MODELIS „JAGUAR XE“

MODELIS „JAGUAR XE“

ATVYKSTANTYS AUTOMOBILIAI: 1
Jaguar XE
SE P250 RWD AUTOMATIC 2cc 2022
2022 new Jaguar XE Narvik Black P250 RWD AUTOMATIC SE
RIDA
km
VARIKLIO TIPAS
Benzinas Lengvasis hibridas (MHEV)
VARIKLIO GALIA
250 bhp
KAINA
51,055 €
MĖNESINĖ ĮMOKA
395 €
PERŽIŪRĖTI DETALES

Jaguar kaina nuo 42 870 eur (pradinis 20%; likutinė 30%, palūkanos 2.29%, sutartis 1%)

Tipinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys:

Prielaidos: kliento pasirinkto automobilio kaina – 42 870 Eur, sutarties terminas – 60 mėn., kliento mokamas avansas – 20 proc., finansuojama suma – 34 296 Eur, neišpirkta turto vertė sutarties termino pabaigoje – 12 861.01 Eur, palūkanų norma – 6 mėn. EURIBOR (ne mažiau kaip 0 %) + 2.29 proc. (apskaičiuota metinė palūkanų norma – 2.29 proc.), sutarties mokestis – 428.70 Eur (mėnesio įmokos dydis – 409.73 Eur). Siekdamas gauti vartojimo kreditą klientas privalo turėti (atsidaryti) sąskaitą „Swedbank“, AB ir mokėti banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį). Klientas taip pat privalo savo sąskaita apdrausti automobilį „Swedbank lizingui“ priimtinoje draudimo kompanijoje sutartyje nustatytomis sąlygomis (draudimo kaina neįtraukiama į bendros vartojimo kredito kainos metinę normą). Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų lygi 2.74 proc., o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 37 489.02 Eur. Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad sutartis galios iki numatyto sutarties termino pabaigos, visa kredito suma bus išmokėta sutarties pasirašymo dieną, iš sutarties kylančius savo įsipareigojimus sutarties šalys vykdys pagal sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, kliento mokėtinų mokesčių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki sutarties pabaigos

Informacija apie lizingo paslaugos potencialią riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą. Šis pasiūlymas nėra „Swedbank lizingas“, UAB, įsipareigojimas suteikti finansavimą - toks įsipareigojimas atsiras tik įvertinus paraiškos davėjo pateiktus dokumentus, priėmus teigiamą sprendimą ir sudarius atitinkamas sutartis.

IŠORĖS DIZAINAS

Išraiškingasis modelis „Jaguar XE“ pasižymi akį traukiančiu stiliumi.

SPUSTELĖKITE IR NAUDOKITE

SALONO DIZAINAS

Prabangus salonas, kuriame visas dėmesys skiriamas jums ir jūsų keleiviams.

SPUSTELĖKITE IR NAUDOKITE
KELEIVIŲ KOMFORTAS

KELEIVIŲ KOMFORTAS

Išskirtinio stiliaus salonas užtikrina neprilygstamą komfortą. Automobilio salone galėsite mėgautis kūną apglėbiančiomis sėdynėmis, aptrauktomis „DuoLeather“ stiliaus oda arba papildomai užsakoma prabangia „Windsor“ stiliaus oda.
AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS SALONO APŠVIETIMAS

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS SALONO APŠVIETIMAS

„Premium“ klasės salono apšvietimas leidžia rinktis iš įvairių spalvų ir sukurti norimą atmosferą automobilio salone.
DIZAINO DETALĖS

DIZAINO DETALĖS

Pavarų perjungimo svirtis „SportShift Selector“, kontrolės sistema „JaguarDrive Control“ ir aukščiau įtaisyta centrinė daiktinė pabrėžia sportinį modelio „Jaguar XE“ stilių.

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

JÕUDLUS

JÕUDLUS

Dünaamilise juhitavusega Jaguar XE jõudlust täiendavad asjakohased sõidutehnoloogiad ja -funktsioonid. Kas olete valmis põnevaks sõiduks?
SISTEMOS

SISTEMOS

Modelyje „Jaguar XE“ gausu paprastų ir patogių sistemų, valdomų intuityviąja informacijos ir pramogų sistema „Pivi“.
PRAKTIŠKAS IR SAUGUS

PRAKTIŠKAS IR SAUGUS

Vairuotojui skirtos pagalbinės sistemos leis mėgautis patogesnėmis ir saugesnėmis kelionėmis, o universaliai panaudojamoje bagažinėje lengvai tilps visi reikalingi daiktai.

PASIRINKITE NORIMĄ MODELIO VERSIJĄ

Atraskite savąjį efektyvumo, našumo ir prabangos derinį, rinkdamiesi iš galimų modelio „Jaguar XE“ versijų.

MODELIO VERSIJA „XE S“

MODELIO VERSIJA „XE S“

 • 18 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai
 • „Premium“ klasės LED priekiniai žibintai, išskirtinio dizaino dienos žibintai, sistema „Auto High Beam Assist“
 • Perforuota „DuoLeather“ stiliaus oda aptrauktos 12 krypčių elektra reguliuojamos priekinės sėdynės su 2 kryptimis rankomis reguliuojamomis galvos atramomis
 • 10 colių įstrižainės jutiklinis ekranas, informacijos ir pramogų sistema „Pivi“
 • Programėlė „Wireless Apple CarPlay®“1 ir „Android Auto™“2
MODELIO VERSIJA „XE R-DYNAMIC S“

