DAUGIAU INFORMACIJOS APIE VISIŠKAI ELEKTRINIUS AUTOMOBILIUS

Neįtikėtinas efektyvumas. Neteršia aplinkos.

Mūsų rafinuotas visiškai elektrinis miesto visureigis „Jaguar I-PACE“ yra itin tylus, pasižymi sportiniams automobiliams būdingu efektyvumu ir neteršia aplinkos.

KAIP VEIKIA VISIŠKAI ELEKTRINIAI AUTOMOBILIAI?

KAIP VEIKIA VISIŠKAI ELEKTRINIAI AUTOMOBILIAI?

Visiškai elektriniai „Jaguar“ automobiliai yra varomi dviejų elektros variklių ir baterijos. Šių automobilių baterija įkraunama naudojant išorinį maitinimo šaltinį ir regeneracinę stabdžių sistemą, taigi jie nenaudoja benzino ar dyzelino ir neteršia aplinkos.
KODĖL JAIS PAPRASTA NAUDOTIS?

KODĖL JAIS PAPRASTA NAUDOTIS?

Visiškai įkrautas miesto visureigis „Jaguar I-PACE“ su 90 kWh baterija gali nuvažiuoti iki 470 km (292 mylių) atstumą*††. Prijungę automobilį prie buitinio įkroviklio ar kištukinio lizdo, jį lengvai įkrausite per naktį. Be to, plečiantis viešųjų įkrovimo stotelių tinklui, įkrauti elektrinius automobilius kaip niekad paprasta.
AR ELEKTRINĮ AUTOMOBILĮ SMAGU VAIRUOTI?

AR ELEKTRINĮ AUTOMOBILĮ SMAGU VAIRUOTI?

Visiškai elektriniai automobiliai yra neįtikėtinai tylūs, pasižymi itin staigiu įsibėgėjimu ir sklandžiu pavarų perjungimu. Siekdami užtikrinti sportiniams automobiliams būdingą manevringumą, automobilių bateriją įtaisėme tarp ašių, taigi šių automobilių svorio centras yra žemiau, o svorio pasiskirstymas yra tolygesnis. Su visiškai elektriniu miesto visureigiu „Jaguar I-PACE“ nuo 0 iki 100 km/h (0–60 mph) įsibėgėsite vos per 4,8 sekundės (4,5 sekundės).

KAIP ĮKRAUNAMAS VISIŠKAI ELEKTRINIS AUTOMOBILIS?

Visiškai elektrinį automobilį galima įkrauti prijungus prie namuose specialistų sumontuoto buitinio įkroviklio, kištukinio lizdo, taip pat viešųjų įkrovimo stotelių, kurios paprastai įrengiamos prie sporto klubų, prekybos centrų, degalinėse ir kt.

ĮKROVIMO TRUKMĖ KRAUNANT NAMUOSE<sup>1</sup>

ĮKROVIMO TRUKMĖ KRAUNANT NAMUOSE1

• Su 7 kW buitiniu kintamosios srovės (AC) įkrovikliu automobilį galėsite įkrauti per maždaug 12,75 valandos. Per 60 minučių (ar kiek ilgiau) automobilį įkrausite tiek, kad galėsite nuvažiuoti iki 35 km (22 mylių)
• Prijungę automobilį prie kištukinio lizdo, jį įkrausite per maždaug 48 valandas. Per 60 minučių (ar kiek ilgiau) automobilį įkrausite tiek, kad galėsite nuvažiuoti iki 8 km (5 mylių)
ĮKROVIMO TRUKMĖ KRAUNANT VIEŠOSIOSE ĮKROVIMO STOTELĖSE<sup>1</sup>

ĮKROVIMO TRUKMĖ KRAUNANT VIEŠOSIOSE ĮKROVIMO STOTELĖSE1

• 7 kW kintamosios srovės (AC) viešojoje įkrovimo stotelėje per 60 minučių (ar kiek ilgiau) automobilį įkrausite tiek, kad galėsite nuvažiuoti iki 35 km (22 mylių)
• 50 kW viešojoje sparčiojo įkrovimo (nuolatinės srovės, DC) stotelėje per 15 minučių (ar kiek ilgiau) automobilį įkrausite tiek, kad galėsite nuvažiuoti iki 62 km (39 mylių)
• 100 kW viešojoje sparčiojo įkrovimo (nuolatinės srovės, DC) stotelėje per 15 minučių (ar kiek ilgiau) automobilį įkrausite tiek, kad galėsite nuvažiuoti iki 127 km (78 mylių)
KAS TURI ĮTAKOS GALIMAM NUVAŽIUOTI ATSTUMUI?

