VISIŠKAI ELEKTRINIAI IR HIBRIDINIAI „JAGUAR“ AUTOMOBILIAI

Atraskite jums geriausiai tinkantį našumo ir efektyvumo derinį.

Mūsų visiškai elektriniai ir hibridiniai automobiliai su išmaniosiomis sistemomis pasižymi legendiniu „Jaguar“ automobiliams būdingu efektyvumu ir moderniu dizainu.

VISIŠKAI ELEKTRINIAI AUTOMOBILIAI (BEV)

JAGUAR I-PACE

Pirmasis mūsų sukurtas visiškai elektrinis miesto visureigis „Jaguar I-PACE“ pasižymi itin patraukliu dizainu ir sportiniams automobiliams būdingu efektyvumu, o nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja vos per 4,8 sekundės (0–60 mph per 4,5 sekundės). Be to, šis automobilis beveik nekelia triukšmo ir neteršia aplinkos.
JAGUAR I-PACE

ĮKRAUNAMIEJI HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI (PHEV)

MODELIS „JAGUAR F‑PACE“

MODELIS „JAGUAR F‑PACE“

Mūsų prabangiajame miesto visureigyje dera įkraunamiesiems hibridiniams automobiliams būdingas efektyvumas, kasdienis praktiškumas, akį traukiantis dizainas ir sportiniams automobiliams būdingas manevringumas.
MODELIS „JAGUAR E-PACE“

MODELIS „JAGUAR E-PACE“

Šiame modelyje dera įkraunamojo hibridinio automobilio privalumai ir kompaktiško miesto visureigio savybės. Visureigyje „Jaguar E-PACE“ dera itin patrauklus dizainas, manevringumas ir dinamiškas vairavimo pojūtis.

PUSIAU HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI (MHEV)

MODELIS „JAGUAR F‑PACE“

MODELIS „JAGUAR F‑PACE“

Pusiau hibridinė varos sistema, prabanga ir efektyvumas. Visureigyje „Jaguar F-PACE“ dera kasdienis praktiškumas, dinamiškas valdymas ir akį traukiantis dizainas.
MODELIS „JAGUAR E-PACE“

MODELIS „JAGUAR E-PACE“

Mūsų pirmasis kompaktiškas miesto visureigis su akį traukiančiais tiek išorės, tiek salono dizaino elementais ir pusiau hibridine varos sistema pasižymi sportiniams automobiliams būdingu manevringumu bei kasdieniu efektyvumu.
MODELIS „JAGUAR XE“

MODELIS „JAGUAR XE“

Pusiau hibridinė varos sistema suteikia mūsų pažangiausiam ir itin galingam sportiniam sedanui dar daugiau efektyvumo bei rafinuotumo.
MODELIS „JAGUAR XF“

MODELIS „JAGUAR XF“

Prabangus verslo klasės sedanas, pasižymintis išskirtiniu dizainu ir dinamišku važiavimu. Nuo šiol galite rinktis ir pusiau hibridinę šio modelio versiją, kurią vairuodami galėsite mėgautis dar didesniu efektyvumu kiekvienoje kelionėje.

Automobilių gamintojas „Jaguar Land Rover Limited“ nuolat ieško būdų, kaip pagerinti savo automobilių, jų dalių ir priedų specifikacijas, dizainą bei gamybą. Nuolat atliekame pakeitimus ir pasiliekame teisę juos atlikti be išankstinio pranešimo.