IŠORĖS DIZAINAS

Side view of XE model
Modelio „Jaguar XE“ išraiškingą dizainą pabrėžia išskirtinių formų kėbulas, skulptūriškas variklio dangtis, buferiai, priekinės grotelės ir lengvojo lydinio ratlankiai.
Aptakios formos, elegantiški LED priekiniai žibintai su išskirtinio dizaino dienos žibintais ir animuotais posūkio signalais yra modelio „Jaguar XE“ standartinės įrangos dalis. Automobilio gale įtaisyti siauri LED galiniai žibintai pabrėžia sportinį automobilio stilių.
Modelis „Jaguar XE“ įkūnija visa, kas mums yra svarbiausia: stilingą, akį traukiančią išvaizdą, precizišką inžineriją ir malonų jaudulį.
XE 24MY
SPUSTELĖKITE IR NAUDOKITE

SALONO DIZAINAS

Overall Interior of the car

Išskirtinio stiliaus salonas užtikrina neprilygstamą komfortą. Automobilio salone galėsite mėgautis kūną apglėbiančiomis sėdynėmis, aptrauktomis „DuoLeather“ stiliaus oda arba papildomai užsakoma prabangia „Windsor“ stiliaus oda.

Konfigūruojamas salono apšvietimas leidžia rinktis iš įvairių spalvų ir sukurti norimą atmosferą automobilio salone.

Pavarų perjungimo svirtis „SportShift Selector“, kontrolės sistema „JaguarDrive Control“ ir aukščiau įtaisyta centrinė daiktinė pabrėžia sportinį modelio „Jaguar XE“ stilių.

ĮRANGA

Car driven on lighten round road track

Modelyje „Jaguar XE“ puikiai dera dinamiškas valdymas ir efektyvumą didinančios pažangiosios sistemos.

Jame gausu intuityvių ir lengvai valdomų sistemų, tokių kaip1 informacijos ir pramogų sistema „Pivi Pro“ bei „Amazon“ skaitmeninė asistentė „Alexa“, taip pat balsu valdomų funkcijų.
Vairuotojui skirtos pagalbinės sistemos leidžia mėgautis saugesnėmis kelionėmis. Be to, automobilyje numatyta 394 l universaliai panaudojamos bagažo erdvės. Salone įvairius daiktus galėsite patogiai laikyti nedidelėse daiktinėse ir šoninėse dėtuvėse.

PASIRINKITE NORIMĄ MODELIO VERSIJĄ

MODELIO VERSIJA „JAGUAR XE R-DYNAMIC BLACK“

MODELIO VERSIJA „JAGUAR XE R-DYNAMIC BLACK“

 • 19 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai
 • Išorės paketas „Black Exterior Pack“
 • „Gloss Grey Figured Ebony“ stiliaus apdailos elementai
 • Perforuota „Windsor“ stiliaus oda aptrauktos 16 krypčių elektra reguliuojamos šildomos sportinės priekinės sėdynės, vairuotojo sėdynė su atminties funkcija
 • „Meridian™“ garso sistema
MODELIO VERSIJA „JAGUAR XE R-DYNAMIC“

MODELIO VERSIJA „JAGUAR XE R-DYNAMIC“

 • 19 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai
 • Perforuota „DuoLeather“ stiliaus oda aptrauktos 12 krypčių elektra reguliuojamos šildomos sportinės priekinės sėdynės, vairuotojo sėdynė su atminties funkcija
 • Išorės paketas „Black Exterior Pack“
 • 10 colių įstrižainės jutiklinis ekranas, informacijos ir pramogų sistema „Pivi Pro“1
 • „Meridian™“ garso sistema
MODELIO VERSIJA „JAGUAR XE R-DYNAMIC“

MODELIO VERSIJA „JAGUAR XE R-DYNAMIC“

 • 18 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai
 • Šildomi elektra valdomi ir užlenkiami šoninio vaizdo veidrodėliai su atminties funkcija ir nuotoliniu būdu įjungiamais žibintais (automatiškai temdomas veidrodėlis vairuotojo pusėje)
 • LED priekiniai žibintai, išskirtinio dizaino dienos žibintai, sistema „Auto High Beam Assist“
 • Perforuota „DuoLeather“ stiliaus oda aptrauktos 12 krypčių elektra reguliuojamos sportinės priekinės sėdynės, vairuotojo sėdynė su atminties funkcija
 • Programa „Wireless Apple CarPlay®“2 ir programėlė „Android Auto™“3
MODELIO VERSIJA „XE 300 SPORT“

MODELIO VERSIJA „XE 300 SPORT“

 • 20 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai
 • Elektra valdomos bagažinės durelės
 • Perforuota „DuoLeather“ stiliaus oda aptrauktos 12 krypčių elektra reguliuojamos šildomos sportinės priekinės sėdynės, vairuotojo sėdynė su atminties funkcija
 • Išorės paketas „Extended Black Exterior Pack“ su juodos („Black“) spalvos slenksčiais ir šoninio vaizdo veidrodėlių gaubtais
 • „Bright“ stiliaus metaliniai pedalai

SKAITYKITE DAUGIAU

MODELIO „JAGUAR XE“ VERSIJOS

MODELIO „JAGUAR XE“ VERSIJOS

Peržiūrėkite visas modelio versijas.
SPECIFIKACIJOS

SPECIFIKACIJOS

Peržiūrėkite faktus ir skaitinius duomenis.
GALERIJA

GALERIJA

Peržiūrėkite modelio „Jaguar XE“ nuotraukas.

**Peržiūrėkite WLTP rezultatus.
Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. CO22 kiekio ir degalų sąnaudų vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai ir pasirinkti priedai.

1Praėjus nustatytam pradiniam paslaugos teikimo laikotarpiui, navigacijos sistemos abonementą gali tekti pratęsti. Pasitarkite su savo „Jaguar“ pardavėju.
2Jūsų automobilyje gali būti naudojama programa „Apple CarPlay“. Kartu su programa „Apple CarPlay“ siūlomos paslaugos priklauso nuo jūsų šalyje veikiančių programos funkcijų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.
3Jūsų automobilyje gali būti naudojama programa „Android Auto“. Kartu su programa „Android Auto“ siūlomos paslaugos priklauso nuo jūsų šalyje veikiančių programos funkcijų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://www.android.com/auto/.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos) ir rinkos, arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

Sistemų „Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, galimybės, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo konkrečios rinkos (dėl prieinamumo jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Jaguar“ pardavėją). Tam tikros sistemos veikia tik įsigijus abonementą, kurį reikia pratęsti, praėjus pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos. Prekių ženklai „Amazon“, „Alexa“ ir visi susiję logotipai priklauso korporacijai „Amazon.com Inc.“ bei su ja susijusioms įmonėms. Kai kurios skaitmeninės asistentės „Alexa“ funkcijos veikia tik kartu su išmaniųjų namų technologijomis. Norint naudotis „Amazon“ skaitmeninės asistentės „Alexa“ funkcijomis, būtina susikurti „Amazon“ paskyrą.

„Meridian™“ yra registruotasis prekės ženklas, priklausantis korporacijai „Meridian Audio Ltd.“. „Trifield“ ir „trijų laukų“ įtaisai yra korporacijos „Trifield Productions Ltd.“ prekės ženklai.
„Apple CarPlay“ yra korporacijos „Apple Inc.“ prekės ženklas. Gali būti taikomos korporacijos „Apple Inc.“ galutiniams naudotojams nustatytos sąlygos.
„Android Auto“ yra korporacijos „Google LLC“ prekės ženklas.