EKSPLOATACINĖ IR TECHNINĖ PRIEŽIŪRA, REMONTAS

EKSPLOATACINĖ IR TECHNINĖ PRIEŽIŪRA, REMONTAS

APŽVALGA

„Jaguar“ automobiliai suprojektuoti jaudinančiam važiavimui, kuriuo galėtumėte mėgautis kiekvieną kartą vairuodami savąjį automobilį. Štai kodėl siūlome įvairių produktų ir paslaugų, su kuriais eksploatuoti automobilį yra paprasčiau.

ORIGINALIOS DALYS

ORIGINALIOS DALYS

Išsaugokite savojo „Jaguar“ automobilio autentiškumą. Visoms originalioms „Jaguar“ automobilių dalims suteikiama 24 mėnesių neribotos ridos garantija, taigi galėsite nesibaimindami leistis į bet kokią kelionę.
TECHNINĖS PRIEŽIŪROS ISTORIJA INTERNETE

TECHNINĖS PRIEŽIŪROS ISTORIJA INTERNETE

Kaskart, kai jūsų automobilio eksploatacinė priežiūra atliekama „Jaguar“ įgaliotajame techninės priežiūros centre, internete saugoma automobilio techninės priežiūros istorija yra atnaujinama. Jei savąjį „Jaguar“ automobilį įsigijote po 2013 m. liepos mėn., registruokitės ir gaukite prieigą prie jo techninės priežiūros istorijos internete.

„ADBLUE™“ SKYSČIO PAPILDYMAS UŽ 29,99 GBP

Prireikus papildyti „AdBlue™“ skysčio bakelį iki kitos eksploatacinės apžiūros datos, siūlome skysčio papildymo iki gamintojo rekomenduojamo lygio paslaugą už rekomenduojamą mažmeninę kainą, t. y. už 29,99 GBP (nepriklausomai nuo trūkstamo skysčio kiekio).* Užsisakę „Jaguar“ techninės priežiūros planą, skysčio bakelį galėsite nemokamai pripildyti pas artimiausią prekybos atstovą. Prašome perskaityti toliau pateiktas sąlygas.
„ADBLUE™“ SKYSČIO PAPILDYMAS UŽ 29,99 GBP
REMONTAS

REMONTAS

Užtikriname griežtus standartus atitinkančias paslaugas. „Jaguar“ įgaliotieji techninės priežiūros centrai – tai geriausia vieta jūsų automobilio remontui.
AUTOMOBILIŲ PARKO IR ĮMONIŲ AUTOMOBILIŲ PRIEŽIŪRA

AUTOMOBILIŲ PARKO IR ĮMONIŲ AUTOMOBILIŲ PRIEŽIŪRA

Patikėkite visus su įmonės automobilių priežiūra susijusius rūpesčius mums ir visą dėmesį skirkite savo veiklai. Automobilių gamintojo „Jaguar“ tinklui priklausantys prekybos atstovai puikiai supranta verslo klientų poreikius ir teikia paslaugas, stengdamiesi nesutrikdyti kasdienės įmonių veiklos.

STANDARTAS „EURO 6“

Paaiškiname, kokią įtaką išmetamųjų teršalų kiekį ribojantys „Euro 6“ teisės aktai daro tiek mūsų automobiliams, tiek jų vairuotojams ir aplinkai.
STANDARTAS „EURO 6“
VAIRAVIMAS ŽIEMĄ

VAIRAVIMAS ŽIEMĄ

Nesvarbu, koks metų laikas, kiekviena kelionė „Jaguar“ automobiliu turi džiuginti kaip ir pirmoji. Laikydamiesi mūsų specialistų pateiktų rekomendacijų, užtikrinsite tinkamą savojo „Jaguar“ automobilio veikimą ir saugumą žiemos metu.
„CASTROL“ VARIKLIO ALYVA

„CASTROL“ VARIKLIO ALYVA

Visų „Jaguar“ automobilių varikliai pritaikyti veikti su „Castrol“ alyva. Todėl rekomenduojame rinktis tik „Castrol EDGE Professional“ variklio alyvą.
SENŲ AUTOMOBILIŲ GRĄŽINIMAS IR PERDIRBIMAS

SENŲ AUTOMOBILIŲ GRĄŽINIMAS IR PERDIRBIMAS

Galite pasikliauti mūsų teikiamomis senų automobilių perdirbimo paslaugomis. Laikydamiesi ES teisės aktų dėl netinkamų eksploatuoti transporto priemonių reikalavimų, superkame senus automobilius ir akumuliatorius.