MODELIO VERSIJA „XE R-DYNAMIC S“

 • 18 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai
 • „R-Dynamic“ ženklelis
 • „Premium“ klasės LED priekiniai žibintai, išskirtinio dizaino dienos žibintai, sistema „Auto High Beam Assist“
 • Perforuota „DuoLeather“ stiliaus oda aptrauktos 12 krypčių elektra reguliuojamos priekinės sėdynės su 2 kryptimis rankomis reguliuojamomis galvos atramomis ir kontrastingos spalvos siūlėmis
 • Programėlė „Wireless Apple CarPlay®“1 ir „Android Auto™“2
MODELIO VERSIJA „XE R-DYNAMIC SE“

MODELIO VERSIJA „XE R-DYNAMIC SE“

 • 18 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai
 • Šildomi elektra valdomi ir užlenkiami (atlenkiami) šoninio vaizdo veidrodėliai su atminties funkcija ir nuotoliniu būdu įjungiamais žibintais (automatiškai temdomas veidrodėlis vairuotojo pusėje)
 • Automatiškai temdomas galinio vaizdo veidrodėlis
 • 10 colių įstrižainės jutiklinis ekranas su informacijos ir pramogų sistema „Pivi Pro“3
 • Garso sistema „Meridian™“
MODELIO VERSIJA „XE R-DYNAMIC HSE“

MODELIO VERSIJA „XE R-DYNAMIC HSE“

 • 19 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai
 • „Gloss Grey Figured Ebony“ stiliaus apdailos elementai
 • Perforuota „Windsor“ stiliaus oda aptrauktos 16 krypčių elektra reguliuojamos sportinės priekinės sėdynės su 2 kryptimis rankomis reguliuojamomis galvos atramomis (vairuotojo sėdynė su atminties funkcija)
 • LED matricos technologija pagrįsti priekiniai žibintai su išskirtinio dizaino dienos žibintais
 • Garso sistema „Meridian™“
MODELIO VERSIJA „XE R-DYNAMIC BLACK“

MODELIO VERSIJA „XE R-DYNAMIC BLACK“

 • 19 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai
 • „Gloss Black“ stiliaus grotelės su „Gloss Black“ stiliaus apvadu, „Gloss Black“ stiliaus šoninės vėdinimo angos ir langų apvadai
 • Išskirtinio „Black“ stiliaus slenksčiai ir šoninio vaizdo veidrodėlių gaubtai
 • „Premium“ klasės salono apšvietimas
 • Garso sistema „Meridian
MODELIO VERSIJA „XE 300 SPORT“

MODELIO VERSIJA „XE 300 SPORT“

 • 20 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai
 • „300 Sport“ ženklelis
 • Perforuota „DuoLeather“ stiliaus oda aptrauktos 12 krypčių elektra reguliuojamos šildomos priekinės sportinės sėdynės su 2 kryptimis rankomis reguliuojamomis galvos atramomis (vairuotojo sėdynė su atminties funkcija)
 • Išorės paketas „Black Exterior Pack“ ir kontrastingos juodos („Black“) spalvos stogas
 • Aptakas ant bagažinės dangčio

MODELIO VERSIJA „XE 300 SPORT“

Puikios komplektacijos automobilis. Išskirtinis efektyvumas ir bekompromisis stilius.

SKAITYKITE DAUGIAU

MODELIO „JAGUAR XE“ VERSIJOS

MODELIO „JAGUAR XE“ VERSIJOS

Peržiūrėkite visas modelio versijas.
PERŽIŪRĖKITE MODELIO VERSIJAS
SPECIFIKACIJOS

SPECIFIKACIJOS

Peržiūrėkite faktus ir skaitinius duomenis.
PERŽIŪRĖKITE TECHNINES SPECIFIKACIJAS
GALERIJA

GALERIJA

Peržiūrėkite modelio „Jaguar XE“ nuotraukas.
PERŽIŪRĖKITE GALERIJĄ

††Peržiūrėkite WLTP rezultatus
Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Išmetamo CO2 kiekio ir degalų sąnaudų vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai ir pasirinkti priedai.


1 Jūsų automobilyje gali būti naudojama programa „Apple CarPlay“. Kartu su programa „Apple CarPlay“ siūlomos paslaugos priklauso nuo jūsų šalyje veikiančių programos funkcijų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

2 Jūsų automobilyje gali būti naudojama programa „Android Auto“. Kartu su programa „Android Auto“ siūlomos paslaugos priklauso nuo jūsų šalyje veikiančių programos funkcijų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://www.android.com/auto/.

3 Praėjus nustatytam pradiniam paslaugos teikimo laikotarpiui, navigacijos sistemos abonementą gali tekti pratęsti. Pasitarkite su savo „Jaguar“ pardavėju.


Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos) ir rinkos, arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.


Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.


Sistemų „Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, galimybės, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo konkrečios rinkos (dėl prieinamumo Jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Jaguar“ pardavėją). Tam tikros sistemos veikia tik įsigijus abonementą, kurį reikia pratęsti, praėjus pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos. Prekių ženklai „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai priklauso korporacijai „Amazon.com Inc.“ bei su ja susijusioms įmonėms. Kai kurios skaitmeninės asistentės „Alexa“ funkcijos veikia tik kartu su išmaniųjų namų technologijomis. Norint naudotis „Amazon“ skaitmeninės asistentės „Alexa“ funkcijomis, būtina susikurti „Amazon“ paskyrą.


„Meridian“ yra registruotasis korporacijos „Meridian Audio Ltd.“ prekės ženklas. „Trifield“ ir „trijų laukų“ įtaisai yra korporacijos „Trifield Production Ltd.“ prekės ženklai.

„Apple CarPlay“ yra korporacijos „Apple Inc.“ prekės ženklas. Gali būti taikomos korporacijos „Apple Inc.“ galutiniams naudotojams nustatytos sąlygos.

„Android Auto“ yra korporacijos „Google LLC“ prekės ženklas.