VISIŠKAI ELEKTRINIS „JAGUAR I-PACE“

VISIŠKAI ELEKTRINIS „JAGUAR I-PACE“

Apdovanojimų pelnęs visiškai elektrinis miesto visureigis. Erdvus, akį traukiantis automobilis su patogiai integruotomis sistemomis.
REGISTRUOTIS BANDOMAJAM VAŽIAVIMUI KAINOS IR BROŠIŪROS

„Jaguar I-PACE“- VISIŠKAI ELEKTRINĮ „Jaguar“ VISUREIGĮ

Naujausių technologijų galia čia puikiai dera su kasdieniu praktiškumu ir itin lengvu valdymu. 400 AG galia, iki 450 km. vienu krovimu įveikiamas atstumas, 100 km/h greitis- vos per 4,8 sekundes. Visa tai ir dar daugiau Jums suteiks išmaniausias visų laikų mūsų sukurtas „Jaguar“.

 • • Galimybė atpirkti Jūsų automobilį ir panaudoti jį kaip dalį naujo automobilio kainos.
 • • Lanksčios lizingo sąlygos.

 • Registruokitės ir išbandykite „I-PACE“ arba susisiekite su mumis ir „Jaguar“ komanda pateiks geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą.

  VALSTYBĖS PARAMA ELEKTROMOBILIAMS - 5000 EUR

  Iki 2022 m. birželio 1 d. galite teikti prašymus kompensacijoms gauti įsigijus naują elektromobilį - gyventojams kompensuojama 5000 eurų. Šiam tikslui iš Klimato kaitos programos skirta 5 mln. eurų. Visos paraiškos priimamos tik elektroniniu būdu per Aplinkos projektų valdymo informacinę sistemą (APVIS)

  ORIGINALŪS AKSESUARAI. GARANTUOTAS STILIUS.

  Suasmeninkite savo „Jaguar“ rinkdamiesi aksesuarus iš plataus asortimento, sukurto atsižvelgiant į stilių, praktiškumą bei universalumą.
  ATVYKSTANTYS AUTOMOBILIAI: 1
  Jaguar I-Pace
  SE EV400 2023
  2023 new Jaguar I-Pace Borasco Grey EV400 SE
  RIDA
  km
  VARIKLIO TIPAS
  bev
  VARIKLIO GALIA
  400 bhp
  KAINA
  104,446 €
  MĖNESINĖ ĮMOKA
  894 €
  PERŽIŪRĖTI DETALES

  EFEKTYVUSIS APDOVANOJIMŲ PELNĘS VISIŠKAI ELEKTRINIS MIESTO VISUREIGIS

  Pasaulio metų automobilio, Pasaulio metų automobilio dizaino ir Pasaulio žaliojo automobilio titulus pelnęs visureigis.* Visureigis „Jaguar I-PACE“, suprojektuotas kaip elektrinis automobilis ir pranokstantis elektriniams automobiliams keliamus lūkesčius, šiuo metu yra vienas geidžiamiausių modelių kelyje.


  DAUGIAU INFORMACIJOS APIE ELEKTRINIUS AUTOMOBILIUS

  IŠORĖS DIZAINAS

  Elegantiškas ir aerodinaminis dizainas. Įspūdingas „Jaguar“ automobiliams būdingų savybių, „FIA Formula E“ lenktyninių automobilių technologijų ir šiuolaikinio britiškojo dizaino derinys.

  SPUSTELĖKITE IR NAUDOKITE

  SALONO DIZAINAS

  Visureigis I-PACE, kurio erdviame salone patogiai integruotos įvairios sistemos, pasižymi klasikiniu „Jaguar“ automobiliams būdingu sportiškumu ir prabanga.

  Spustelėkite ir naudokite

  PRABANGOS POJŪTIS

  Salone patrauklūs rankų darbo elementai pabrėžia interjero prabangos įspūdį. Akį traukia prabangūs apdailos elementai ir subtilios kontrastingos dvigubos siūlės. Naktį ryškus baltos spalvos apšvietimas pabrėžia išskirtines salono detales.

  TYLUS RAFINUOTUMAS

  Automobilio salone jausitės lyg ramybės oazėje, atskirtoje nuo aplinkinio pasaulio. Siekiant didesnio rafinuotumo pojūčio, visureigyje įrengta variklių garso izoliacijos sistema. Dėl išmanaus išorės dizaino, salone beveik nesigirdi vėjo keliamo triukšmo.

  ERDVUS SALONAS

  Prabangiame ir erdviame visiškai elektrinio visureigio I-PACE salone „Jaguar“ dizainerių komanda numatė itin daug vietos įvairiems daiktams pasidėti.

  SĖDYNIŲ VARIANTAI

  Automobilyje svarbi ne tik erdvė, bet ir komfortas bei ergonomika. Visureigyje I-PACE gali būti įtaisytos sportinės („Sports“) arba „Performance“ stiliaus sėdynės. Nesvarbu, kurias sėdynes pasirinksite, galėsite rinktis iš įvairių apdailos medžiagų ir spalvų variantų.

