JAGUAR CARE: ABSOLIUTI RAMYBĖ

Su mūsų trejų metų garantijos (iki 100.000 km) ir reguliarios priežiūros programa, jums tereikia galvoti apie kelią priešaky.


JAGUAR CARE PRIEŽIŪROS PROGRAMA

Mūsų Jaguar Care priežiūros programa apima trejus metus (iki 100.000 km) reguliaraus aptarnavimo nuo pirmos registracijos datos be papildomų išlaidų. Jūs būsite visiškai ramūs, įsigydami bet kurį Jaguar modelį. Jaguar Care priežiūros programa taip pat apima ir trejų metų garantiją su pagalbos kelyje paslauga. 

Atliekant reguliarią automobilio priežiūrą, jūsų automobilis su Jaguar ekspertų technikų pagalba bus tobulai prižiūrėtas. Tai užtikrina, kad automobilis visada techniškai tvarkingas ir jo vertė išlieka. Svarbiausia, kad visi darbai atliekami naudojant specifinę diagnostinę įrangą ir tik naudojant originalias Jaguar dalis, kurioms taikoma dvejų metų garantija.

Jaguar Care priežiūros programa apima dalių, darbų ir skysčių kainas šiems aptarnavimams**: variklio alyvos keitimą, stabdžių skysčio keitimą (antraisiais automobilio eksploatavimo metais), alyvos filtrą, oro filtrą, degalų filtrą, kvapų ir kietųjų dalių filtrą, plovimo skystį, Ad Blue skystį ir viso automobilio patikrą.

Net keliaudami kitose šalyse, su Jaguar Care nepatirsite jokių nepatogumų šiose šalyse: Austrija, Belgija, Bulgarija, Kroatija, Kipras, Čekija, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Gibraltaras, Graikija, Vengrija, Islandija, Airija, Izraelis, Italija, Latvija, Lietuva, Liuksemburgas, Makedonija, Malta, Moldova, Olandija, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Didžioji Britanija ir Ukraina.

*Programa negalioja XF 15 MY modeliniams metams (galima tik nuo 16MY)
** Programa negalioja darbams ar pakeitimams tų dalių, kurios natūraliai susidėvi ar yra sugadinamos.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible