„JAGUAR“ ELEKTRINIAI AUTOMOBILIAI

Ženkite į „Jaguar“ elektrinių automobilių pasaulį.

Automobiliai, kuriuos smagu vairuoti ir paprasta prižiūrėti. Elektrinių „Jaguar“ automobilių efektyvumas mažai skiriasi nuo įprastų modelių. Mūsų elektriniai automobiliai itin našūs. Juose diegiamos išmaniosios sistemos yra nuolat gerinamos.

LENKTYNINIAMS AUTOMOBILIAMS BŪDINGAS NAŠUMAS

LENKTYNINIAMS AUTOMOBILIAMS BŪDINGAS NAŠUMAS

Mūsų lenktyninių elektrinių automobilių įkvėptas pirmasis visiškai elektrinis miesto visureigis „Jaguar I-PACE“ nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja vos per 4,8 sekundės (0–60 mph per 4,5 sekundės). Be to, šis automobilis beveik nekelia triukšmo ir neteršia aplinkos.
TVARIOS IR IŠMANESNĖS ATEITIES LINK

TVARIOS IR IŠMANESNĖS ATEITIES LINK

Nuo pat 1935-ųjų mes plečiame savo galimybių ribas. Elektriniai automobiliai yra puikus to pavyzdys. Gamindami elektrinius automobilius, pasižyminčius įprastiems „Jaguar“ automobiliams būdingu dinamiškumu ir dizainu, galime įgyvendinti tvaresnio ir išmanesnio vairavimo viziją.

PAGRINDINIAI ELEKTRINIŲ AUTOMOBILIŲ PRIVALUMAI

MAŽOS EKSPLOATAVIMO SĄNAUDOS

MAŽOS EKSPLOATAVIMO SĄNAUDOS

Elektros energija yra pigesnė nei benzinas ar dyzelinas. Taip pat galėsite pasinaudoti mokesčių lengvatomis. Be to, daugumoje miestų nereikės mokėti mokesčių, susijusių su spūstimis, aplinkos tarša ar automobilio stovėjimu, taigi nusprendus įsigyti elektrinį automobilį, privalumų tikrai netrūksta.
PAPRASTA IR PATOGU

PAPRASTA IR PATOGU

Dauguma elektrinių automobilių yra pritaikyti įkrauti namuose, taigi galėsite efektyviau planuoti savo laiką, atsižvelgę į asmeninius poreikius. Vakare įkraukite automobilį, o ryte leiskitės į kelią.
NETERŠIA APLINKOS

NETERŠIA APLINKOS

Tik baterijos varomi automobiliai generuoja maksimalią galią neteršdami aplinkos. Vis daugiau elektros energijos pagaminama iš atsinaujinančių šaltinių, taigi elektriniai automobiliai vis daugiau prisideda prie aplinkos tausojimo.
IŠSKIRTINIS VAŽIAVIMAS

IŠSKIRTINIS VAŽIAVIMAS

Elektriniai automobiliai yra ne tik itin tylūs, bet ir užtikrina staigų greitėjimą, o norint pasiekti norimą greitį, nereikia perjungti pavarų. Tai reiškia, kad galėsite mėgautis maloniu ir dinamišku vairavimu važiuodami bet kokiu greičiu.

TRYS ELEKTRINIŲ AUTOMOBILIŲ VARIANTAI

VISIŠKAI ELEKTRINIS AUTOMOBILIS (BEV)

VISIŠKAI ELEKTRINIS AUTOMOBILIS (BEV)

Tik elektrinių variklių ir baterijos varomi modeliai yra itin tylūs, pasižymi sportiniams automobiliams būdingu efektyvumu ir neteršia aplinkos.
ĮKRAUNAMASIS HIBRIDINIS AUTOMOBILIS (PHEV)

ĮKRAUNAMASIS HIBRIDINIS AUTOMOBILIS (PHEV)

Įkraunamuosiuose hibridiniuose „Jaguar“ automobiliuose įtaisytas įprastas ir elektrinis variklis, taigi mieste galėsite važiuoti neteršdami aplinkos, o tolimesnėse kelionėse – mėgautis benzininio variklio teikiamais privalumais.
PUSIAU HIBRIDINIS AUTOMOBILIS (MHEV)

PUSIAU HIBRIDINIS AUTOMOBILIS (MHEV)

Pusiau hibridiniai automobiliai (MHEV) į aplinką išmeta mažesnį CO2 kiekį ir sunaudoja mažiau degalų, todėl puikiai tinka trumpoms kelionėms mieste, kuomet tenka dažnai sustoti ir vėl pajudėti iš vietos.

Kurį variantą rinksitės Jūs?

Atsakykite į 5 klausimus apie jūsų vairavimo įpročius ir sužinokite, kuris automobilis jums tinkamiausias – dyzelinis, benzininis ar elektrinis.

VISIŠKAI ELEKTRINĮ AR HIBRIDINĮ „JAGUAR“ AUTOMOBILĮ

Ženkite į „Jaguar“ elektrinių automobilių pasaulį ir rinkitės iš didelio visiškai elektrinių bei hibridinių automobilių asortimento.
VISIŠKAI ELEKTRINĮ AR HIBRIDINĮ „JAGUAR“ AUTOMOBILĮ

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE ELEKTRINIUS AUTOMOBILIUS

KOKĮ ATSTUMĄ GALIU NUVAŽIUOTI?

KOKĮ ATSTUMĄ GALIU NUVAŽIUOTI?

Sužinokite visą svarbiausią informaciją apie didžiausią galimą nuvažiuoti atstumą ir išnaudokite visas savojo automobilio galimybes.
MAŽOS EKSPLOATAVIMO SĄNAUDOS

MAŽOS EKSPLOATAVIMO SĄNAUDOS

Nuo mokesčių lengvatų ir paskatų iki mažesnių eksploatavimo sąnaudų – su elektriniu automobiliu sutaupysite kasdien.
ĮKROVIMAS NAMUOSE

ĮKROVIMAS NAMUOSE

Norėdami pradėti dieną su jau kelionei paruoštu visiškai elektriniu ar PHEV automobiliu, įkraukite jį namuose.
VIEŠOSIOS ĮKROVIMO STOTELĖS

VIEŠOSIOS ĮKROVIMO STOTELĖS

Plečiantis viešųjų įkrovimo stotelių tinklui, įkrauti automobilio bateriją tampa vis lengviau.

Automobilių gamintojas „Jaguar Land Rover Limited“ nuolat ieško būdų, kaip pagerinti savo automobilių, jų dalių ir priedų specifikacijas, dizainą bei gamybą. Nuolat atliekame pakeitimus ir pasiliekame teisę juos atlikti be išankstinio pranešimo.


* Oficialiai nustatytos degalų sąnaudos: N/A (netaikoma); I-PACE visureigio duomenys kWh/100 km (mylių): Bendrosios – 22,0–25,2 (35,4–40,5). CO2 Išmetamų teršalų kiekis – 0 g/km. Elektriniu režimu nuvažiuojamas atstumas – iki 470 km (292 mylių). Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai, gauti esant visiškai įkrautai baterijai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai ir priedai, pasirinktas maršrutas bei baterijos būklė. EV režimu nuvažiuojamo atstumo vertės nustatytos važiuojant serijine transporto priemone standartiniu maršrutu.


Peržiūrėkite modelio „I-PACE“ WLTP rezultatus


Išmetamo CO2 kiekio, degalų sąnaudų, sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai ir priedai.