„JAGUAR“ PAGALBOS CENTRAS

„JAGUAR“ PAGALBOS CENTRAS

„Jaguar“ pagalbos kelyje paslauga

Užsisakę pagalbos kelyje paslaugą, galėsite būti visiškai ramūs, nes pagalbą suteiksime bet kuriuo paros metu, bet kurioje vietoje visoje Europoje. Pagalbos kelyje paslauga galėsite pasinaudoti pirmuosius trejus jūsų automobiliui suteiktos garantijos galiojimo metus (ridos limitas netaikomas).


Sugedus automobiliui arba įvykus avarijai, esame pasiruošę jums padėti visą parą, ištisus metus.

Tarptautinis telefono numeris: +370 52 499 006
Arba nuspauskite ir ilgiau nei 3 sekundes palaikykite pagalbos skambučio mygtuką, įtaisytą kairėje valdymo prietaisų skydelio pusėje.

Sulaukę jūsų skambučio, paprašysime jūsų nurodyti:


  • vardą, pavardę;
  • buvimo vietą;
  • automobilio valstybinį registracijos numerį arba automobilio identifikavimo numerį (VIN);
  • glaustą informaciją apie įvykį;
  • kontaktinį telefono numerį.Bendrosios sąlygos

Automobilių gamintojo „Jaguar“ pagalbos kelyje paslaugos teikiamos šiose šalyse: Airijoje, Albanijoje, Austrijoje, Belgijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Bulgarijoje, Čekijoje, Danijoje, Estijoje, Gibraltare, Graikijoje, Islandijoje, Ispanijoje, Italijoje, Kosove, Kroatijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Lichtenšteine, Lietuvoje, Liuksemburge, Makedonijoje, Moldovoje, Nyderlanduose, Norvegijoje, Portugalijoje, Prancūzijoje, Rumunijoje, Serbijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Suomijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Turkijoje, Ukrainoje, Vengrijoje ir Vokietijoje.

Kai kuriais atvejais gali būti taikomi finansiniai apribojimai (daugiau informacijos rasite jums suteiktos garantijos sąlygose).

PASLAUGOS

TRANSPORTAVIMAS IR NUTEMPIMAS
PAGALBA GEDIMO ATVEJU


Jei dėl automobilio gedimo ar techninės problemos (įsižiebus įspėjamajai lemputei) negalite pradėti ar tęsti kelionės vienoje iš nurodytų šalių, „Jaguar“ pagalbos centras pasirūpins, kad jums būtų suteiktos remonto paslaugos vietoje (jei tai yra įmanoma ir leidžiama įstatymų, o vien pagalbos telefonu neužtenka) arba jūsų automobilis būtų nugabentas į artimiausią „JLR“ įgalioto atstovo centrą diagnostikai ar remontui (jei suremontuoti automobilio vietoje neįmanoma).

Net jei incidentas įvyko dėl jūsų kaltės, pavyzdžiui, pasibaigus degalams arba įpylus ne tos rūšies degalų, pametus raktelius, išsikrovus akumuliatoriui, „Jaguar“ pagalbos centras suteiks reikiamą pagalbą.

PAGALBA AVARIJOS ATVEJU
Jei esate vienoje iš pirmiau nurodytų šalių ir negalite tęsti kelionės dėl avarijos, „Jaguar“ pagalbos centras pasirūpins, kad jūsų automobilis būtų nugabentas į artimiausią „JLR“ įgalioto atstovo centrą (kai suremontuoti automobilio vietoje neįmanoma).
PASLAUGOS

PAPILDOMI PRIVALUMAI

PAGALBA GEDIMO ATVEJU

Pakaitinis automobilis

„Jaguar“ pagalbos centras pasirūpins, kad jums būtų suteiktas pakaitinis automobilis, kuriuo galėsite naudotis tol, kol jūsų automobilis bus suremontuotas ir grąžintas į jūsų gyvenamosios vietos šalį. Prašome atkreipti dėmesį, kad automobilių prieinamumas priklauso nuo vietos sąlygų. Gali būti taikomos atitinkamos automobilių nuomos įmonės sąlygos. Priklausomai nuo šalyje taikomų įstatymų, atsiimant pakaitinį automobilį taip pat gali reikėti pateikti kredito kortelę.
PAPILDOMI PRIVALUMAI

GALIMOS ALTERNATYVOS

Taksi

Taksi

„Jaguar“ pagalbos centras padengs taksi išlaidas iki artimiausios traukinių stoties ar oro uosto iki 200 GBP (su PVM).
Traukinys

Traukinys

Kompensuojama iki 400 GBP (su PVM) vienam asmeniui. Kelionė traukiniu pirmąja klase.
Lėktuvas

Lėktuvas

Kompensuojama iki 700 GBP (su PVM) vienam asmeniui. Kelionė lėktuvu ekonomine ar aukštesnio lygio ekonomine klase.
Apgyvendinimas

Apgyvendinimas

Prireikus nakvynės, „Jaguar“ pagalbos centras padengs visų automobilyje važiavusių asmenų vienos nakties nakvynės išlaidas 4 arba 5 žvaigždučių viešbutyje ir pusryčių išlaidas (iki 300 GBP su PVM), o jei esate užsienyje – iki 7 naktų nakvynės išlaidas tokiomis pačiomis sąlygomis.

PAGALBA AVARIJOS ATVEJU

Įvykus nelaimei kelyje, galėsite pasinaudoti visomis pagalbos kelyje paslaugomis, tačiau pakaitinis automobilis bus suteiktas ne ilgiau kaip 2 darbo dienoms nuo dienos, kurią automobilis buvo išgabentas į įgaliotąjį autoservisą.

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Sutaisyto automobilio atsiėmimas arba pristatymas (gyvenamosios vietos šalyje / užsienyje)

Sutaisyto automobilio atsiėmimas arba pristatymas (gyvenamosios vietos šalyje / užsienyje)

Galite nuspręsti atsiimti sutaisytą automobilį patys arba patikėti jo pristatymą jūsų nurodytu adresu ar į jūsų pasirinktą vietą „Jaguar“ pagalbos centrui.
Nesutaisyto automobilio transportavimas (gyvenamosios vietos šalyje / užsienyje)

Nesutaisyto automobilio transportavimas (gyvenamosios vietos šalyje / užsienyje)

„Jaguar“ pagalbos centras pasirūpins nesuremontuoto automobilio pristatymu jūsų nurodytu adresu ar į jūsų pasirinktą vietą.

Pirmiau aprašytos paslaugos teikiamos sugedus automobiliui arba patekus į avariją.

Atsakomybės apribojimas
* Pasiūlymas galioja 16 laidos ir naujesniems „Jaguar XF“ bei „Jaguar XJ“ modeliams (negalioja 15 laidos modeliams), taip pat 17 laidos ir naujesniems „Jaguar F-TYPE“ modeliams.
** Nuo programos aktyvinimo datos.