ELEKTRINIŲ AUTOMOBILIŲ ĮKROVIMAS NAMUOSE

Pradėkite kiekvieną dieną su visiškai įkrautu automobiliu.

Savąjį „Jaguar“ automobilį lengvai įkrausite namuose. Tiesiog prijunkite automobilį krautis vakare (visai kaip savo mobilųjį telefoną), o ryte sėskite jau prie visiškai įkrauto automobilio vairo ir leiskitės į kelią.

ĮKROVIKLIAI, SKIRTI NAUDOTI NAMUOSE

Kad automobilį greitai įkrautumėte namuose, rekomenduojame įsigyti specialistų montuojamą buitinį įkroviklį (sieninį įkroviklį ar buitinę įkrovimo stotelę).


Buitiniai įkrovikliai paprastai montuojami privačioje stovėjimo vietoje, pavyzdžiui, ties įvažiavimu į garažą ar garaže, ir prijungiami prie namų elektros instaliacijos. Kreipkitės į pasirinktą buitinių įkroviklių tiekėją ir sužinokite, ar jūsų namuose galima sumontuoti automobiliui skirtą įkroviklį.

PARUOŠTAS KELIONEI IŠ PAT RYTO

PARUOŠTAS KELIONEI IŠ PAT RYTO

Prijungę prie 7 kW buitinio įkroviklio, elektrinį automobilį visiškai įkrausite pernakt, o per maždaug 60 minučių automobilio bateriją įkrausite tiek, kad galėsite nuvažiuoti iki 35 km (22 mylių)1.
SUTAUPYKITE KIEKVIENĄ MĖNESĮ

SUTAUPYKITE KIEKVIENĄ MĖNESĮ

Įkrauti automobilį namuose ne tik patogu, bet ir kainuoja mažiau, nes vienam kilometrui nuvažiuoti sunaudojama elektros energija kainuoja pigiau nei benzinas ar dyzelinas. Be to, įkrovimo kainą dar labiau sumažinsite pasirinkę naktinį elektros tarifą ir prijungę automobilį krautis naktį.
KOKYBĖS GARANTIJA

KOKYBĖS GARANTIJA

Visuotinai pripažintų tiekėjų siūlomi buitiniai įkrovikliai yra skirti naudoti įvairiomis oro sąlygomis.

ELEKTRINIŲ IR ĮKRAUNAMŲJŲ HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ ĮKROVIMAS NAMUOSE

VISIŠKAI ELEKTRINIŲ AUTOMOBILIŲ ĮKROVIMAS<sup>1</sup>*

VISIŠKAI ELEKTRINIŲ AUTOMOBILIŲ ĮKROVIMAS1*

Duomenys gauti naudojant 7 kW buitinį įkroviklį ir įkrovus modelį „Jaguar I-PACE“ tiek, kad būtų galima nuvažiuoti 470 km (292 mylias).

  • Su 7 kW buitiniu kintamosios srovės (AC) įkrovikliu automobilį galėsite įkrauti per maždaug 12,75 valandos. Per 60 minučių (ar kiek ilgiau) automobilį įkrausite tiek, kad galėsite nuvažiuoti iki 35 km (22 mylių).
ĮKRAUNAMŲJŲ HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ ĮKROVIMAS<sup>1</sup>**

ĮKRAUNAMŲJŲ HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ ĮKROVIMAS1**

Duomenys gauti naudojant 7 kW buitinį įkroviklį ir įkrovus modelį „Jaguar E-PACE“ tiek, kad būtų galima nuvažiuoti 55 km (34 mylias).

  • Su 7 kW buitiniu kintamosios srovės (AC) įkrovikliu automobilį galėsite įkrauti nuo 0 iki 80 proc. per maždaug 1 val. 24 min.

