VISIŠKAI ELEKTRINIS „JAGUAR I-PACE“

VISIŠKAI ELEKTRINIS „JAGUAR I-PACE“


Pasaulio metų automobilio,
Pasaulio metų automobilio dizaino ir
Pasaulio žaliojo automobilio* titulus pelnęs visureigis „Jaguar I-PACE“
pranoksta elektriniams automobiliams keliamus lūkesčius.


SUSIPAŽINKITE SU ELEKTRINIŲ AUTOMOBILIŲ SAVYBĖMIS

IŠORĖS DIZAINAS

Jaguar I-Pace Exterior Design
Santūraus stiliaus priekiniai žibintai puikiai dera prie aptakių visureigio „Jaguar I-PACE“ kėbulo linijų ir pabrėžia futuristinį automobilio dizainą, o matiniai kėbulo dažai ir integruoti LED žibintai su firminėmis dvigubomis J raidės formos apdailos juostelėmis tobulai papildo automobilio išvaizdą.
Visureigyje „Jaguar I-PACE“ įtaisytas išraiškingo stiliaus priekinių grotelių gaubtas ir išskirtinės formos variklio dangtis, užtikrinantys puikias aerodinamines automobilio savybes. Išraiškingos kėbulo linijos teikia veržlumo pojūtį.
Į „Black“ stiliaus išorės apdailos komplektą įeina juodos („Black“) spalvos šoninių langų apvadai, „Matte Graphite Atlas“ stiliaus grotelės su „Gloss Black“ stiliaus apvadu ir „Gloss Black“ stiliaus šoninio vaizdo veidrodėlių gaubtai. Juodos („Black“) spalvos ženkleliai puikiai papildo šį įvaizdį.
SPUSTELĖKITE IR NAUDOKITE

SALONO DIZAINAS

Jaguae I-Pace Interior Design
Siekiant didesnio rafinuotumo pojūčio, visureigyje įrengta variklių garso izoliacijos sistema, taip pat dėl išmanaus išorės dizaino salone beveik nesigirdi vėjo keliamo triukšmo.
Prabangiame ir erdviame visiškai elektrinio visureigio „Jaguar I-PACE“ salone numatėme net 656 l erdvės įvairiems daiktams pasidėti.
Galite rinktis „Sports“ ar „Performance“ stiliaus sėdynes, taip pat įvairias jų apdailos medžiagas. Tvarioji „Kvadrat™“ medžiaga yra itin minkšta ir pasižyminti modernia išvaizda.

AUTOMOBILIAI, KURIUOS SMAGU VAIRUOTI IR PAPRASTA PRIŽIŪRĖTI

Rinkitės efektyvųjį „Jaguar“ visureigį ir džiaukitės elektrinio automobilio teikiamais privalumais – mažomis eksploatavimo sąnaudomis, nuline
tarša ir aštuonerių metų garantija.

SPECIFIKACIJOS VAŽIUOJANT ELEKTRINIU REŽIMU

GALIMAS NUVAŽIUOTI ATSTUMAS (IKI)

470 km**

Visiškai įkrovus bateriją, galima nuvažiuoti iki 470 km**.
Pasauliniu mastu suderintos lengvųjų automobilių bandymų procedūros (WLTP) rezultatas. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis, priklausomai nuo jūsų vairavimo stiliaus.

ĮKROVIMO LAIKAS

8,5valandos (-ų)**

Naudojant 11 kW kintamosios srovės (AC) įkroviklį, bateriją galima visiškai įkrauti vos per 8,5 valandos**. Taigi namuose automobilį galite visiškai įkrauti pernakt.
Rezultatas, gautas naudojant 11 kW kintamosios srovės (AC) buitinį įkroviklį.

IŠMETAMŲJŲ TERŠALŲ KIEKIS

0CO2

Neteršia aplinkos.

GREITĖJIMAS

4,8sekundės

Nuo 0 iki 100 km/h per 4,8 sekundės.

ĮRANGA

Jaguar I-Pace Features
Kvapą gniaužianti galia ir dinamiškumas. Neteršia aplinkos. Visiškai elektrinis miesto visureigis „Jaguar I-PACE“ yra vairuotojo poreikiams pritaikytas automobilis.
Jame gausu intuityvių ir lengvai valdomų sistemų, tokių kaip1 informacijos ir pramogų sistema „Pivi Pro“ bei „Amazon“ skaitmeninė asistentė „Alexa“, taip pat balsu valdomų funkcijų.
Visureigį „Jaguar I-PACE“ paprasta įkrauti tiek namuose, tiek kelyje. Sistema „Pivi Pro“1 parodys visas pakeliui esančias įkrovimo stoteles.