  AUTOMOBILIAI, KURIUOS SMAGU VAIRUOTI IR PAPRASTA PRIŽIŪRĖTI

  Rinkitės aplinkos neteršiantį elektrinį „Jaguar“ modelį ir prisidėkite prie aplinkos tausojimo.

  PRAKTIŠKAS IR<br> EKONOMIŠKAS

  PRAKTIŠKAS IR
  EKONOMIŠKAS

  Suprojektuotas atsižvelgus į jūsų poreikius, o ne į technologijų prieinamumą. Mėgaukitės ne tik itin maloniu vairavimu, bet ir patogiai įkraukite automobilio bateriją namuose.
  ELEKTRINIU REŽIMU GALIMA NUVAŽIUOTI IKI 470 KM (292 MYLIŲ)<sup>††</sup>

  ELEKTRINIU REŽIMU GALIMA NUVAŽIUOTI IKI 470 KM (292 MYLIŲ)††

  WLTP rezultatai patvirtino, kad visiškai įkrautu visureigiu „Jaguar I-PACE“ galima nuvažiuoti iki 470 km (292 mylių)††. Apskaičiuokite realiomis sąlygomis galimą nuvažiuoti atstumą, naudodamiesi elektriniu režimu nuvažiuojamo atstumo skaitikliu, ir sužinokite, kaip pailginti galimą nuvažiuoti atstumą.
  PER 15 MINUČIŲ BATERIJĄ ĮKRAUSITE TIEK, KAD GALĖSITE NUVAŽIUOTI IKI 127 KM (78 MYLIŲ)**

  PER 15 MINUČIŲ BATERIJĄ ĮKRAUSITE TIEK, KAD GALĖSITE NUVAŽIUOTI IKI 127 KM (78 MYLIŲ)**

  Norėdami visiškai įkrauti bateriją, palikite ją krautis pernakt. Jums ilsintis, visureigis I-PACE įkraunamas, kad kitą rytą ir vėl galėtumėte leistis į kelią. Prireikus, kelionėje automobilį galima įkrauti sparčiojo įkrovimo stotelėje.
  MAŽOS EKSPLOATAVIMO SĄNAUDOS IR PASKATOS

  MAŽOS EKSPLOATAVIMO SĄNAUDOS IR PASKATOS

  Nusprendus įsigyti elektrinį automobilį, jums gali būti taikomos mokesčių lengvatos, subsidijos ir kitos paskatos. Be to, galėsite džiaugtis mažesnėmis degalų ir automobilio priežiūros išlaidomis. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie jums taikomas lengvatas ir paskatas, apsilankykite vietos valdžios institucijų interneto svetainėse.
  GARANTIJA – 8 METŲ ARBA 160 000 KM (100 000 MYLIŲ)

  GARANTIJA – 8 METŲ ARBA 160 000 KM (100 000 MYLIŲ)

  Visureigyje I-PACE įtaisytai baterijai, suprojektuotai užtikrinti maksimalų efektyvumą ne vienus metus, suteikiama 8 metų garantija. Baterija sukurta taip, kad jos tarnavimo laikotarpis būtų ilgesnis nei paties automobilio.

  PAGRINDINĖS SAVYBĖS

  ELEKTRINĖ VAROS SISTEMA

  ELEKTRINĖ VAROS SISTEMA

  I-PACE – neabejotinai vairuotojo poreikiams pritaikytas automobilis. 696 Nm sukimo momentą generuojantys elektros varikliai ir beveik tobulas masės paskirstymas užtikrina sportinio visureigio veržlumą.
  TECHNOLOGIJOS

  TECHNOLOGIJOS

  Mūsų naujoji informacijos ir pramogų sistema „Pivi Pro“1 akimirksniu pateiks visą svarbią informaciją. Kurdami šią intuityviąją sistemą, įkvėpimo sėmėmės iš išmaniųjų telefonų.
  PRAKTIŠKAS IR SAUGUS

  PRAKTIŠKAS IR SAUGUS

  Suprojektuotas optimaliam saugumui užtikrinti. Visureigyje I-PACE netrūksta vairuotojui skirtų pagalbinių sistemų, kurios užtikrins jūsų ir jūsų keleivių saugumą.
  VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS SISTEMOS

  PASIRINKITE NORIMĄ MODELIO VERSIJĄ

  Raskite jūsų poreikius labiausiai atitinkančią modelio versiją, įskaitant „I-PACE Black“.