BUITINIO ĮKROVIKLIO MONTAVIMAS

1. PASIRINKITE NORIMĄ TIEKĖJĄ

1. PASIRINKITE NORIMĄ TIEKĖJĄ

Norėdami įsigyti buitinį įkroviklį, pasirinkite norimą buitinių įkroviklių tiekėją. Pagalbos galite kreiptis į savo „Jaguar“ pardavėją.
2. TINKAMUMO ĮVERTINIMAS

2. TINKAMUMO ĮVERTINIMAS

Pasirinktas tiekėjas susisieks su jumis telefonu ar internetu ir įvertins, ar jūsų namuose gali būti sumontuotas sieninis įkroviklis.
3. SUSITARIAMA DĖL MONTAVIMO DATOS

3. SUSITARIAMA DĖL MONTAVIMO DATOS

Su pasirinktu tiekėju suderinama montavimo diena. Jei atitinkate nustatytus reikalavimus ir galite pasinaudoti valstybės teikiamu montavimo darbų finansavimu, viskuo pasirūpins jūsų pasirinktas tiekėjas.
4. MONTAVIMAS IR IŠBANDYMAS

4. MONTAVIMAS IR IŠBANDYMAS

Sutartą montavimo dieną jūsų pasirinktas tiekėjas sumontuos sieninį įkroviklį jūsų namuose ir paaiškins, kaip juo naudotis.

AUTOMOBILĮ TAIP PAT GALITE PRIJUNGTI PRIE BUITINIO KIŠTUKINIO LIZDO

Išvykę iš namų ilgesniam laikui ir neturėdami galimybės naudotis buitiniu įkrovikliu, automobilį, nors ir šiek tiek lėčiau, galėsite įkrauti prijungę prie buitinio kištukinio lizdo. Norėdami tai padaryti, naudokite papildomai užsakomą „Mode 2“ tipo „Jaguar“ krovimo laidą.

VISIŠKAI ELEKTRINIAI IR HIBRIDINIAI „JAGUAR“ AUTOMOBILIAI

Ženkite į „Jaguar“ elektrinių automobilių pasaulį ir rinkitės iš didelio visiškai elektrinių bei hibridinių automobilių asortimento.
VISIŠKAI ELEKTRINIAI IR HIBRIDINIAI „JAGUAR“ AUTOMOBILIAI

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE ELEKTRINIUS AUTOMOBILIUS

AUTOMOBILIO ĮKROVIMAS

AUTOMOBILIO ĮKROVIMAS

Sužinokite, kaip galite įkrauti savo visiškai elektrinį ar įkraunamąjį hibridinį automobilį (PHEV) tiek namuose, tiek kelyje.
VIEŠOSIOS ĮKROVIMO STOTELĖS

VIEŠOSIOS ĮKROVIMO STOTELĖS

Plečiantis viešųjų įkrovimo stotelių tinklui, įkrauti automobilio bateriją tampa vis lengviau.

1Įkrovimo trukmė priklauso nuo keleto veiksnių, pavyzdžiui, baterijos būklės ir įkrovos laiko, baterijos temperatūros ir faktinio naudojimo.


* Oficialiai nustatytos degalų sąnaudos: N/A (netaikoma); I-PACE visureigio duomenys kWh/100 km (mylių): Bendrosios – 22,0-25,2 (35,4-40,5). CO2 Išmetamų teršalų kiekis – 0 g/km. Elektriniu režimu nuvažiuojamas atstumas – iki 470 km (292 mylių). Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai, gauti esant visiškai įkrautai baterijai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai ir priedai, pasirinktas maršrutas bei baterijos būklė. EV režimu nuvažiuojamo atstumo vertės nustatytos važiuojant serijine transporto priemone standartiniu maršrutu.


Peržiūrėkite modelio „I-PACE“ WLTP rezultatus


** Oficialiai nustatytos modelio E-PACE PHEV degalų sąnaudos, l/100 km (mpg): Bendrosios – 1,4 - 1,6. Išmetamo CO2 kiekis 33 g/km. Elektriniu režimu nuvažiuojamas atstumas – iki 60 km. Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai, gauti esant visiškai įkrautai baterijai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Išmetamo CO2 kiekio, degalų sąnaudų, sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai ir priedai, pasirinktas maršrutas bei baterijos būklė. EV režimu nuvažiuojamo atstumo vertės nustatytos važiuojant serijine transporto priemone standartiniu maršrutu.


Peržiūrėkite modelio „E-PACE“ WLTP rezultatus