PROGRAMĖLĖS „REMOTE ESSENTIALS“ IR „REMOTE PREMIUM“

PROGRAMĖLĖS „REMOTE ESSENTIALS“ IR „REMOTE PREMIUM“

PROGRAMĖLĖS „REMOTE ESSENTIALS“ IR „REMOTE PREMIUM“

Suderinamos su daugeliu išmaniųjų telefonų, kuriuose įdiegta „Android“ arba „Apple iOS“ operacinė sistema, sistemos „Remote Essentials“ ir „Remote Premium“ leidžia išlaikyti ryšį su automobiliu, būnant bet kuriame pasaulio taške, prisijungus prie interneto per programėlę „InControl Remote“.


Pasirinkę programėlę „Remote Essentials“ arba „Remote Premium“, taip pat galėsite peržiūrėti informaciją apie savo automobilio techninę būklę nuotoliniu būdu, naudodami savo išmanųjį telefoną.


Peržiūrėkite informaciją apie automobilį – nuo degalų lygio iki durelių bei langų padėties – nuotoliniu būdu, naudodamiesi funkcija „Informacija apie automobilio būklę“ („Vehicle Status Information“).
Funkcija „Kelionių istorija“ („Journey History“) leidžia stebėti išlaidas.
Funkcija „Klimato kontrolė nuotoliniu būdu“ („Remote Climate Control“) leidžia iš anksto nustatyti tobulą salono temperatūrą.
Su funkcija „Remote Beep and Flash“, nuotoliniu būdu įjungiančia automobilio garsinį signalą ir žibintus, greitai rasite savo automobilį sausakimšoje stovėjimo aikštelėje.
Užrakinkite automobilį nuotoliniu būdu, naudodamiesi funkcija „Remote Lock and Unlock“.


Priklausomai nuo pasirinkto sistemos varianto, galėsite užrakinti (atrakinti) automobilio dureles, iš anksto sušildyti (atvėsinti) saloną, naudodami klimato kontrolės sistemą, greičiau rasti savo automobilį stovėjimo aikštelėje ir kt.

Programėlė „Remote Essentials“ beveik visada yra standartinės įrangos dalis, bet pasitikslinkite pas savo pardavimo atstovą. Programėlė „Remote Premium“ yra papildomai užsakomų sistemų „Connect“ arba „Connect Pro“ dalis. Jūs renkatės, ar įtraukti programėlę „Remote Premium“ į automobilio ryšio technologijų paketą.Programėlės „Remote Essentials“ ir „Remote Premium“ apima:


AUTOMOBILIO INFORMACIJOS PERŽIŪRĖJIMO FUNKCIJĄ
Tikrinkite esamą degalų lygį ir galimą nuvažiuoti atstumą, durelių, langų ir užraktų padėtį. Raskite paskutinę vietą, kurioje palikote savo automobilį, ir pasiekite ją su išsamiais navigacijos sistemos nurodymais.


PRANEŠIMUS APIE AUTOMOBILIO TECHNINĘ PRIEŽIŪRĄ
Peržiūrėkite techninės priežiūros informaciją, pavyzdžiui, pranešimus apie mažą skysčių lygį, ir gaukite rekomendacijas apie būtinus atlikti veiksmus.


KELIONIŲ ISTORIJOS FUNKCIJĄ
Papildomai pasirinkus šią funkciją, sistema automatiškai įrašo kelionių istoriją, įskaitant kelionės maršrutą ir nuvažiuotą atstumą. Ši informacija gali būti eksportuojama „Excel“ formatu ir persiunčiama el. paštu išlaidoms stebėti.


NUOTOLINĘ KLIMATO KONTROLĘ
Iš anksto paruoškite savo automobilį – nustatykite Jums ir Jūsų keleiviams malonią temperatūrą, kuria galėsite mėgautis vos įsėdę. Ši funkcija veikia paleidžiant variklį nuotoliniu būdu.

GARSINIO SIGNALO IR ŽIBINTŲ ĮJUNGIMO NUOTOLINIU BŪDU FUNKCIJĄ
Ši funkcija leidžia įjungti automobilio avarinį signalą, artimąsias šviesas bei garsinį signalą, kad lengviau rastumėte savo automobilį sausakimšoje stovėjimo aikštelėje.


UŽRAKINIMO IR ATRAKINIMO NUOTOLINIU BŪDU FUNKCIJĄ
Užrakinkite ir atrakinkite automobilio dureles nuotoliniu būdu, vienu mygtuko paspaudimu. Tiesiog paspauskite užrakinimo mygtuką programėlės „InControl Remote“ automobilio apsaugos („Vehicle Security“) lange ir užrakinkite visas dureles, įjunkite signalizaciją, užlenkite šoninio vaizdo veidrodėlius ir uždarykite langus. Paspauskite atrakinimo mygtuką ir atlenkite šoninio vaizdo veidrodėlius, įjunkite artimąsias šviesas. Paspaudus šį mygtuką, taip pat du kartus žybteli avarinio signalo lemputės.


SIGNALIZACIJOS ĮJUNGIMO NUOTOLINIU BŪDU FUNKCIJĄ
Suveikus automobilio signalizacijai, į išmanųjį telefoną atsiunčiamas atitinkamas pranešimas, taigi galėsite pakartotinai įjungti signalizaciją.


AKTYVINIMO FUNKCIJĄ
Taupant akumuliatoriaus energiją, tam tikros neesminės programėlės „Remote“ funkcijos yra išjungiamos, jei automobiliu nesinaudojate bent 4 dienas.


Jei norite ir toliau naudotis šiomis funkcijomis, galite nustatyti jų aktyvinimo laiką. Nustatytu laiku bus vėl įjungtos tokios funkcijos kaip nuotolinė klimato kontrolė ir užrakinimo (atrakinimo) nuotoliniu būdu funkcija.


Programėlės „Remote“ funkcijos bus automatiškai aktyvintos, kai paleisite savo automobilio variklį.

Atsakomybės apribojimas


Sistemos „InControl“ funkcijos gali skirtis, priklausomai nuo konkrečios rinkos ar pavaros technologijos. Norėdami gauti informacijos apie galimybę užsisakyti šią sistemą ir jos naudojimo sąlygas, galiojančias Jūsų šalyje, kreipkitės į vietinį „Jaguar“ atstovą. Tam tikros funkcijos veikia įdėjus atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti.


* Jei variklio paleidimo nuotoliniu būdu funkcija negalima dėl automobilio ar rinkos apribojimų, automobilyje gali būti įdiegta šildymo ir vėdinimo įjungimo nuotoliniu būdu funkcija, tačiau būtina papildomai pasirinkti klimato kontrolės sistemą su laikmačiu arba nuotoliniu būdu valdomą salono šildymo sistemą. Jei nė viena funkcija negalima, išmaniojo telefono programėlėje „InControl Remote“ nebus rodoma klimato kontrolės valdymo nuotoliniu būdu funkcija („Remote Climate“).