KAS TURI ĮTAKOS GALIMAM NUVAŽIUOTI ATSTUMUI?

Visiškai elektriniame automobilyje baterija yra vienintelis maitinimo šaltinis. Taigi galimam nuvažiuoti atstumui įtakos turi įvairūs veiksniai, pavyzdžiui, jūsų vairavimo stilius, salone naudojama įranga ir aplinkos sąlygos.
AR VAIRUODAMAS (-A) VISIŠKAI ELEKTRINĮ AUTOMOBILĮ SUTAUPYSIU PINIGŲ?

AR VAIRUODAMAS (-A) VISIŠKAI ELEKTRINĮ AUTOMOBILĮ SUTAUPYSIU PINIGŲ?

Mažesnės eksploatavimo sąnaudos, mažesnė elektros energijos kaina (palyginti su benzinu ar dyzelinu), mokesčių lengvatos yra tik keli visiškai elektrinių automobilių privalumai, įrodantys, kad pasirinkę tokį automobilį sutaupysite kasmet.
KIEK LAIKO GALIOJA BATERIJAI SUTEIKIAMA GARANTIJA?

KIEK LAIKO GALIOJA BATERIJAI SUTEIKIAMA GARANTIJA?

„Jaguar I-PACE“ visureigyje įtaisytai baterijai suteikiama 8 metų arba 160 000 km (100 000 mylių) (priklausomai nuo to, kas įvyks pirmiau) visapusiška garantija.

Kurį variantą rinksitės Jūs?

Atsakykite į 5 klausimus apie jūsų vairavimo įpročius ir sužinokite, kuris automobilis jums tinkamiausias – dyzelinis, benzininis ar elektrinis.

JAGUAR I-PACE

Mūsų pirmasis visiškai elektrinis miesto visureigis. Miesto visureigis „Jaguar I-PACE“ pasižymi itin patraukliu dizainu ir sportiniams automobiliams būdingu efektyvumu, o nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja vos per 4,8 sekundės (0–60 mph per 4,5 sekundės). Be to, šis automobilis beveik nekelia triukšmo ir neteršia aplinkos.
JAGUAR I-PACE

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE ELEKTRINIUS AUTOMOBILIUS

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE ĮKRAUNAMUOSIUS HIBRIDINIUS AUTOMOBILIUS

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE ĮKRAUNAMUOSIUS HIBRIDINIUS AUTOMOBILIUS

Elektrinis režimas kelionėms mieste ir benzininio variklio teikiami privalumai tolimesnėse kelionėse.
DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PUSIAU HIBRIDINIUS AUTOMOBILIUS

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PUSIAU HIBRIDINIUS AUTOMOBILIUS

Automobiliuose su pusiau hibridine varos sistema pakartotinai panaudojama stabdant susidaranti kinetinė energija, kuri paprastai yra prarandama. Sukaupta energija naudojama benzininio ar dyzelinio variklio sukimo momentui išlaikyti.

Automobilių gamintojas „Jaguar Land Rover Limited“ nuolat ieško būdų, kaip pagerinti savo automobilių, jų dalių ir priedų specifikacijas, dizainą bei gamybą. Nuolat atliekame pakeitimus ir pasiliekame teisę juos atlikti be išankstinio pranešimo.


* Oficialiai nustatytos degalų sąnaudos: N/A (netaikoma); I-PACE visureigio duomenys kWh/100 km (mylių): Bendrosios – 22,0–25,2 (35,4–40,5). CO2 Išmetamų teršalų kiekis – 0 g/km. Elektriniu režimu nuvažiuojamas atstumas – iki 470 km (292 mylių). Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai, gauti esant visiškai įkrautai baterijai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai ir priedai, pasirinktas maršrutas bei baterijos būklė. EV režimu nuvažiuojamo atstumo vertės nustatytos važiuojant serijine transporto priemone standartiniu maršrutu.


Peržiūrėkite modelio „I-PACE“ WLTP rezultatus


1Įkrovimo trukmė priklauso nuo keleto veiksnių, pavyzdžiui, baterijos būklės ir įkrovos laiko, baterijos temperatūros ir faktinio naudojimo.


Išmetamo CO2 kiekio, degalų sąnaudų, sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratlankiai ir priedai.