ELEKTRINIAI AUTOMOBILIAI, SKIRTI AUTOMOBILIŲ PARKAMS IR ĮMONĖMS

Rinkitės elektrinius automobilius ir smarkiai sumažinkite įmonės patiriamas išlaidas bei įgykite tvaraus verslo reputaciją.

Pasirinkę „Jaguar“ elektrinius automobilius savo automobilių parkui, netruksite pajusti jų teikiamų privalumų. Šio tipo automobiliai neteršia aplinkos, jų eksploatavimo sąnaudos yra mažesnės. Be to, jų pirkėjams numatytos įvairios finansinės paskatos. Tai tik keletas priežasčių, dėl kurių verta rinktis elektrinius automobilius.

MAŽESNI MOKESČIAI UŽ ĮMONIŲ AUTOMOBILIŲ PARKĄ

Elektriniams automobiliams paprastai taikomi mažesni mokesčiai nei benzininiams ar dyzeliniams automobiliams. Be to, jūsų įmonė galės išskaityti automobilio vertę iš metinio pelno.
MAŽESNI MOKESČIAI UŽ ĮMONIŲ AUTOMOBILIŲ PARKĄ
NETERŠIA APLINKOS

NETERŠIA APLINKOS

Visiškai elektriniai ir įkraunamieji hibridiniai (važiuojant elektriniu režimu) „Jaguar“ automobiliai išvysto maksimalią galią neteršdami aplinkos. Taigi jūsų įmonė gali prisidėti prie poveikio aplinkai mažinimo ir įgyti tvaraus verslo reputaciją.
MAŽESNI AKCIZO IR REGISTRACIJOS MOKESČIAI

MAŽESNI AKCIZO IR REGISTRACIJOS MOKESČIAI

Elektriniams automobiliams paprastai taikomi mažesni akcizo mokesčiai, o kartais jie gali būti ir visai netaikomi. Šalyse, kuriose valstybinio numerio ženklai perkami atskirai arba gaunami loterijos būdu, elektrinių automobilių savininkams gali būti taikomi mažesni mokesčiai arba jiems gali būti leidžiama įregistruoti automobilį nedalyvaujant loterijoje.
MAŽESNĖS IŠLAIDOS AUTOMOBILIO PRIEŽIŪRAI

MAŽESNĖS IŠLAIDOS AUTOMOBILIO PRIEŽIŪRAI

Visiškai elektriniuose automobiliuose yra mažiau judančių dalių, nei benzininiuose ar dyzeliniuose automobiliuose. Be to, regeneracinė stabdžių sistema labiau tausoja stabdžius ir padangas, todėl šio tipo automobilių priežiūros išlaidos yra mažesnės.
LENGVATINĖS ĮKROVIMO ĮRANGOS KAINOS

LENGVATINĖS ĮKROVIMO ĮRANGOS KAINOS

Daugumoje šalių jų vyriausybės yra numačiusios įkrovimo stotelių įmonėms finansavimo schemas, padedančias gerokai sumažinti įmonių teritorijose ir viešosiose erdvėse montuojamų įkrovimo stotelių įsigijimo bei montavimo išlaidas.
PATOGUMAS IR PASIEKIAMUMAS

PATOGUMAS IR PASIEKIAMUMAS

Kai kuriuose miestuose elektriniai automobiliai (kai automobilyje nėra keleivių) gali važiuoti eismo juostomis, skirtomis bent vieną keleivį vežančioms transporto priemonėms, arba viešajam transportui skirtomis eismo juostomis. Be to, šio tipo automobiliams paprastai netaikomi spūsčių mokesčiai, stovėjimo apribojimai ir suteikiama galimybė patekti į mažos taršos zonas.
DEGALAI KAINUOJA BRANGIAU

DEGALAI KAINUOJA BRANGIAU

Palyginti su benzinu ar dyzelinu, vienam kilometrui nuvažiuoti sunaudojama elektros energija paprastai kainuoja mažiau, todėl vairuoti visiškai elektrinį ar įkraunamąjį hibridinį automobilį kasdien yra pigiau. Dar daugiau sutaupysite automobilį prijungę krautis naktį, kai taikomas mažesnis elektros tarifas.

RINKITĖS ELEKTRINIUS AUTOMOBILIUS

Susisiekite su mūsų įgudusiais specialistais ir papildykite savo įmonės automobilių parką „Jaguar“ elektriniais automobiliais.

VISIŠKAI ELEKTRINIAI IR HIBRIDINIAI „JAGUAR“ AUTOMOBILIAI

Ženkite į „Jaguar“ elektrinių automobilių pasaulį ir rinkitės iš didelio visiškai elektrinių bei hibridinių automobilių asortimento.
VISIŠKAI ELEKTRINIAI IR HIBRIDINIAI „JAGUAR“ AUTOMOBILIAI

Automobilių gamintojas „Jaguar Land Rover Limited“ nuolat ieško būdų, kaip pagerinti savo automobilių, jų dalių ir priedų specifikacijas, dizainą bei gamybą. Nuolat atliekame pakeitimus ir pasiliekame teisę juos atlikti be išankstinio pranešimo.