ELEKTRINIŲ AUTOMOBILIŲ ĮKROVIMAS VIEŠOSIOSE ĮKROVIMO STOTELĖSE

ELEKTRINIŲ AUTOMOBILIŲ ĮKROVIMAS VIEŠOSIOSE ĮKROVIMO STOTELĖSE

Toliau pateikiame informaciją apie automobilių įkrovimą kelyje.

Įkrauti visiškai elektrinį ar įkraunamąjį hibridinį automobilį namuose yra patogiausia. Visgi viešųjų įkrovimo stotelių tinklas nuolat plečiasi, jų galima rasti ir itin atokiose vietovėse ar degalinėse, todėl įkrauti automobilį kelyje tampa vis paprasčiau.

KINTAMOSIOS IR NUOLATINĖS SROVĖS ĮKROVIMO STOTELĖS – PATOGU IR GREITA

Visiškai elektriniai ir įkraunamieji hibridiniai automobiliai gali būti jungiami prie dviejų tipų įkrovimo stotelių:
kintamosios srovės (AC) įkrovimo stotelių, kurios paprastai įrengiamos prie prekybos centrų, sporto klubų ir automobilių stovėjimo aikštelėse;
nuolatinės srovės (DC) sparčiojo įkrovimo stotelių, kurios įrengiamos ties autostradomis ir viešojo naudojimo keliais.

ĮKROVIMO TRUKMĖ NAUDOJANTIS KINTAMOSIOS SROVĖS (AC) ĮKROVIMO STOTELE*

ĮKROVIMO TRUKMĖ NAUDOJANTIS KINTAMOSIOS SROVĖS (AC) ĮKROVIMO STOTELE*

  • Visiškai elektrinį modelį „Jaguar I-PACE“ per maždaug 60 minučių įkrausite tiek, kad galėsite nuvažiuoti iki 35 km (22 mylių)
  • 0–80 % – per maždaug 1 val. 24 min. („Jaguar E‑PACE PHEV“)
  • 0–80 % – per maždaug 1 val. 40 min. („Jaguar F‑PACE PHEV“)
  • Visiškai elektriniai ir įkraunamieji hibridiniai „Jaguar“ automobiliai pristatomi su krovimo laidu, skirtu kintamosios srovės (AC) viešosioms įkrovimo stotelėms ir sieniniams įkrovikliams
ĮKROVIMO TRUKMĖ NAUDOJANTIS NUOLATINĖS SROVĖS (DC) ĮKROVIMO STOTELE*

ĮKROVIMO TRUKMĖ NAUDOJANTIS NUOLATINĖS SROVĖS (DC) ĮKROVIMO STOTELE*

  • Prijungus prie 50 kW nuolatinės srovės (DC) sparčiojo įkrovimo stotelės, visiškai elektrinis modelis „Jaguar I-PACE“ per maždaug 15 minučių įkraunamas tiek, kad galima nuvažiuoti iki 62 km (39 mylių). Naudojantis 100 kW nuolatinės srovės (DC) sparčiojo įkrovimo stotele, automobilis per maždaug 15 minučių įkraunamas tiek, kad galima nuvažiuoti iki 127 km (78 mylių)
  • „Jaguar“ įkraunamuosius hibridinius automobilius nuo 0 iki 80 proc. įkrausite per maždaug 30 minučių

ATSISKAITYMAS UŽ ĮKROVIMĄ

Kai kuriomis įkrovimo stotelėmis galima naudotis nemokamai, o jei ši paslauga yra mokama, už įkrovimą daugumoje stotelių galima atsiskaityti naudojantis mobiliosiomis programėlėmis, nario paskyra arba tiesiog bekontakte banko kortele. Įkrovimo kainą viešosiose įkrovimo stotelėse paprastai sudaro pradinis prisijungimo mokestis, valandinė įkrovimo kaina ir (arba) kaina už faktiškai sunaudotą elektros energiją (kaina už kWh).


Rekomenduojame pasidomėti daugiau nei vienu įkrovimo paslaugų teikėju, kad žinotumėte, kur pasirinktame maršrute yra įrengtos įkrovimo stotelės ir kokie yra numatyti mokėjimo būdai, ypač jei vykstate į užsienį.

VISIŠKAI ELEKTRINIAI IR HIBRIDINIAI „JAGUAR“ AUTOMOBILIAI

Ženkite į „Jaguar“ elektrinių automobilių pasaulį ir rinkitės iš didelio visiškai elektrinių bei hibridinių automobilių asortimento.

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE ELEKTRINIUS AUTOMOBILIUS

AUTOMOBILIO ĮKROVIMAS

AUTOMOBILIO ĮKROVIMAS

Sužinokite, kaip galite įkrauti savo visiškai elektrinį ar įkraunamąjį hibridinį automobilį (PHEV) tiek namuose, tiek kelyje.
ĮKROVIMAS NAMUOSE

ĮKROVIMAS NAMUOSE

Norėdami pradėti dieną su kelionei paruoštu visiškai elektriniu ar PHEV automobiliu, įkraukite jį namuose.
MAŽOS EKSPLOATAVIMO SĄNAUDOS

MAŽOS EKSPLOATAVIMO SĄNAUDOS

Nuo mokesčių lengvatų ir paskatų iki mažesnių eksploatavimo sąnaudų – su elektriniu automobiliu sutaupysite kasdien.

Automobilių gamintojas „Jaguar Land Rover Limited“ nuolat ieško būdų, kaip pagerinti savo automobilių, jų dalių ir priedų specifikacijas, dizainą bei gamybą. Nuolat atliekame pakeitimus ir pasiliekame teisę juos atlikti be išankstinio pranešimo.


* Įkrovimo trukmė priklauso nuo keleto veiksnių, pavyzdžiui, baterijos būklės ir įkrovos laiko, baterijos temperatūros ir faktinio naudojimo.


1 Sistemos „InControl“ funkcijos ir jų veikimas priklauso nuo konkrečios rinkos – dėl prieinamumo jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į vietinį pardavėją. Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti.


Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.