia muzika ir raskite kelią į norimas vietas.

TOUCH PRO

SISTEMA „TOUCH PRO“*

Sistema „Touch Pro“, veikianti su 10 colių įstrižainės jutikliniu ekranu, su kuriuo lengvais pirštų judesiais valdysite įdiegtus žemėlapius, failus ir parinktis, yra pažangiausia kada nors „Jaguar“ sukurta multimedijos sistema. Nenukreipkite dėmesio nuo kelio ir saugiai atlikite įvairias užduotis, naudodamiesi išmaniąja balso atpažinimo funkcija.

SISTEMOS „TOUCH PRO“ SAVYBĖS

10-INCH TOUCHSCREEN

10 COLIŲ ĮSTRIŽAINĖS JUTIKLINIS EKRANAS

Itin jautrus sistemos „Touch Pro“ jutiklinis ekranas leidžia lengvais pirštų judesiais valdyti įdiegtus žemėlapius, failus ir parinktis.

NAVIGATION PRO

NAVIGACIJOS SISTEMA „NAVIGATION PRO“*

Navigacijos sistema „Navigation Pro“, papildyta Sistema „Connect Pro“ įsimena Jūsų įprastus maršrutus ir pateikia naujausią informaciją apie eismą bei Jūsų atvykimo į paskirties vietą laiką.

MERIDIAN™ SOUND SYSTEMS

GARSO SISTEMOS „MERIDIAN™“*

Garso įrangos gamintojo „Meridian“ aukščiausios kokybės garso sistemos užtikrina garsą, prilygstantį gyvo garso koncertui, visiems automobiliu važiuojantiems asmenims.

PERŽIŪRĖTI „MERIDIAN“ GARSO SISTEMAS

HEAD-UP DISPLAY

PROJEKCINIS EKRANAS ANT PRIEKINIO STIKLO*

Projekcinis ekranas leidžia peržiūrėti svarbiausią automobilio informaciją ant priekinio stiklo, nenukreipiant dėmesio nuo kelio.

VIRTUAL INSTRUMENT DISPLAY

VIRTUALUS PRIETAISŲ SKYDELIS*

Visiškai naujo dizaino grafinė sąsaja su papildomomis funkcijomis ir keturiais naudotojo nustatomais vaizdo pateikimo režimais (arba viso dydžio 3D žemėlapiu) gali būti pritaikoma pagal Jūsų poreikius.

DUAL VIEW DISPLAY

EKRANAS SU DVIGUBO VAIZDO TECHNOLOGIJA*

Dvigubo vaizdo technologija pagrįstas ekranas leidžia vairuotojui ir keleiviui peržiūrėti skirtingą turinį tame pačiame jutikliniame ekrane.

REAR SEAT ENTERTAINMENT

PRAMOGŲ SISTEMA GALINIŲ SĖDYNIŲ ZONOJE*

Pramogų sistema, integruota galinių sėdynių zonoje, veikia kartu su dviem nepriklausomais 8 arba 10 colių įstrižainės ekranais, įtaisytais priekinių sėdynių galvos atramose. Sistema pateikiama su nuotolinio valdymo pulteliais ir belaidėmis ausinėmis.

TOUCH

SISTEMA „TOUCH“

Kontroliuokite salono aplinką su sistema „Touch“, kuri taip pat užtikrina nenutrūkstamą ir saugų ryšį su automobiliu, kai jį paliekate. Mėgaukitės dar geresniu vairavimu, naudodami multimedijos sistemą, teikiančią prieigą prie navigacijos sistemos, pramoginio turinio ir kt.

SISTEMOS „TOUCH“ SAVYBĖS

10-INCH TOUCHSCREEN

10 COLIŲ ĮSTRIŽAINĖS JUTIKLINIS EKRANAS

Pačiame prietaisų skydelio centre rasite aiškų ir jautrų grafinį jutiklinį ekraną, reaguojantį į lengvus pirštų judesius.

CAR NAVIGATION

AUTOMOBILIO NAVIGACIJOS SISTEMA*

Lengvai raskite kelionės tikslą ir greitai prieigai išsaugokite mėgstamiausių vietų adresus. 2D ir 3D žemėlapiai bei garsinės komandos užtikrina itin intuityvų naudojimą.

HIGH-QUALITY SOUND SYSTEM

KOKYBIŠKA GARSO SISTEMA*

Garso sistema leis Jums ir Jūsų keleiviams mėgautis itin kokybišku garsu, nepriklausomai nuo to, kurioje vietoje sėdėsite.

HEAD-UP DISPLAY

PROJEKCINIS EKRANAS ANT PRIEKINIO STIKLO*

Projekcinis ekranas leidžia peržiūrėti svarbiausią automobilio informaciją ant priekinio stiklo, nenukreipiant dėmesio nuo kelio.

* Sistemos „InControl“ funkcijos gali skirtis, priklausomai nuo konkrečios rinkos ar varos sistemos. Norėdami gauti informacijos apie galimybę užsisakyti šią sistemą ir jos naudojimo sąlygas, galiojančias Jūsų šalyje, kreipkitės į vietinį „Jaguar“ atstovą. Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible