JAGUAR CARE: ABSOLIUTI RAMYBĖ

Su mūsų trejų metų garantijos (iki 100.000 km) ir reguliarios priežiūros programa, jums tereikia galvoti apie kelią priešaky.

ABSOLIUTI RAMYBĖ

Mums tikrai rūpi. Mūsų įsipareigojimas meistriškumui ir dėmesys detalėms nenutrūksta, kai automobilis iškeliauja iš gamyklos pas jus. „Jaguar Care" siūlo ypatingą priežiūros paslaugą jūsų patogumui įsigyjant  bet kurį "Jaguar" modelį: trejų metų garantijos ir trejų metų priežiūros nuo pirmos registracijos datos paslauga be jokių papildomų mokesčių**. 

3 METŲ PRIEŽIŪRA

3 METŲ PRIEŽIŪRA

Reguliari „Jaguar" automobilio priežiūra teikiama be jokių papildomų mokesčių**. Mūsų specialistai, sertifikuoti technikai jūsų automobilį prižiūrės ir rūpinsis juo trejus metus nuo pirmos registracijos datos (iki 100.000 km.). Mes padėsime išlaikyti jūsų automobilį puikios būklės ir optimalaus darbingumo.

3 METŲ GARANTIJA

3 METŲ GARANTIJA

Mūsų suteikiama trejų metų garantija leidžia jums mėgautis kelione ir negalvoti apie kitus dalykus. Mes, „Jaguar" komanda, esame visiškai tikri dėl kokybiškos inžinerijos savo automobiliuose, todėl suteikiame trejų metų garantiją (iki 100.000 km.).


NES MUMS RŪPI

„Jaguar Care" paslauga taip pat apima ir visoje Europoje galiojančią pagalbos kelyje paslaugą. Nuo netikėtumų kelyje iki mobilizavimo paslaugų, jūs esate tikri visada - „Jaguar" jūsų nenuvils.

*Paslauga negalioja XF 15 MY modeliams
** Paslauga neapima darbų ar dalių keitimo, kurios dėvisi natūraliai ar yra mechaniškai pažeistos.


JAGUAR E-PACE

E-PACE

Kaina nuo 45 600 €

JAGUAR F-PACE

F-PACE

Kaina nuo 54 000 € 

Sužinokite Daugiau 

JAGUAR I-PACE

I-PACE

Kaina nuo 81 150 €

JAGUAR XJ

XJ

Kana nuo 83 130 €  

Sužinokite Daugiau

JAGUAR F-TYPE

JAGUAR F-TYPE

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible