DAUGIAU INFORMACIJOS APIE ĮKRAUNAMUOSIUS HIBRIDINIUS AUTOMOBILIUS (PHEV)

Benzininių automobilių galia ir elektriniams automobiliams būdingas efektyvumas.

„Jaguar“ įkraunamieji hibridiniai automobiliai (PHEV) su sistema, sklandžiai perjungiančia elektrinį ar benzininį variklį, leidžia mėgautis abiejų tipų automobilių teikiamais privalumais.

KAIP VEIKIA PHEV?

KAIP VEIKIA PHEV?

Automobilyje yra įtaisyti benzininis ir elektrinis varikliai, užtikrinantys optimalų efektyvumą. Tad važiuoti tik elektriniu režimu ar naudoti ir benzininį variklį, t. y. važiuoti hibridiniu režimu – sprendžiate jūs. Važiuojant elektriniu režimu, baterija yra įkraunama naudojant išorinį maitinimo šaltinį ir regeneracinę stabdžių sistemą.
KODĖL ŠIO TIPO AUTOMOBILIAIS PAPRASTA NAUDOTIS?

KODĖL ŠIO TIPO AUTOMOBILIAIS PAPRASTA NAUDOTIS?

Visiškai įkrovus, „Jaguar“ įkraunamuosiuose hibridiniuose automobiliuose (PHEV) įtaisyta baterija leidžia nuvažiuoti iki 55 km (34 mylių) („Jaguar E-PACE“)* ar iki 53 km (33 mylių) („Jaguar F-PACE“)*. Taigi šio tipo automobiliai puikiai tinka trumpoms kasdienėms kelionėms neteršiant aplinkos (jei važiuojama elektriniu režimu). Prijungę automobilį prie buitinio įkroviklio ar kištukinio lizdo, jį lengvai įkrausite per naktį. Be to, plečiantis viešųjų įkrovimo stotelių tinklui, įkrauti elektrinius automobilius kaip niekad paprasta.
AR ELEKTRINĮ AUTOMOBILĮ SMAGU VAIRUOTI?

AR ELEKTRINĮ AUTOMOBILĮ SMAGU VAIRUOTI?

Įkraunamieji hibridiniai automobiliai (PHEV) yra itin tylūs, kai važiuojama elektriniu režimu, o rafinuoto važiavimo pojūtį užtikrina sklandus hibridinio režimo perjungimas. Važiuojant hibridiniu režimu, t. y. naudojant ir elektrinį, ir benzininį variklius, užtikrinamas itin tikslus ir bekompromisis efektyvumas bei didesnis galingumas sklandžiam ir kvapą gniaužiančiam greitėjimui.

KAIP ĮKRAUTI PHEV?

Įkraunamąjį hibridinį automobilį galima įkrauti prijungus prie namuose specialistų sumontuoto buitinio įkroviklio, kištukinio lizdo, taip pat viešųjų įkrovimo stotelių, kurios paprastai įrengiamos prie sporto klubų, prekybos centrų, degalinėse ir kt.

ĮKROVIMO TRUKMĖ KRAUNANT NAMUOSE<sup>1</sup>

ĮKROVIMO TRUKMĖ KRAUNANT NAMUOSE1

Su 7 kW buitiniu kintamosios srovės (AC) įkrovikliu: 0–80 % – per maždaug 1 val. 24 min. („Jaguar E‑PACE PHEV“) / 0–80 % – per maždaug 1 val. 40 min. („Jaguar F‑PACE PHEV“)

Su 3 kontaktų kištukiniu lizdu: 0–80 % – per maždaug 5 val. („Jaguar E‑PACE PHEV“) / 0–80 % – per maždaug 5 val. 30 min. („Jaguar F‑PACE PHEV“)

Pateiktas modelis: „Jaguar F-PACE HSE“
ĮKROVIMO TRUKMĖ KRAUNANT VIEŠOSIOSE ĮKROVIMO STOTELĖSE<sup>1</sup>

ĮKROVIMO TRUKMĖ KRAUNANT VIEŠOSIOSE ĮKROVIMO STOTELĖSE1

7 kW viešojoje kintamosios srovės (AC) įkrovimo stotelėje: 0–80 % – per maždaug 1 val. 24 min. („Jaguar E‑PACE PHEV“) / 0–80 % – per maždaug 1 val. 40 min. („Jaguar F‑PACE PHEV“)

50 kW nuolatinės srovės (DC) įkrovimo stotelėje: 0–80 % – per maždaug 30 min. („Jaguar E‑PACE PHEV“) / 0–80 % – per maždaug 30 min. („Jaguar F‑PACE PHEV“)

Pateiktas modelis: „Jaguar E-PACE R-Dynamic HSE“
KAS TURI ĮTAKOS GALIMAM NUVAŽIUOTI ATSTUMUI?

KAS TURI ĮTAKOS GALIMAM NUVAŽIUOTI ATSTUMUI?

Važiuojant elektriniu režimu, automobilyje įtaisyta baterija yra vienintelis maitinimo šaltinis. Taigi galimam nuvažiuoti atstumui įtakos turi įvairūs veiksniai, pavyzdžiui, jūsų vairavimo stilius, salone naudojama įranga ir aplinkos sąlygos. Kad važiuojant hibridiniu režimu būtų sunaudojama mažiau degalų, jūsų „Jaguar“ automobilyje įdiegta energijos optimizavimo funkcija „Predictive Energy Optimisation“ perjungia elektrinį ar benzininį variklį, atsižvelgusi į jūsų navigacijos sistemoje pasirinkto maršruto duomenis apie įkalnes (nuokalnes) ir jūsų važiavimo greitį.
AR VAIRUODAMAS (-A) PHEV SUTAUPYSIU PINIGŲ?

AR VAIRUODAMAS (-A) PHEV SUTAUPYSIU PINIGŲ?

Mažesnės eksploatavimo sąnaudos, mokesčių lengvatos ir paskatos – tai tik keli veiksniai, įrodantys, kad vairuodami PHEV išleisite mažiau pinigų, nei vairuodami įprastą benzininį ar dyzelinį automobilį.
KIEK LAIKO GALIOJA BATERIJAI SUTEIKIAMA GARANTIJA?

KIEK LAIKO GALIOJA BATERIJAI SUTEIKIAMA GARANTIJA?

„Jaguar“ įkraunamųjų hibridinių (PHEV) automobilių baterijoms suteikiama iki 6 metų arba 100 000 km (60 000 mylių) (priklausomai nuo to, kas įvyks pirmiau) garantija.

Kurį variantą rinksitės Jūs?

Atsakykite į 5 klausimus apie jūsų vairavimo įpročius ir sužinokite, kuris automobilis jums tinkamiausias – dyzelinis, benzininis ar elektrinis.

„JAGUAR“ ĮKRAUNAMĄJĮ HIBRIDINĮ AUTOMOBILĮ

MODELIS „JAGUAR F‑PACE“

MODELIS „JAGUAR F‑PACE“

Mūsų prabangiajame miesto visureigyje dera įkraunamiesiems hibridiniams automobiliams būdingas efektyvumas, kasdienis praktiškumas, akį traukiantis dizainas ir sportiniams automobiliams būdingas manevringumas.
MODELIS „JAGUAR E-PACE“

MODELIS „JAGUAR E-PACE“

Įkraunamojo hibridinio automobilio privalumai ir kompaktiško miesto visureigio savybės. Visureigyje „Jaguar E-PACE“ dera itin patrauklus dizainas, manevringumas ir dinamiškas vairavimo pojūtis.

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE ELEKTRINIUS AUTOMOBILIUS

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE VISIŠKAI ELEKTRINIUS AUTOMOBILIUS

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE VISIŠKAI ELEKTRINIUS AUTOMOBILIUS

Visiškai elektriniai „Jaguar“ automobiliai pasižymi sportiniams automobiliams būdinga galia ir neteršia aplinkos.
DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PUSIAU HIBRIDINIUS AUTOMOBILIUS

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PUSIAU HIBRIDINIUS AUTOMOBILIUS

Automobiliuose su pusiau hibridine varos sistema pakartotinai panaudojama stabdant susidaranti kinetinė energija, kuri paprastai yra prarandama. Sukaupta energija naudojama benzininio ar dyzelinio variklio sukimo momentui išlaikyti.

Automobilių gamintojas „Jaguar Land Rover Limited“ nuolat ieško būdų, kaip pagerinti savo automobilių, jų dalių ir priedų specifikacijas, dizainą bei gamybą. Nuolat atliekame pakeitimus ir pasiliekame teisę juos atlikti be išankstinio pranešimo.

* Oficialiai nustatytos modelio F-PACE PHEV degalų sąnaudos, l/100 km (mpg): Bendrosios – 1.7††. Pagal NEDC2 metodiką nustatytas išmetamo CO2 kiekis – 39 g/km††. Elektriniu režimu nuvažiuojamas atstumas – iki 65km. Oficialiai nustatytos modelio E-PACE PHEV degalų sąnaudos, l/100 km (mpg): Bendrosios – 1,4 - 1,6. Pagal NEDC2 metodiką nustatytas išmetamo CO2 kiekis 31g/km. Elektriniu režimu nuvažiuojamas atstumas – iki 60 km. Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Išmetamo CO2 kiekio, degalų sąnaudų, sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratlankiai ir priedai. EV režimo rezultatai nustatyti važiuojant serijine transporto priemone standartiniu maršrutu. Galimas nuvažiuoti atstumas gali skirtis, priklausomai nuo automobilio ir baterijos būklės.

Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal naujojo Europos vairavimo ciklo metodiką (NEDC2), pasaulio mastu suderintą lengvųjų automobilių bandymų procedūrą (WLTP) ir ES teisės aktų reikalavimus, rezultatai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Išmetamo CO2 kiekis ir degalų sąnaudos gali skirtis, priklausomai nuo sumontuotų ratų tipo ir papildomai užsakomos įrangos. NEDC2 rezultatai apskaičiuojami naudojant vyriausybės patvirtiną formulę ir WLTP rezultatus, kurie būtų buvę naudojami apskaičiuojant rezultatus pagal senąją NEDC metodiką. Gavus šiuos rezultatus, galima apskaičiuoti taikomus mokesčius.


Peržiūrėkite modelio „F-PACE“ WLTP rezultatus
Peržiūrėkite modelio „E-PACE“ WLTP rezultatus


WLTP yra naujoji oficiali ES automobilių bandymų procedūra, leidžianti apskaičiuoti standartines lengvųjų automobilių degalų sąnaudas ir išmetamo CO₂ kiekį. Taikant šią metodiką, apskaičiuojamos degalų ir energijos sąnaudos, automobiliu su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas ir išmetamų teršalų kiekis. Jos paskirtis – padėti nustatyti vertes, artimas automobilio eksploatavimo realiomis sąlygomis vertėms. Transporto priemonių bandymams yra naudojama papildoma įranga, taikoma sudėtingesnė bandymo procedūra ir vairavimo sąlygos.

††Peržiūrėkite modelio „I-PACE“ WLTP rezultatus
WLTP yra naujoji oficiali ES automobilių bandymų procedūra, leidžianti apskaičiuoti standartines lengvųjų automobilių degalų sąnaudas ir išmetamo CO₂ kiekį. Taikant šią metodiką, apskaičiuojamos degalų ir energijos sąnaudos, automobiliu su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas ir išmetamų teršalų kiekis. Jos paskirtis – padėti nustatyti vertes, artimas automobilio eksploatavimo realiomis sąlygomis vertėms. Transporto priemonių bandymams yra naudojama papildoma įranga, taikoma sudėtingesnė bandymo procedūra ir vairavimo sąlygos.

1 Įkrovimo trukmė priklauso nuo keleto veiksnių, pavyzdžiui, baterijos būklės ir įkrovos laiko, baterijos temperatūros ir faktinio naudojimo.

2 Degalų sąnaudos – NETAIKOMA. Išmetamo CO2 kiekis – 0 (g/km). Elektriniu režimu nuvažiuojamas atstumas iki 470 km (292 mylių). EV režimo rezultatai nustatyti važiuojant serijine transporto priemone standartiniu maršrutu. Vien elektra nuvažiuojamas atstumas gali skirtis, priklausomai nuo automobilio ir baterijos būklės, realaus maršruto, aplinkos sąlygų ir vairavimo stiliaus. Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Išmetamo CO2 kiekio, degalų sąnaudų, sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratlankiai ir priedai.

3 Išmetamo CO2 kiekio, degalų, elektros energijos sąnaudų ir vien elektra nuvažiuojamo atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratlankiai ir priedai.