THE PACE

PUSHING THE BOUNDARIES OF MUSIC AND TECHNOLOGY

Pasaulinė premjera Amsterdame

Britų ir kosoviečių kilmės dainininkė bei dainų autorė Dua Lipa prisijungė prie automobilių gamintojo „Jaguar“, kad sukurtų muziką visiškai kitaip. Naudodama pažangią „Jaguar“ programinę įrangą ir savo kelionių duomenis, kuriuos užfiksavo jos vairuojamas I-PACE automobilis, dainininkė sukūrė išskirtinį savo naujausio hito „Want To“ remiksą. Kai dainininkė Dua Lipa pristatė savo kūrinį išskirtiniame koncerte Amsterdame, jis tapo dažniausiai remiksuojamu kūriniu muzikos istorijoje.

Kartu mes diktuojame gyvenimo ritmą. Prisijunkite.

Sekite mus socialiniuose tinkluose ir nepraleiskite naujienų.

MUZIKA KITAIP

MUZIKA KITAIP

Muzika teikia išskirtinumo kiekvienai kelionei, obendradarbiaudami su dainų kūrėja Dua Lipa, atskleidėme naujų muzikos kūrimo galimybių. Vairuodama „Jaguar I-PACE“ automobilį ir naudodamasi pagal asmeninius poreikius pritaikyta automobilių gamintojo „Jaguar“ programine įranga, ji sukūrė išskirtinį savo naujausios dainos remiksą. Automobilyje įtaisyti išmanieji jutikliai fiksavo dainininkės vairavimo stilių nusakančius duomenis, kuriuos ji panaudojo remiksuodama savo dainą.

YOUR OWN REMIX

DAINOS „WANT TO“ REMIKSAS

Jei turite tinkamą algoritmą, ritmas tampa nereikalingas.

Nuo šiol kviečiame visus gerbėjus kurti savus dainos remiksus, panaudojant jų vairuojamų automobilių fiksuojamus duomenis (informaciją apie jų vairavimo stilių ar klausomą muziką) arba tiesiog mušant ritmą pirštu į mobiliojo telefono viršelį.

Keičiant tempą ir muzikos žanrus – nuo hiphopo, šokių muzikos iki orkestro, popmuzikos ir dramenbeiso – galima sukurti daugiau kaip milijoną skirtingų dainos remiksų.

Vos keliais mygtukų spustelėjimais pasidalykite savo kūriniu su pasauliu. Ir neužmirškite savo įrašo pažymėti grotažyme #thepace.


Susipažinkite su PACE automobiliais

PACE automobiliuose atgyja gamintojo „Jaguar“ filosofija, kuri sumaniai derinama su praktiškumu, siekiant sukurti neprilygstamų miesto visureigių liniją. Kiekvienoje modelio versijoje įdiegtos pažangios technologijos ir sistemos, teikiančios automobiliams patrauklaus išskirtinumo.

I-PACE

I-PACE

Pristatome pirmąjį visiškai elektrinį automobilių gamintojo „Jaguar“ miesto visureigį. Kruopščiai suprojektuotas naujasis „Jaguar I PACE“ yra elektrinis automobilis su baterija (angl. Battery Electric Vehicle, BEV). Į jį malonu žiūrėti, tačiau dar smagiau – vairuoti. Visgi svarbiausia, kad I PACE yra „Jaguar“ automobilis, t. y. jame daugiausia dėmesio skiriama vairuotojui.

E-PACE

E-PACE

E PACE yra pirmasis automobilių gamintojo „Jaguar“ kompaktiškas miesto visureigis. Šis galingas automobilis pasižymi išskirtiniu stiliumi bei paslankumu ir suteikia dinamiško vairavimo pojūtį. Kaip ir kituose šios klasės automobiliuose, modelio versijoje E PACE daugiausia dėmesio skiriama vairuotojui, taigi nevaržomi mėgausitės kasdieniu praktiškumu ir puikiomis „Jaguar“ automobiliams būdingomis techninėmis savybėmis. Tokio kompaktiško miesto visureigio dar nėra buvę.

F-PACE

F-PACE

Šiame prabangiame ir galingame miesto visureigyje dera sportinis valdymas, neįtikėtinai patrauklus stilius, kasdienis praktiškumas ir efektyvumas. Technologiškai pažangi modelio versija F-PACE užtikrina Jūsų saugumą, ryšį su aplinkiniu pasauliu ir nenutrūkstamas pramogas. Automobilis pasižymi neįtikėtinu našumu, todėl kasdienės kelionės su šiuo automobiliu bus itin malonios Jums ir Jūsų šeimai.

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Jaguar F-Type Convertible