DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PUSIAU HIBRIDINIUS AUTOMOBILIUS (MHEV)

„Jaguar“ automobiliams būdingas efektyvumas ir mažesnės degalų sąnaudos.

„Jaguar“ pusiau hibridiniuose automobiliuose (MHEV) stabdymo metu susidaranti energija, kuri paprastai prarandama, yra kaupiama ir pakartotinai panaudojama variklio darbui palaikyti.

KAIP VEIKIA PUSIAU HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI?

KAIP VEIKIA PUSIAU HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI?

Mūsų pusiau hibridiniuose automobiliuose įtaisyti efektyvieji „Jaguar“ benzininiai ar dyzeliniai varikliai ir galinga po automobilio grindimis montuojama baterija. Automobiliui riedant, stabdant ar stovint vietoje, variklis išjungiamas. Stabdymo metu susidaranti energija, kuri paprastai prarandama, yra kaupiama ir pakartotinai panaudojama.
KOKIE YRA PUSIAU HIBRIDINIO AUTOMOBILIO PRIVALUMAI?

KOKIE YRA PUSIAU HIBRIDINIO AUTOMOBILIO PRIVALUMAI?

Pusiau hibridiniai automobiliai (MHEV) į aplinką išmeta mažesnį CO2 kiekį ir sunaudoja mažiau degalų, todėl puikiai tinka trumpoms kelionėms mieste, kuomet tenka dažnai sustoti ir vėl pajudėti iš vietos. Dėl varikliams papildomai tiekiamos energijos užtikrinamas sklandus ir išties įspūdingas greitėjimas.

Kurį variantą rinksitės Jūs?

Atsakykite į 5 klausimus apie jūsų vairavimo įpročius ir sužinokite, kuris automobilis jums tinkamiausias – dyzelinis, benzininis ar elektrinis.

„JAGUAR“ PUSIAU HIBRIDINĮ AUTOMOBILĮ

MODELIS „JAGUAR F-PACE“

MODELIS „JAGUAR F-PACE“

Pusiau hibridinė varos sistema, prabanga ir efektyvumas. Visureigyje „Jaguar F-PACE“ dera kasdienis praktiškumas, dinamiškas valdymas ir akį traukiantis dizainas.
MODELIS „JAGUAR E-PACE“

MODELIS „JAGUAR E-PACE“

Mūsų pirmasis kompaktiškas miesto visureigis su akį traukiančiais tiek išorės, tiek salono dizaino elementais ir pusiau hibridine varos sistema pasižymi sportiniams automobiliams būdingu manevringumu bei kasdieniu efektyvumu.
MODELIS „JAGUAR XE“

MODELIS „JAGUAR XE“

Pusiau hibridinė varos sistema suteikia mūsų pažangiausiam ir itin galingam sportiniam sedanui dar daugiau efektyvumo bei rafinuotumo.
MODELIS „JAGUAR XF“

MODELIS „JAGUAR XF“

Prabangus verslo klasės sedanas, pasižymintis išskirtiniu dizainu ir dinamišku važiavimu. Nuo šiol galite rinktis ir pusiau hibridinę šio modelio versiją, su kuria galėsite mėgautis dar didesniu efektyvumu kiekvienoje kelionėje.

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE ELEKTRINIUS AUTOMOBILIUS

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE VISIŠKAI ELEKTRINIUS AUTOMOBILIUS

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE VISIŠKAI ELEKTRINIUS AUTOMOBILIUS

Visiškai elektriniai „Jaguar“ automobiliai pasižymi sportiniams automobiliams būdinga galia ir neteršia aplinkos.
DAUGIAU INFORMACIJOS APIE ĮKRAUNAMUOSIUS HIBRIDINIUS AUTOMOBILIUS

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE ĮKRAUNAMUOSIUS HIBRIDINIUS AUTOMOBILIUS

Elektrinis režimas kelionėms mieste ir benzininio variklio teikiami privalumai tolimesnėse kelionėse.

Automobilių gamintojas „Jaguar Land Rover Limited“ nuolat ieško būdų, kaip pagerinti savo automobilių, jų dalių ir priedų specifikacijas, dizainą bei gamybą. Nuolat atliekame pakeitimus ir pasiliekame teisę juos atlikti be išankstinio pranešimo.


* Oficialiai nustatytos degalų sąnaudos: N/A (netaikoma); I-PACE visureigio duomenys kWh/100 km (mylių): Bendrosios – 22,0–25,2 (35,4–40,5). CO2 Išmetamų teršalų kiekis – 0 g/km. Elektriniu režimu nuvažiuojamas atstumas – iki 470 km (292 mylių). Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai, gauti esant visiškai įkrautai baterijai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai ir priedai, pasirinktas maršrutas bei baterijos būklė. EV režimu nuvažiuojamo atstumo vertės nustatytos važiuojant serijine transporto priemone standartiniu maršrutu.


Peržiūrėkite modelio „I-PACE“ WLTP rezultatus


^ Išmetamo CO2 kiekio, degalų sąnaudų, sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai ir priedai.