  MODELIO VERSIJA „I-PACE S“

  MODELIO VERSIJA „I-PACE S“

  • LED priekiniai žibintai
  • 18 colių skersmens ratlankiai „Style 1022“
  • „Luxtec“ medžiaga aptrauktos sportinės sėdynės
  • Oda aptrauktas vairas
  • Paketas „Online Pack“ su duomenų planu2
  MODELIO VERSIJA „I-PACE SE“

  MODELIO VERSIJA „I-PACE SE“

  • „Premium“ klasės LED priekiniai žibintai su išskirtinio dizaino dienos žibintais
  • 20 colių skersmens ratlankiai „Style 6007“
  • „DuoLeather“ stiliaus sportinės sėdynės
  • Elektra valdomas bagažinės dangtis
  • Šildomi elektra valdomi ir užlenkiami šoninio vaizdo veidrodėliai su atminties funkcija ir nuotoliniu būdu įjungiamais žibintais (automatiškai temdomas veidrodėlis vairuotojo pusėje)
  MODELIO VERSIJA „I-PACE HSE“

  MODELIO VERSIJA „I-PACE HSE“

  • LED matricos technologija pagrįsti priekiniai žibintai su išskirtinio dizaino dienos žibintais
  • 20 colių skersmens ratlankiai „Style 5068“, „Diamond Turned“ stiliaus ir kontrastingo „Gloss Dark Grey“ stiliaus apdaila
  • „Windsor“ stiliaus oda aptrauktos sportinės sėdynės
  • 16 krypčių elektra reguliuojamos šildomos ir vėsinamos priekinės sėdynės, vairuotojo sėdynė su atminties funkcija
  • Erdvinio garso sistema „Meridian 3D Surround Sound“
  MODELIO VERSIJA „I-PACE BLACK“

  MODELIO VERSIJA „I-PACE BLACK“

  • Fiksuotas panoraminis stoglangis
  • Tamsinti stiklai
  • Išorės paketas „Black Exterior Pack“
  • 20 colių skersmens ratlankiai „Style 5068“, „Gloss Black“ stiliaus apdaila
  • „Ebony“ spalvos sėdynės ir lubų apmušalai

  SKAITYKITE DAUGIAU

  PAGRINDINĖS SAVYBĖS

  PAGRINDINĖS SAVYBĖS

  Visiškai elektrinis efektyvusis miesto visureigis.
  SUSIPAŽINKITE SU PAGRINDINĖMIS SAVYBĖMIS
  MODELIO „JAGUAR I-PACE“ VERSIJOS

  MODELIO „JAGUAR I-PACE“ VERSIJOS

  Peržiūrėkite visas modelio versijas.
  PERŽIŪRĖKITE MODELIO VERSIJAS
  SPECIFIKACIJOS

  SPECIFIKACIJOS

  Peržiūrėkite faktus ir skaitinius duomenis.
  PERŽIŪRĖKITE TECHNINES SPECIFIKACIJAS
  PAPILDOMA ĮRANGA IR PRIEDAI

  PAPILDOMA ĮRANGA IR PRIEDAI

  Pritaikykite modelį „Jaguar I-PACE“ pagal asmeninius poreikius.
  PERŽIŪRĖKITE PAPILDOMAI UŽSAKOMĄ ĮRANGĄ IR PRIEDUS

  ††Peržiūrėkite WLTP rezultatus.
  Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai, gauti esant visiškai įkrautai baterijai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai ir priedai, pasirinktas maršrutas bei baterijos būklė. Elektriniu režimu nuvažiuojamo atstumo vertės nustatytos važiuojant serijine transporto priemone standartiniu maršrutu.

  2019 m. pelnė Pasaulio metų automobilio, Pasaulio metų automobilio dizaino ir Pasaulio žaliojo automobilio apdovanojimus.
  *Naudojant 100 kW nuolatinės srovės spartųjį įkroviklį. Įkrovimo trukmė priklauso nuo keleto veiksnių: baterijos amžiaus, būklės, temperatūros ir įkrovos lygio, taip pat nuo naudojamo įkroviklio ir kt.

  1Praėjus nustatytam pradiniam paslaugos teikimo laikotarpiui, navigacijos sistemos abonementą gali tekti pratęsti. Pasitarkite su savo „Jaguar“ pardavėju.
  2Gali būti taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Apima vienų metų abonementą, kuris gali būti pratęsiamas, praėjus „Jaguar“ pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui.

  I-PACE visureigyje įtaisytai 90 kWh baterijai suteikiama 8 metų arba 160 000 km (100 000 mylių) (priklausomai nuo to, kas įvyks pirmiau) garantija. Garantija galima pasinaudoti, jei nustatoma gamybos trūkumų arba sertifikuotasis „Jaguar“ pardavėjas nustato, kad baterijos naudingumas sumažėjo ir nesiekia 70 procentų.

  Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos), arba, norint ją užsakyti, gali tekti sumontuoti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

  Prašome atkreipti dėmesį, kad pasirinkus alternatyvius apdailos lygius, gali būti pakeistos standartinės automobilio savybės. Standartinės savybės taip pat gali skirtis, priklausomai nuo įsigijimo šalies, pasirinkto variklio ir transmisijos tipų.

  Automobilyje įdiegtos sistemos vairuotojų turi būti naudojamos tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

  Sistemų „Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, galimybės, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo konkrečios rinkos (dėl prieinamumo jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Jaguar“ pardavėją). Tam tikros sistemos veikia tik įsigijus abonementą, kurį reikia pratęsti, praėjus pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos.​ ​

  „Meridian“ yra registruotasis prekės ženklas, priklausantis korporacijai „Meridian Audio Ltd.“. „Trifield“ ir „trijų laukų“ įtaisai yra korporacijos „Trifield Productions Ltd.“ prekės ženklai.