PASIRINKITE NORIMĄ MODELIO VERSIJĄ

MODELIO VERSIJA „JAGUAR I-PACE R-DYNAMIC HSE“

MODELIO VERSIJA „JAGUAR I-PACE R-DYNAMIC HSE“

 • LED matricos technologija pagrįsti priekiniai žibintai su išskirtinio dizaino dienos žibintais
 • 20 colių skersmens „Diamond Turned“ stiliaus ir kontrastingos „Gloss Dark Grey“ spalvos ratlankiai „Style 5068“
 • Fiksuotas panoraminis stoglangis
 • 16 krypčių elektra reguliuojamos šildomos ir vėsinamos priekinės sėdynės, vairuotojo sėdynė su atminties funkcija
 • „Meridian™“ garso sistema
MODELIO VERSIJA „JAGUAR I-PACE R-DYNAMIC SE“

MODELIO VERSIJA „JAGUAR I-PACE R-DYNAMIC SE“

 • LED priekiniai žibintai, išskirtinio dizaino dienos žibintai
 • 20 colių skersmens ratlankiai „Style 6007“, „Diamond Turned“ stiliaus apdaila
 • Konfigūruojamas salono apšvietimas
 • Apatinis jutiklinis ekranas
 • Belaidis mobiliųjų prietaisų įkroviklis
 • „Meridian™“ garso sistema
MODELIO VERSIJA „JAGUAR I-PACE R-DYNAMIC S“

MODELIO VERSIJA „JAGUAR I-PACE R-DYNAMIC S“

 • LED priekiniai žibintai
 • 19 colių skersmens „Diamond Turned“ stiliaus ir kontrastingos „Gloss Dark Grey“ spalvos ratlankiai „Style 5055“
 • „DuoLeather“ stiliaus sportinės sėdynės
 • Elektra valdomos bagažinės durelės
 • Paketas „Online Pack“ su duomenų planu2
MODELIO VERSIJA „JAGUAR I-PACE 400 SPORT“

MODELIO VERSIJA „JAGUAR I-PACE 400 SPORT“

 • LED matricos technologija pagrįsti priekiniai žibintai su išskirtinio dizaino dienos žibintais 
 • 22 colių skersmens „Diamond Turned“ stiliaus ir kontrastingos „Gloss Dark Grey“ spalvos ratlankiai „Style 5056“
 • „Windsor“ stiliaus oda aptrauktos „Performance“ stiliaus sėdynės
 • „Meridian™“ garso sistema
 • Paketas „Online Pack“ su duomenų planu2

SKAITYKITE DAUGIAU

MODELIO „JAGUAR I-PACE“ VERSIJOS

MODELIO „JAGUAR I-PACE“ VERSIJOS

Peržiūrėkite visas modelio versijas.
SPECIFIKACIJOS

SPECIFIKACIJOS

Peržiūrėkite faktus ir skaitinius duomenis.
GALERIJA

GALERIJA

Peržiūrėkite modelio „Jaguar I-PACE“ nuotraukas.

** Peržiūrėkite WLTP rezultatus.
Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai, gauti esant visiškai įkrautai baterijai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai ir priedai, pasirinktas maršrutas bei baterijos būklė. EV režimu nuvažiuojamo atstumo vertės nustatytos važiuojant serijine transporto priemone standartiniu maršrutu.

 • 2019 m. pelnė Pasaulio metų automobilio, Pasaulio metų automobilio dizaino ir Pasaulio žaliojo automobilio apdovanojimus.

** Įkrovimo trukmė priklauso nuo keleto veiksnių: baterijos amžiaus, būklės, temperatūros ir įkrovos lygio, taip pat nuo naudojamo įkroviklio ir kt.

Skystosios medžiagos tūris: matuojamas imituojant, kad bagažo erdvė yra pripildyta skysčio.

1Praėjus nustatytam pradiniam paslaugos teikimo laikotarpiui, navigacijos sistemos abonementą gali tekti pratęsti. Pasitarkite su savo „Jaguar“ pardavėju.

2Gali būti taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Apima vienų metų abonementą, kuris gali būti pratęsiamas, praėjus „Jaguar“ pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui.

I-PACE visureigyje įtaisytai 90 kWh baterijai suteikiama 8 metų arba 160 000 km (100 000 mylių) (priklausomai nuo to, kas įvyks pirmiau) garantija. Garantija galima pasinaudoti, jei nustatoma gamybos trūkumų arba sertifikuotasis „Jaguar“ pardavėjas nustato, kad baterijos naudingumas sumažėjo ir nesiekia 70 procentų.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos), arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

Prašome atkreipti dėmesį, kad pasirinkus alternatyvaus lygio apdailos variantus, gali būti pakeistos standartinės automobilio savybės. Standartinės savybės taip pat gali skirtis, priklausomai nuo įsigijimo šalies, pasirinkto variklio ir transmisijos tipų.

Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

Sistemų „Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, galimybės, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo konkrečios rinkos (dėl prieinamumo jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Jaguar“ pardavėją). Tam tikros sistemos veikia tik įsigijus abonementą, kurį reikia pratęsti, praėjus pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos.

„Meridian“ yra registruotasis prekės ženklas, priklausantis korporacijai „Meridian Audio Ltd.“. „Trifield“ ir „trijų laukų“ įtaisai yra korporacijos „Trifield Productions Ltd.“ prekės ženklai.